April 28, 2024, 02:39:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Tragedija u Crnoj Gori....  (Pročitano 7125 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Tragedija u Crnoj Gori....
« Odgovor #15 poslato: Januar 24, 2006, 11:30:08 posle podne »
Nazalost Markoni je u pravu :( :( :(,mada mora se uzeti u obzir i finansijska situacija u zemlji-ministar saobracaja u ostavci je nocas pricao da je potrebno za remont pruge oko 2% ukupne vrednosti pruge koja iznosi 1500 milona eura ili 1.5 milijardi,znaci to dodje na 30 mil eura za osnovni remont pruge od 150km
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Tragedija u Crnoj Gori....
« Odgovor #16 poslato: Januar 24, 2006, 11:47:06 posle podne »
Pazi to je tacno . To sto se godinama nije ulagalo u odrzavanje puteva i zeleznica se sad vraca kao ogroman problem . Ali postace jos veci problem ako se bude ignorisao . Neki standardi osnovne bezbednosti moraju da budu ispunjeni .

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Tragedija u Crnoj Gori....
« Odgovor #17 poslato: Januar 24, 2006, 11:50:30 posle podne »
Citat: gaudi
Pazi to je tacno . To sto se godinama nije ulagalo u odrzavanje puteva i zeleznica se sad vraca kao ogroman problem . Ali postace jos veci problem ako se bude ignorisao . Neki standardi osnovne bezbednosti moraju da budu ispunjeni .


potpuno se slazem
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tragedija u Crnoj Gori....
« Odgovor #18 poslato: Januar 25, 2006, 07:41:03 pre podne »
Citat: sasacg
Nazalost Markoni je u pravu :( :( :(,mada mora se uzeti u obzir i finansijska situacija u zemlji-ministar saobracaja u ostavci je nocas pricao da je potrebno za remont pruge oko 2% ukupne vrednosti pruge koja iznosi 1500 milona eura ili 1.5 milijardi,znaci to dodje na 30 mil eura za osnovni remont pruge od 150km
...ma neka puse bre k....p do kada ta demagogija...nama treba ovo nama treba ono...pa covek svi ste svdoci afere oko ovih sranja sa nbankokm i guvrenrima i sta ti aj znam..pa eto im 2% ok ukupne vrenosti...

ma muka mi je vise od demgaogije..tako je i ovde kod mene u ovoj jebenoj selendri....ja ovo.mi ono,mi kada dodjemo...mi ...mi...mi.....koliko sam puta to cuo...

i evo..dosli su..i sta sada...jos gore....predsednik opstine ima osnovnu i 3 razreda vatroganse skole.....toliko o strucnosti i kadru...

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Tragedija u Crnoj Gori....
« Odgovor #19 poslato: Januar 25, 2006, 11:21:33 pre podne »
Tacno i tuzno .