April 29, 2024, 09:05:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: JELENA JAKSIC  (Pročitano 22694 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: JELENA JAKSIC
« Odgovor #45 poslato: Jun 07, 2008, 02:32:36 posle podne »
Vrhunska takmicarka...Kakvi su dalji planovi?

Van mreže DONNA

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 13
  • ;GO HARD..OR GO HOME''
Odg: JELENA JAKSIC
« Odgovor #46 poslato: Jun 09, 2008, 10:07:58 posle podne »
hvala ti Polomac....sto se tice daljih planova mogu ti reci da krajem ovog meseca dolazim napokon za Beograd.nisam bila 4 godine u svojoj kuci kod roditelja,ostacu 3 nedelje,treniracu najverovatnije u extreme gym kod Pedje,i  na mom povratku za Grcku,cim se vratim,pocinjem sa poslednjom pripremom za Universe koji ce se odrzati u Indiji ove godine u novembru mesecu.Poslednje 2 godine nisam se takmicila ,bila sam ziri u representaciji NABBA INT. ...To su moje novosti.....

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: JELENA JAKSIC
« Odgovor #47 poslato: Jun 09, 2008, 10:36:27 posle podne »
Sjajan info JJ!

Jos jedna vrhunska takmicarka u X3M GYMU!

Nadam se da ce nam i Pedja V. prenijeti kako izgleda trening zene koja izgleda tako dobro!

Naravno zelim Ti puno uspjeha u pripremama i veliki trofej, a mi cemo na REALX3M forumu potruditi se da Te na najbolji nacin prezentujemo i nasoj javnosti ali i sire!

Pozdrav,
V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: JELENA JAKSIC
« Odgovor #48 poslato: Jun 09, 2008, 11:11:25 posle podne »
hvala ti Polomac....sto se tice daljih planova mogu ti reci da krajem ovog meseca dolazim napokon za Beograd.nisam bila 4 godine u svojoj kuci kod roditelja,ostacu 3 nedelje,treniracu najverovatnije u extreme gym kod Pedje,i  na mom povratku za Grcku,cim se vratim,pocinjem sa poslednjom pripremom za Universe koji ce se odrzati u Indiji ove godine u novembru mesecu.Poslednje 2 godine nisam se takmicila ,bila sam ziri u representaciji NABBA INT. ...To su moje novosti.....
Jelena sve najbolje ti zelim na predstojecim takmicenjima...Nadamo se pravovremenom izvestaju....
I naravno kada ti vreme dozvoli cesce druzenje sa nama,i mozda podelis neko iskustvo sa nama...
Pozdrav............

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: JELENA JAKSIC
« Odgovor #49 poslato: Avgust 06, 2008, 02:27:31 posle podne »
dobro dosla nazad jelena..

super je videti te ONLINE ON BOARD!!!!

Van mreže DONNA

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 13
  • ;GO HARD..OR GO HOME''
Odg: JELENA JAKSIC
« Odgovor #50 poslato: Avgust 06, 2008, 02:39:55 posle podne »
zdravo pedja,vratila sam se pre nedelju dana u atinu.pocela sam sa pripremama i uskoro cu vam poslati nove fotografije. radosna sam sto mi se omogucuje sansa da ucestvujem sledece godine u californiji ,bice amatersko takmicenje u fitness figure kategoriji,gde mogu da ucestvuju i stranci. nemam profesionalnu kartu i nisam drzavljanin amerike,i zbog toga je tesko da ucestvujem na takmicenjima gde su samo drzavljani u.s.a,ali nema veze radosna sam samo sto mi se pruza prilika da ucestvujem.  pozdrav   jj

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: JELENA JAKSIC
« Odgovor #51 poslato: Avgust 06, 2008, 03:34:23 posle podne »
Odlican izgled svaka cast

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: JELENA JAKSIC
« Odgovor #52 poslato: Avgust 06, 2008, 04:52:55 posle podne »
zdravo pedja,vratila sam se pre nedelju dana u atinu.pocela sam sa pripremama i uskoro cu vam poslati nove fotografije. radosna sam sto mi se omogucuje sansa da ucestvujem sledece godine u californiji ,bice amatersko takmicenje u fitness figure kategoriji,gde mogu da ucestvuju i stranci. nemam profesionalnu kartu i nisam drzavljanin amerike,i zbog toga je tesko da ucestvujem na takmicenjima gde su samo drzavljani u.s.a,ali nema veze radosna sam samo sto mi se pruza prilika da ucestvujem.  pozdrav   jj
[/quot
zdravo pedja,vratila sam se pre nedelju dana u atinu.pocela sam sa pripremama i uskoro cu vam poslati nove fotografije. radosna sam sto mi se omogucuje sansa da ucestvujem sledece godine u californiji ,bice amatersko takmicenje u fitness figure kategoriji,gde mogu da ucestvuju i stranci. nemam profesionalnu kartu i nisam drzavljanin amerike,i zbog toga je tesko da ucestvujem na takmicenjima gde su samo drzavljani u.s.a,ali nema veze radosna sam samo sto mi se pruza prilika da ucestvujem.  pozdrav   jj
e]

bravo...i u svakom slucaju SRETNO....

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: JELENA JAKSIC
« Odgovor #53 poslato: Avgust 06, 2008, 05:46:34 posle podne »
Dobro dosla Jelena....  Neznam dal se secas Takmicenja u Makedoniji Ohrid 2000god. Pobedio sam u poluteskoj. Onda smo se kasnije sreli na NABBA Takmicenje 2002god u Nemacku.. Mozda ces se setiti (ima par slika na mojoj temi Kralj ist Back) Ljubivoj Bakic sa Ohrida i druga Takmicenja...
Tog dana u Ohridu zvao me je kolega Grk koji je bio sa vama da odem u Grcku i tamo dalje trenirati takmiciti se itd..  Ali ja sam odbio, posto mi je vec bilo planirano da odma sutra dan polse takmicenja u Ohrid Mak. krenem za Nemacku i tamo ostati...
Pozdrav i zelim ti puno uspeha u buducoj Takmicarskoj karieri takodje i u svaki pogled zivota sve najbolje....
P.S. Mozda cemo se negde opet sresti???  Kralj
Kralj ist Back