April 29, 2024, 04:26:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Andriol kao PCT???????  (Pročitano 3045 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Andriol kao PCT???????
« poslato: Maj 10, 2007, 08:19:06 posle podne »
 Pre neki dan mi je jedan nas(Srpski) cenjeni bilder rekao da posle zavrsene kure uzmem Andriol- 40mg/day kao PCT.
Na moje pitanje:"Zar nece on da mi i dalje blokira sopstvenu proizvodnju testa?", odgovorio je da nece i da je to proverena stvar kao pct.
 Jer ovo ima veze s mozgom?????  :shock:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Andriol kao PCT???????
« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2007, 08:31:52 posle podne »
Pre neki dan mi je jedan nas(Srpski) cenjeni bilder rekao da posle zavrsene kure uzmem Andriol- 40mg/day kao PCT.
Na moje pitanje:"Zar nece on da mi i dalje blokira sopstvenu proizvodnju testa?", odgovorio je da nece i da je to proverena stvar kao pct.
 Jer ovo ima veze s mozgom?????  :shock:


Nema!!!!Vrhunski bb mozda koriste andriol kao 'bridge' izmedju teskih ciklusa,ali oni se skoro uopste ne skidaju sa AAS tokom citave godine...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Andriol kao PCT???????
« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2007, 08:47:01 posle podne »
Tako sam i mislio...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Andriol kao PCT???????
« Odgovor #3 poslato: Maj 11, 2007, 06:05:29 posle podne »
cilj pcta je da popravis prirodni test. a jbg sa andriolom iako je blag steroid opet supresujes. mada pitanje je da li bi uopste imalo ikakvog efekta od toga poslije jache kure, ne bi ga ni osjetio ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Andriol kao PCT???????
« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2007, 06:17:53 posle podne »
cilj pcta je da popravis prirodni test. a jbg sa andriolom iako je blag steroid opet supresujes. mada pitanje je da li bi uopste imalo ikakvog efekta od toga poslije jache kure, ne bi ga ni osjetio ...

jbg koriste ga kao most izmedju ciklusa za koliko-toliko odrzavanje nivoa androgena u krvi da ne bi doslo do velikog pada...Neki to rade sa d-bol-om.neki sa insulinom...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!