April 20, 2024, 02:15:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?  (Pročitano 9156 puta)

Van mreže Dule_Madzarovic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 299
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #15 poslato: April 25, 2007, 10:52:22 pre podne »
Bravo, imamo i mi konja za utrku...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Van mreže gogi

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #16 poslato: April 25, 2007, 11:18:42 pre podne »
ma Dule ti si bolji od ovog slovenca  za jedno 100%

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #17 poslato: April 25, 2007, 11:31:28 pre podne »
Bravo, imamo i mi konja za utrku...... :lol: :lol: :lol: :lol:
---kakav kralj---brate--ja ovo ne mgou da verujem....sta je to bilo.....takmicenje u novosibirskom okrugu

Van mreže Bojan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 147
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #18 poslato: April 25, 2007, 12:47:34 posle podne »
Možda je izraz koji sam upotrebio bio prejak. Igor ima superiorne genetske predispozicije. Naravno, ima on mana na kojima treba da poradi (prevashodno širina leđa), ali to ne menja ukupnu sliku.

Po mom mišljenju Igor je najbolji i ne tražim da se iko složi sa mnom, jer ima stara izreka ''mišljenje je kao dupe - svako ga ima''...

 
''Take no limitation as a limitation'' - Bruce Lee

Van mreže Dean_Madzarovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
    • http://www.deanmadzarovich.com
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #19 poslato: April 25, 2007, 01:41:39 posle podne »
ha ha ha,ostavite gospodina munju,on je sad profi.

sto se mene tice,ja se sad bavim pilatesom 2 puta nedeljno.i moram da vam kazem,da na mene odlicno djeluje.uspeo sam da povecam tezinu na 102 kg,a nedeljom obavezno tenis.
za mjesec dana poslat cu vam sliku....pozdrav svima.....
make your dream come true

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #20 poslato: April 26, 2007, 05:20:10 pre podne »
Možda je izraz koji sam upotrebio bio prejak. Igor ima superiorne genetske predispozicije. Naravno, ima on mana na kojima treba da poradi (prevashodno širina leđa), ali to ne menja ukupnu sliku.

Po mom mišljenju Igor je najbolji i ne tražim da se iko složi sa mnom, jer ima stara izreka ''mišljenje je kao dupe - svako ga ima''...

 
......vidi se da poznas materiju...nema sta...strucno..odmereno i kategoricki..trebalo bi da sudis na olimpiji

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #21 poslato: April 26, 2007, 05:46:43 pre podne »
Superioran, a ima manu... :? :shock:
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže Bojan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 147
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #22 poslato: April 26, 2007, 10:27:15 pre podne »
California napisao sam da ima superiorne genetske predispozicije, a do njega (mada ima tu još stvari na koje možda on ne može da utiče) je do koje će mere ispuniti svoj potencijal. On je do sada dosta postigao obzirom na naše uslove, što je i potvrđeno pro kartom.

''Take no limitation as a limitation'' - Bruce Lee

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #23 poslato: April 26, 2007, 11:51:20 pre podne »
California napisao sam da ima superiorne genetske predispozicije, a do njega (mada ima tu još stvari na koje možda on ne može da utiče) je do koje će mere ispuniti svoj potencijal. On je do sada dosta postigao obzirom na naše uslove, što je i potvrđeno pro kartom.


..A STA JE TO POTVRDJENO PRO CARD-OM??..KAKO TI ZNAS NA KOJI NACIN JE ON DOBIO??

Van mreže Bojan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 147
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #24 poslato: April 26, 2007, 02:41:21 posle podne »
Verovatno je dobio kao Emro...

Schwarzenegger je jednom poručio builderima koji su bili frustrirani što nisu mogli da ga pobede ''most people are so close to what they're doing that they can't see themselves anymore'' i to je poslednja stvar koju ću napisati na ovu temu.
''Take no limitation as a limitation'' - Bruce Lee

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #25 poslato: April 26, 2007, 02:52:05 posle podne »
mislim da ova tema ide u nekom drugome pravcu, svako ima svoje misljenje i to je koliko ja znam cak i zakonski dozvoljeno :) svatko od nas ima nekog svoga kandidata i to je normalno, da svi imaju neke nedostatke i to je ok, u ovih 20 godina koliko pratim ovaj sport jos nisam vidio nekoga da ima absolutno sve na mjestu, a vidio sam mogu to reci svu kremu ovoga sporta
meni je samo zao sto nema vise onih prvenstava gdje su dolazili natjecatelji iz slovenije , bosne , srbije i hrvatske te ostalih "zemalja" ili bolje receno ne u tome broju u kojim sam ih ja krajem 80-ih gledao i u  toj kvaliteti i sa tim cete se svi vjerovatno sloziti
bilo je govora cak i na ovome forumu da bi se nesto tako opet moglo desiti pa bi me zanimalo kako stvoje stvari po tome pitanju
jos jednom cilj ove teme je bio da se "nagradi" konstantnost drzanja dobre forme na vise takmicenja spomenuvsi te zasluzne sportiste a ne da se svadamo tko ima veci biceps ili nesto slicno :lol:
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #26 poslato: April 26, 2007, 04:34:42 posle podne »
Verovatno je dobio kao Emro...

Schwarzenegger je jednom poručio builderima koji su bili frustrirani što nisu mogli da ga pobede ''most people are so close to what they're doing that they can't see themselves anymore'' i to je poslednja stvar koju ću napisati na ovu temu.
Pedja Petrovic trazi vasu kucnu adresu od vaseg provajdera

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tko je trenutno najspremniji bb takmičar sa ovih prostora?
« Odgovor #27 poslato: April 26, 2007, 05:41:45 posle podne »
Verovatno je dobio kao Emro...

Schwarzenegger je jednom poručio builderima koji su bili frustrirani što nisu mogli da ga pobede ''most people are so close to what they're doing that they can't see themselves anymore'' i to je poslednja stvar koju ću napisati na ovu temu.
..

e moj mucenice...toliko su jadan,mizeran i patetican-neznam ni kako sam sebe trpis 24/7- da ni sam nisi svestan sta lapradas....

kakav emro i kkavi bakraci..kkav shwarzzi..

problem u ovom sprotu i jeste sto takvi isfrustriani degenerici seru naokolo i prave se pametni..

jednostavno...isfrustiran si cinjenicom da izlgedas kao vreca govana okrenuta naopako i onda izlaz trazis i vidis u komentraisanju onoga kako bi ti voleo da izgledas.joj boze...da mogau alaj bi voleo...i slicno..e pa ne mozes..i neces nikada..

kada si spomenuo shwatzija...ja cu homera simospna.

ti mor da si onaj lik sto stalno sebe gleda u ogledalu i zamiljsa..joj kako bi bilomdobro da izlgedam kao igro jbt..

pa sam bih na sebe svrsavao!!!!!

i ovo je moj zadni ovde....
« Poslednja izmena: April 26, 2007, 05:44:51 posle podne Pedja_Petrovic »