April 29, 2024, 01:33:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Noah Steere the biggest bodybuilder!  (Pročitano 16511 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #30 poslato: Januar 25, 2007, 08:27:36 pre podne »
Onda ili ne valja taj press ili izvodjenje. Jel neki sklepan press?
Neznam koliko si visok ali corey je u pravu...ja sam isto visok 191cm i vjeruj mi da imam problema kad radim cucnjeve na smithu.....vrlo cesto mi ta vjezba stvori bol u donjem dijelu ledja,probano sa vise varijanti.....uzi stav,siri stav,noge malo ispred,probano i sa varijantom da se pete malo povuku unutra ali opet isto....tezine su male vjeruj mi max 60kg.....jer kad koristim vece tezine onda me dodnji dio ledja boli danima....ISto tako imam par jarana koji su veci od mene i ne rade na smithu cucnjeve nikako bas iz tog razloga sto ih bole legdja posle....Primjetio sam kod mene a i kod visokih momaka da mi uopste ne odgovaraju vjezbe sa velikim tezinama kad su u pitanju noge i recimo ledja..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #31 poslato: Januar 25, 2007, 11:32:25 posle podne »
Neznam koliko si visok ali corey je u pravu...ja sam isto visok 191cm i vjeruj mi da imam problema kad radim cucnjeve na smithu.....vrlo cesto mi ta vjezba stvori bol u donjem dijelu ledja,probano sa vise varijanti.....uzi stav,siri stav,noge malo ispred,probano i sa varijantom da se pete malo povuku unutra ali opet isto....tezine su male vjeruj mi max 60kg.....jer kad koristim vece tezine onda me dodnji dio ledja boli danima....ISto tako imam par jarana koji su veci od mene i ne rade na smithu cucnjeve nikako bas iz tog razloga sto ih bole legdja posle....Primjetio sam kod mene a i kod visokih momaka da mi uopste ne odgovaraju vjezbe sa velikim tezinama kad su u pitanju noge i recimo ledja..

Stari, ja nisam pricao o Smithu! Corey i ja smo pricali o press-u.
To da li Smith, kad si ga vec pomenuo, odgovara visokim ljudima....znam i dosta vislje kojima Smith jako dobro pase. Kad god budes radio cucanj na Smithu ili sa slobodnim tegom sa neadekvatnom kilazom, bila ona velika u smislu 230 ili 80 kg donja ledja ce te sigurno boleti, a s obzirom na to da je cucanj na Smithu izolaciona vezba za Quadse ona i ne treba da se radi sa velikim kilazama.  :D

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #32 poslato: Januar 29, 2007, 11:43:34 pre podne »
NEZNAM STA RECI..IMA PRAVILA,NEMA PRAVILA..EVO DECKO KOJI VEZBA KOD MENE U GYMU KOG SAM I TRENIRAO VISOK JE PREKO 190CM. ALI JE ZVER,ZNACI NE SAMO GORNJI DEO NEGO I NOGE KOJE SU PRAVI BALVANI.RADI SE O DRZAVNOM REKORDERU U BENCU RADU SAVIC.PISAO SAM O NJEMU U TEMAMA VAZANIM ZA POWER LIFTING.NE FORSIRA NISTA PRETERANO NOGE ALI RASTU,MA GENETIKA JE GENETIKA..VEEELIKA PREDNOST..

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #33 poslato: Januar 29, 2007, 02:18:37 posle podne »
brrrrr ovaj bas zastrasujuce deluje...  :shock:

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #34 poslato: Avgust 22, 2009, 03:23:28 posle podne »
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #35 poslato: Avgust 22, 2009, 04:00:42 posle podne »
Glava mu ubi simetriju...
slabo forsira glavu :P

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #36 poslato: Avgust 22, 2009, 10:36:05 posle podne »
U jbt, svaka mu cast, koja moc  :o

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #37 poslato: Avgust 22, 2009, 11:18:51 posle podne »
evo i ja imam 191 cm , al recimo nemam problem sa rastom nogu. butke stvarno rastu. Pre par godina sam radio duboki cucanj sa 180 kg 6 puta.
Od toga sada imam poledicu bol u donjem delu ledja . Sada radim slicno Vladaru , prednji cucanj do 80 kg i idem vise ponavljanja , smith sa nogama malo ispred sa 140 kg i ne smem vise jer ledja pocinju da me ubijaju , a butke mogu jos iha da se opterete. U x3m vezbam i radim taj leg press i to sa 14 ploca i stavim jos bucicu od 80 funti na presu u urdim 8 do 10 ponavljanja. ne zanm kako nekoga mogu da bole ledja na presi , aj kolena , al ledja  ne bi trebala. butke rastu , jedino listovi nece , takom da se slazem sa polomcem da pravila ne postoje.

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #38 poslato: Septembar 24, 2009, 09:24:53 posle podne »
Svi vi koji imate problema sa bolom u donjem delu ledja od cucnja bi trebalo da obratite paznju o povijanju lumbalnog dela kicme...imao sam slicnih problema ali dobro kvalitetno istezanje zadnje loze,neke vezbice za rotatore kukova i aktivaciju glueusa i sad radim cucanj ispod paralele bez ikakvih problema. probajte

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Noah Steere the biggest bodybuilder!
« Odgovor #39 poslato: Septembar 24, 2009, 09:56:51 posle podne »
ja sam vishi od noaha.. i obim ruke mi je jedva 41...  :(
Stood strong troughout the years