April 29, 2024, 02:16:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: british dragon stanabol(Stanozolol) info  (Pročitano 11007 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: british dragon stanabol(Stanozolol) info
« Odgovor #15 poslato: April 20, 2007, 07:33:16 posle podne »
Nemoj mi se sad tu nesto oblizivati, vidis da je tema ozbiljna ;)
mmmmmmmmm ozbiljna...mmmmmmmmmmm

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: british dragon stanabol(Stanozolol) info
« Odgovor #16 poslato: April 20, 2007, 09:22:01 posle podne »
Ma ok je informisati se o necem, i to je ono sto se MORA uraditi pre nego se uopste i pomisli da bi se mozda moglo poceti nesto i uzimati. Previse je ljudi (znaci, ne mislim samo na sportiste) koji u sebe trpaju sve i svasta, imaju verovatno vise izbuseno telo od igala nego registrovani narkoman ... i onda se kao nesto cude sto im otkazuje ovaj pa onaj unutarnji organ ili sto izgledaju kao nakaze iz cirkusa ...
Zato me iritiraju osobe koje odmah, 'ladno kazu "ma uzmi 40mg, sa galenikinim testosteronom par puta sedmicno, plus ...." a da se prethodno nije ni pitalo: decko, koliko ti imas godina pre svega, pa koliko dugo treniras, pa ..."
Doduse, ja sam zensko, pa nista ne znam, heheheh, i jos pri tome vestica, znaci stalno nesto kukam i zakeram :) :) :)

Pa sto se tice igala tu si pogrijesila jer bilderi i narkomani se nebodu u ista mjesta!!!
Tesko je naci venu na guzovima :)
Sto se tice ostalog tesko je svima ponavljati hiljadu puta iste stvari...za te stvari treba postojati faq koji naravno siguran sam 99% djece nebih procitalo jer oni kad odluce da budu kao ja :) ili recimo pedja neodustaju bez obzira na poslijedice.Ja sam milion puta vidio da objasnjavanje omladini o stetnosti nepije vode!!!

Postoje dvije vrste "djece" oni koji se boje i misle kako ce im otpasti ona stvar od whey proteina i onih koji bih ludo popili i otrov da bih bili veci i jaci od jarana iz teretana...znaci dvije krajnosti i tu se apsolutno nemoze nista promjeniti!!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: british dragon stanabol(Stanozolol) info
« Odgovor #17 poslato: April 20, 2007, 10:44:40 posle podne »
Ja sam zlatna sredina : )
Be yourself no matter what they say.

Van mreže plut

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: british dragon stanabol(Stanozolol) info
« Odgovor #18 poslato: April 23, 2007, 03:02:48 posle podne »
bukvalno je informativno!!!zao mi je sto postoje takvi koji bi popili i otrov da im das a pri tom da im kazes da ce bez trunke znoja postici sve zeljene rezultate,i moje pitanje je bilo sasvim na mestu,jasno je meni da je pisano vise puta o temi vinstrola ali mene interesuju iskustva samih ljudi koji su pili gore pomenuti stanabol.a opet sa druge strane naj lakse je napasti sa komentarima ''da da cisto informativno''!!!a ako je tesko napisati o tome bolje je i ne pisati nista nego neka ismevanja a ako je pogresan post to jest tema nek je mod. obrise i to je to pozdrav

Van mreže ceki77

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: british dragon stanabol(Stanozolol) info
« Odgovor #19 poslato: April 23, 2007, 03:45:18 posle podne »
Bravo majstore.Ja znam neke momke kod mene koji su uzimali taj B.D.
Mogu da se raspitam za detalje ako te interesuje ali nema potrebe uzimati bilo šta ako ne planiraš da se takmičiš.
Pozdrav

Van mreže plut

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: british dragon stanabol(Stanozolol) info
« Odgovor #20 poslato: April 24, 2007, 05:15:01 posle podne »
ajde ako ti nije tesko vidi sa njima,kako su pili,posle koliko su osetili nesto i sta?i jel su pili pola ili celu kuru...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: british dragon stanabol(Stanozolol) info
« Odgovor #21 poslato: April 24, 2007, 11:05:34 posle podne »
kakva su to pitanja jbt? ko da vrsis anketu za dnevne novine.
pa kakve veze ima kako su 'oni' i koliko pili i dal su isli 'cijelu ili pola kure'? znaci iz ponudjenih odgovora zaokruzis opciju koja ti najvise odgovara i krenes sa ciklusom. pa ne ide to tako ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije