April 26, 2024, 04:50:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA  (Pročitano 120104 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #30 poslato: April 23, 2007, 04:29:45 pre podne »
Ne ostavljam ih u frizideru.Samo ih ostavim da prenoce.Kada nisu ovako tretirane,ili ako nisu skuvane tesko su za varenje,koje prouzrokuje pojako nadimanje.A za rinfuz sam rekao,nije to to,te bube rinfuz satiru.Vakumiran proizvod cuva proizvodima svezinu.A koje firme,zaista to vec kako kad nadjem.Zadni put,Florida Bel,mislim.
..ti si nesto pobrkao...mozda ti se to desi sa sport muslijem ili tako nekim dzidza mizda prozivoda..

prave ovsene pahuljice..ostavi koliko god hoces u soku..jugrutnu..u neznma cemu..one su uvek iste..odvratne i bljutave..i od njih nema nista..

neznm o kakvoj biosirkostiljviosti pricas...po tvom ispaden da je bio iskorstiljvost veca ako ostavis da prenoce u soku..ajde molim te....

ja sam ih pojeo sleper..i probao milion nainca...jedini nacin koji odgovra je da se ksuvaju..dodas whey u njih i kraj price........

a ako ces da ih popijes na bzaka na taj ancin kao sto ti predlazes..onda je to u redu..samo neznam sta si dobio ako popijes casu ovesnih ujutro

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #31 poslato: April 23, 2007, 08:33:45 pre podne »
Pedja ja uopste ovde nevidim gde sam pominjao iskoristljivost.Preko noci ih jednostavno ostavim u vodi,nemasnom mleku i jogurtu i ujutro dodam whey.To radim samo iz razloga da ne bih morao da ih kuvam.A tu bioiskoristljivost uopste nisam pomenuo.Pahuljice nemozes samo sipati i sruciti ih u stomak.I ti to vrlo dobro znas.Znaci ili ih skuvas ako imas vremena ili ih ovako ostavis da odstoje.

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #32 poslato: April 23, 2007, 10:10:54 pre podne »
Ja ih isto tako pripremam Izbegavam da ih natapam mlekom mada mi se ponekad i omakne..
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #33 poslato: April 23, 2007, 12:04:03 posle podne »
10 supenih kasika ovsenih pahuljica,suvo grozdje i banane pomesam u 3dl mleka.Posle toga 5 jaja i malo tunjevine.Kraljevski dorucak. :)

Zanimljivo je da sam kod jednog naseg clana foruma video u stanu da drzi dzak ovsenih pahuljica od 50kg. :lol:
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #34 poslato: April 23, 2007, 12:09:28 posle podne »
10 supenih kasika ovsenih pahuljica,suvo grozdje i banane pomesam u 3dl mleka.Posle toga 5 jaja i malo tunjevine.Kraljevski dorucak. :)

Zanimljivo je da sam kod jednog naseg clana foruma video u stanu da drzi dzak ovsenih pahuljica od 50kg. :lol:

..ZANIMLJIVO JE TO DA TI SEBI MOZES DA DOPUSTIS TKAV NACIN DROUCKA VEROVANO JER U DALJNJEM TOKU DANA NEMAS PRAVILAN NACIN ISHRANE I MASU CES JAKO TESKO NABACATI NA TAJ NACIN...

MALO OZBILJNIJI PRISTUP CELOJ PRICI I VERUJ DA TI BANANE I MLEKO I OSTALA EKIPA NE BI PADAL NA PAMET

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #35 poslato: April 23, 2007, 12:16:23 posle podne »
zavisi od dana..varijacije...pocinjem sa 4 supene sa jogurtom min%mm, sutradan 2 supene kasike, pa 0, i tako u krug.... samo ih ujutru jedem.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #36 poslato: April 23, 2007, 12:24:52 posle podne »
Pedja ja uopste ovde nevidim gde sam pominjao iskoristljivost.Preko noci ih jednostavno ostavim u vodi,nemasnom mleku i jogurtu i ujutro dodam whey.To radim samo iz razloga da ne bih morao da ih kuvam.A tu bioiskoristljivost uopste nisam pomenuo.Pahuljice nemozes samo sipati i sruciti ih u stomak.I ti to vrlo dobro znas.Znaci ili ih skuvas ako imas vremena ili ih ovako ostavis da odstoje.
...AKO TAKO MOZES..

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #37 poslato: April 23, 2007, 06:58:17 posle podne »
Cekajte, jesam li vas ja dobro razumeo da ih uopste ne treba jesti "zive", to jest pravo u mleko pa u stomak ???

jer meni jesu odvratne, ali merica WHEYa ili malo plazme ili bar kasika meda i malo je podniosljivije.

Danas sam pomesao ovsene sa 6 belanaca i 1 zumancetom i kada sam ispekao stavio sam oko 20-30 grama neda preko i bilo je vrlo zanimljivo jesti to.


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #38 poslato: April 23, 2007, 07:06:13 posle podne »
Cekajte, jesam li vas ja dobro razumeo da ih uopste ne treba jesti "zive", to jest pravo u mleko pa u stomak ???

jer meni jesu odvratne, ali merica WHEYa ili malo plazme ili bar kasika meda i malo je podniosljivije.

Danas sam pomesao ovsene sa 6 belanaca i 1 zumancetom i kada sam ispekao stavio sam oko 20-30 grama neda preko i bilo je vrlo zanimljivo jesti to.


uhuhu brate pa i meni bi taj obrok bio zanimljiv, ali posle, nakon sto bih ga pojeo, bilo bi to dobrih(zanimljivih) sat vremena provedenih u wc-u :lol:.... sto se mene tice ovsene samo kuvane na vodi i to je to... i tako su mi skroz ok.

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #39 poslato: April 23, 2007, 07:16:30 posle podne »
Cekajte, jesam li vas ja dobro razumeo da ih uopste ne treba jesti "zive", to jest pravo u mleko pa u stomak ???

jer meni jesu odvratne, ali merica WHEYa ili malo plazme ili bar kasika meda i malo je podniosljivije.

Danas sam pomesao ovsene sa 6 belanaca i 1 zumancetom i kada sam ispekao stavio sam oko 20-30 grama neda preko i bilo je vrlo zanimljivo jesti to.


uhuhu brate pa i meni bi taj obrok bio zanimljiv, ali posle, nakon sto bih ga pojeo, bilo bi to dobrih(zanimljivih) sat vremena provedenih u wc-u :lol:.... sto se mene tice ovsene samo kuvane na vodi i to je to... i tako su mi skroz ok.


Ma ne, veruj mi.Ja sam to video od neke ribe ovde na forumu, mozda cak i na ovoj temi. Samo sto je ta ideja sa medom posle moja. Nekako mi je Dzejmi Oliverski :-) Meni je bilo skroz OK. Bio sam jebeno gladan i jeo sam bez hleba jer sam vec stavio ovsene pa posto sam na definiciji da mi ne bude mnogo UHa i pojeo sam za 45 sekundi :-)

A kako ih kuvas ? Koliko treba da se krckaju ?

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #40 poslato: April 23, 2007, 07:39:12 posle podne »
I mene to zanima..
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #41 poslato: April 23, 2007, 07:41:23 posle podne »
12.7 minuta./...hahhahahahah..pa dok ne budu fine i mekane...nekoliko minuta..ostavis da se ohlade..spucas whey u njih i kraj price

Spartak

  • Gost
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #42 poslato: April 24, 2007, 11:41:11 pre podne »
Cekajte, jesam li vas ja dobro razumeo da ih uopste ne treba jesti "zive", to jest pravo u mleko pa u stomak ???

jer meni jesu odvratne, ali merica WHEYa ili malo plazme ili bar kasika meda i malo je podniosljivije.

Danas sam pomesao ovsene sa 6 belanaca i 1 zumancetom i kada sam ispekao stavio sam oko 20-30 grama neda preko i bilo je vrlo zanimljivo jesti to.


uhuhu brate pa i meni bi taj obrok bio zanimljiv, ali posle, nakon sto bih ga pojeo, bilo bi to dobrih(zanimljivih) sat vremena provedenih u wc-u :lol:.... sto se mene tice ovsene samo kuvane na vodi i to je to... i tako su mi skroz ok.


Ma ne, veruj mi.Ja sam to video od neke ribe ovde na forumu, mozda cak i na ovoj temi. Samo sto je ta ideja sa medom posle moja. Nekako mi je Dzejmi Oliverski :-) Meni je bilo skroz OK. Bio sam jebeno gladan i jeo sam bez hleba jer sam vec stavio ovsene pa posto sam na definiciji da mi ne bude mnogo UHa i pojeo sam za 45 sekundi :-)

A kako ih kuvas ? Koliko treba da se krckaju ?
zar ti ne radis defku cini mi se posto si pomijao tamo animal cuts tako nesto?
kakav crni med plazma?
cepni ih sa wheyom i vodom i cao

Van mreže Miss_Fit

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #43 poslato: April 24, 2007, 02:12:26 posle podne »
meni ovsene nisu bljak uopste,nisu mi gadne  ni sa mlekom, jogurtom, wheyom ili belancima... 
kad kazem dorucak pomislim najpre na njih...
 :)

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: OVSENE PAHULJICE-SUPER HRANA
« Odgovor #44 poslato: April 24, 2007, 05:17:22 posle podne »
Ja ovsene pahuljice skuvam u mleku sve dok ne pocnu da kljucaju , kada pocnu da kljucaju ubacim pola kesice vanilinog praska promesam sve to i ostavim neko vreme da odstoje .Ukus prva liga .
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!