April 28, 2024, 08:09:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Radonjić kao terminator!  (Pročitano 1740 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Radonjić kao terminator!
« poslato: Maj 18, 2007, 11:23:27 posle podne »
Konferencija za štampu poslije uspjeha kik-boksera
Radonjić terminator


PODGORICA - Na nedavno održanom Svjetskom kupu u kik-boksu, član podgoričkog Aristona Goran Radonjić, okitio se zlatnom medaljom. Sem toga, ovaj momak proglašen je i za najboljeg učesnika ovog takmičenja na kojem je bilo prisutno preko 800 boraca iz 16 država, a to je drugi put da on osvaja Svjetski kup. U četvrtfinalu je zbrisao s ringa domaćeg borca Kristijana Nemeta, da bi u polufinalu, takođe, efektno savladao jednog od najboljih mađarskih kik-boksera Zejtana Mateja. Onda se u finalu susreo sa Eduardom Vajnovičem iz Bjelorusije, čovjekom teškim preko sto kilograma, za kojeg stručnjaci kažu da će veoma brzo osvojiti svjetski tron u profesionalnom ringu.

Na video bimu posmatrali smo sve tri borbe Gorana Radonjića, na konferenciji za štampu koja je ovom prilikom organizovana, a kojoj su još prisustvovali njegov trener Predrag Lakić i mladi takmičar Marko Nikolić, koji je, takođe, imao uspjeha na ovom takmičenju.

- Radonjić je potpuno spreman došao na Svjetski kup i sve tri borbe odradio maksimalno dobro - objasnio je trener Lekić. - Jednostavno, žiri nije imao dileme kada ga je proglasio za najboljeg borca na ovom velikom međunarodnom takmičenju. To je novi Radonjićev uspjeh poslije onog kojeg je ostvario u Sarajevu. S obzirom da se radi o mladom borcu, čije vrijeme tek dolazi, očekujemo da će i na narednim takmičenjima biti tako uspješan, odnosno da će na Svjetskom prvenstvu zablistati punim sjajem i doći do zlatne medalje.

- Imao sam, zaista, teške protivnike. Došao sam u Mađarsku fizički potpuno spreman, pa sam prva dva meča završio nokautom, a u trećoj borbi sam se dosta namučio sa izuzetno jakim borce, iz Bjelorusije - objašnjava Radonjić. - Vidio sam ga u prethodnim mečevima, kako je, baš kao i ja, veoma efektno završavao borbe. S obzirom da je mnogo teži od mene morao sam da se pazim, ali sam pobijedio jednoglasnom odlukom sudija 3:0. Međutim, vremena za radost i za odmor nema. Već me očekuju sljedeća iskušenja na turnirima u Italiji i prvenstvu Balkana, a potrebno mi je što više mečeva, kako bih bio apsolutno spreman za Svjetsko prvenstvo koje me očekuje.
Inače, o Goranu Radonjiću, u mađarskoj štampi pisalo se samo u superlativu. Opisujući njegov stil borbe i efektne pobjede navodi se da je on sličan "terminatoru", jer jednostavno sve prepreke pred sobom ruši kao kule od karata.

U Kik boks klubu Ariston, ali i Kik boks savezu Crne Gore ozbiljno se pripremaju za sljedeća velika iskušenja, a to je, prije svega prvenstvo Balkana početkom septembra, a onda i prvenstvo svijeta koje će se u oktobru održati u Beogradu. To je nova prilika da se Radonjić okiti novim medaljama, a poslje toga da razmišlja i o profesionalnoj karijeri.    

Tekst:D. Perović

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Radonjić kao terminator!
« Odgovor #1 poslato: Maj 18, 2007, 11:34:13 posle podne »
Svaka mu cast... :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!