April 29, 2024, 11:14:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: crocop cekam revans s gonzagom  (Pročitano 2536 puta)

Van mreže bodymaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
crocop cekam revans s gonzagom
« poslato: April 24, 2007, 10:17:58 pre podne »
 Mirko Filipovic: Cekam revans s Gonzagom   
ZAGREB - Hrvatski majstor slobodne borbe Mirko Filipović u svom domu u Zagrebu liječi posljedice teškog subotnjeg poraza od Brazilca Gabriela Gonzage na turniru UFC 70 u engleskome Manchesteru. Šokantne slike onesviještenog Cro Copa kako leži usred kaveza djelovale su nestvarno jer smo godinama navikli gledati obrnute scene.

Slična iskustva Filipović je već imao s Kevinom Randlemanom (na Prideovu turniru) i Michaelom McDonaldom (u K-1 konkurenciji). Od obojice je izgubio nokautom i oba se puta uspio vratiti na svjetski vrh. Iako je u Manchesteru njegova karizma ozbiljno načeta, ako ne i srušena, Mirko tvrdi da ima motiva i snage za novi povratak.

Ništa nije slomljeno

Osjećate li kakve zdravstvene posljedice manchesterske epizode?

- Nemam nikakvih glavobolja, ni bilo kakvih vidljivih posljedica Gonzagina high-kicka. Kad me ne bi bolio desni gležanj, već bih odavno trenirao. Ovako su preda mnom dva tjedna pasivnog odmora. Gležanj je natečen, ali mislim da ništa nije slomljeno jer u suprotnom ne bih mogao hodati. Ipak, ovih ću dana otići na liječnički pregled i snimanje.

U ringu ste djelovali odsutno?

- Protiv Gonzage nisam bio svoj. Jednostavno se nisam mogao odlučiti započeti seriju udaraca, nikako da krenem naprijed. Nešto slično događalo mi se i u prošlom dvoboju protiv Sancheza u Las Vegasu, ali tamo sam ipak pobijedio. Meni se ovakve stvari događaju u ciklusima. Prvo dobijem lekciju u ringu, a onda podivljam i ponovno pobjeđujem u serijama. Međutim, za ovaj poraz nema opravdanja, nema alibija, niti ga ja tražim.

Što je bilo presudno za takav poraz?

- Presudili su Gonzagini udarci laktom u moju sljepoočnicu. Kad sam ustao, pogled mi je bio zamagljen i uopće nisam vidio taj desni high-kick.
Jeste li pogriješili u pripremama?

- Pripreme su bile odlične i nije u tome problem. Neposredno prije borbe bio sam bezvoljan, nikakav, nisam se mogao fokusirati i borio sam se bez ikakve strategije.

Kakva će biti vaša budućnost u UFC-u?

- Sigurno ću se vratiti još jači. Trenutačno je deplasirano govoriti o UFC-ovu naslovu, ali poštovat ću ugovor do kraja. Naravno, pod uvjetom da ne bude novih ozljeda. Međutim, ne znam što bi me moglo nagnati da se borim nakon što odradim preostale četiri ugovorene borbe.

Kada biste mogli ponovno u ring?

- Vjerujem da ću se ponovno boriti pod UFC-ovim okriljem krajem kolovoza ili početkom rujna. Očekujem da ću dobiti priliku revanširati se Gonzagi. Hvala svima koji su zbog mene došli u Manchester i svima koji su me zvali s najboljim željama. Imao sam više od 200 poziva i nisam stigao svakome odgovoriti.

LINK: http://www.jutarnji.hr/sport/ostalisportovi/clanak/art-2007,4,23,,71557.jl

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: crocop cekam revans s gonzagom
« Odgovor #1 poslato: April 24, 2007, 03:27:00 posle podne »
Odlicno za Mirka...sto se oporavio..i nadam se da ce se vratiti jaci u ring...
Jedva cekam sledecu njegovu borbu...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: crocop cekam revans s gonzagom
« Odgovor #2 poslato: April 24, 2007, 07:45:36 posle podne »
i ja

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: crocop cekam revans s gonzagom
« Odgovor #3 poslato: April 24, 2007, 09:23:15 posle podne »
Mislim da neće više tako pouzdano ući ponovo u ring protiv Gonzage : ))

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: crocop cekam revans s gonzagom
« Odgovor #4 poslato: April 25, 2007, 01:17:43 posle podne »
naravno da nece ali ce sigurno imati drukciji pristup borbi

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: crocop cekam revans s gonzagom
« Odgovor #5 poslato: April 26, 2007, 12:32:12 pre podne »
naravno da nece ali ce sigurno imati drukciji pristup borbi

I tekako, nazalost i sam je rekao da ima pad koji ni sam ne zna definirat, mislim kad je Mirko ljut da je i najkvalitetniji sjetite se samo Silve i njegovog lajanja, doduse Gonzaga mi djeluje OK momak, ali Mirko gori siguran sam...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: crocop cekam revans s gonzagom
« Odgovor #6 poslato: April 26, 2007, 08:13:43 posle podne »
 :evil: :twisted: :twisted: