April 29, 2024, 09:52:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE  (Pročitano 34761 puta)

Van mreže milica

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #15 poslato: Februar 22, 2006, 05:05:25 posle podne »
Pa svaka pomoc oko ishrane i programa vezbi je dobrodosla!!!
Pretpostavljam da vecina vas dugo vezba a i rodjenjem dobijate samo
2-5% masti,pa sebi mozete da dozvolite da vezbate samo 3 puta nedeljno!
Ja ne vidim kako bih mogla drugacije da redukujem telesnu tezinu,osim da vezbam cesto a sto se tice intenziteta ne umem da radim lagano,jer se najbolje osecam kada dam pa..skoro maximum na treningu.A upravo mi te pauze i prave problem,jer kada ne vezbam cini mi se da se nepravilnije i obilnije hranim,tako da stalno variram u tezini,sto i sprecava moje misice da izadju na povrsinu:-)
Moram da dodam i da ne poznajem ni jednu zensku osobu od koje bih zatrazila bilo kakav savet ove vrste,tj.ozbiljnu vezbacicu ako mogu tako da kazem,pa se oslanjam na vasu pomoc...a imam gomilu pitanja:-)
"Moras trcati koliko god mozes,da bi ostao na istom mestu.A,ako zelis da nekud stignes,moras trcati bar dvaput brze."

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #16 poslato: Februar 22, 2006, 09:56:22 posle podne »
Ja uopšte nisam neki stručnjak. Kao što sam napisala u drugoj temi, po struci sam profesor matematike i informatike. I uopšte se ne osećam dovoljno kompetentno da bih davala savete. Ako treba neki integral da se reši, onda može :D
Jedino što mogu da kažem da i ja idem 3 puta nedeljno u teretanu, ostajem oko sat, retko sat i po. A počela sam sa 2 puta nedeljno. Ali ja sam mnogo starija i nisam se bavila sportom i meni je to sasvim dovoljno. Kad hoću da smršam ne jedem slatkiše, belo testo, sokove i voće. I naravno ne pijem alkohol. To se valjda podrazumeva :D  
Stvarno ne bih da delim neke savete, jer ovde ima bar 50 ljudi koji o celoj toj temi znaju mnooogoo više od mene.

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #17 poslato: Februar 23, 2006, 06:47:19 pre podne »
Palo mi je na pamet da ti kažem da odeš kod nekog nutricioniste, ako već misliš da je u tome problem, al moja šefovica je bila kod neke žene, koja radi privatno. Hoću reći nije državni lekar i ona joj je prepisala dijetu od 1000-1200 kalorija, pri čemu joj je izračunala BMR 1650. Žena ima 90 kila i viša je od mene, mnogo. Ne znam baš koliko.
Uglavnom...
Ja sam bila u čudu kad sam to videla. I ja to nikad ne bih uradila.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #18 poslato: Februar 23, 2006, 10:29:47 pre podne »
Citat: milica

A u koju teretanu ides Big_Rasho?

A menjam ovde po Durlanu. Sad sam kod Shukija, a kako stvari stoje moracu da menjam. Ako si iz Nisu ja ti mogu napisati nekakvu dijetu i program rada. Nebi trebala da treniras vise od 3. puta nedeljno.

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #19 poslato: Februar 23, 2006, 01:18:17 posle podne »
Ok, ja nisam Tanjica (pa mozda imam slicno ime, ali necu da kazem hahaha), ali ovo su moji trbusnjaci :) Doduse, slika je stara skoro godinu dana, i zaista sam se zestoko trudila i mnogo toga se odrekla da bih imala takve trbusnjake. Vredelo je.
No, sad imam problem. Izgleda da sam upala u letargiju, smrc :) jednostavno, vec par dana, ma i mnogo duze, primecujem da ne gorim od zelje da odem na trening (a treniram vec godinaaaamaaa), a i kad odem, to je mozda samo 50% od onog mog treninga kako ja to znam odraditi ... ok, nije trening los, ali znam da mogu bolje, puno bolje ... Obozavam ovaj sport, ali trenutno ne mogu naci (u svojoj glavi) podstrek za skoro svakodnevne treninge. Blizi se prolece, pomislim na plocice koje zelim da imam, odusevim se i ... odusevljenje me prodje za minut.

HEEEELPPPPP

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #20 poslato: Februar 23, 2006, 02:15:09 posle podne »
WOW ovo je fenomenalno! :)

Svaka cast za rezultate. Sto se tice motivacije ja ti preporucujem da probas Super Charge jer je neverovatan!

Pozdrav!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #21 poslato: Februar 23, 2006, 02:30:12 posle podne »
Super Charge? Nisam probala. Pretpostavljam da je to nesto u stilu Guarane? Gde se moze nabaviti? Ja vecinu stvari uzimam u AMG-u u Cumicevom.
Hvala na savetu. I hvala na komplimentu, iako sad trenutno nemam te plocice, smrc :)
No meni se cini da ja imam veci problem od energetskog "dopinga". Pre kad bih npr krenula sa strogom dijetom, punjenje-praznjenje, nisam imala nekih problema. Naravno, najgore mi je bilo pregurati prvih 7 dana, nakon toga, sve ok. No sad ... ma uzas jedan. Ne samo da mi je tesko, nego previse lako krsim dijetu, kao da mi nije stalo. I sad trosim vreme na netu pokusavajuci naci savete, pomoc ... jer sigurno nisam prva (i jedina) koja prolazi kroz ovu fazu.

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #22 poslato: Februar 23, 2006, 03:59:05 posle podne »
Imaću i ja takav stomačić jednog dana  :D  Obećavam  :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #23 poslato: Februar 23, 2006, 04:33:16 posle podne »
mene zanima da li radite treninge kao mi ili ste skepticne na vezbe kao sto su benc  , mrtvo itd.  ?

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #24 poslato: Februar 23, 2006, 06:29:07 posle podne »
A Ephedrine? :twisted:  :twisted:  :twisted:  :wink:
Mislim da ako imas dobrog i motivisanog partnera, sky is the limit. Trenirati sam duze vreme postane monotono.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #25 poslato: Februar 23, 2006, 06:31:02 posle podne »
witch gde treninras ?

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #26 poslato: Februar 23, 2006, 08:14:52 posle podne »
Citat: witch
Super Charge? Nisam probala. Pretpostavljam da je to nesto u stilu Guarane? Gde se moze nabaviti? Ja vecinu stvari uzimam u AMG-u u Cumicevom.
Hvala na savetu. I hvala na komplimentu, iako sad trenutno nemam te plocice, smrc :)
No meni se cini da ja imam veci problem od energetskog "dopinga". Pre kad bih npr krenula sa strogom dijetom, punjenje-praznjenje, nisam imala nekih problema. Naravno, najgore mi je bilo pregurati prvih 7 dana, nakon toga, sve ok. No sad ... ma uzas jedan. Ne samo da mi je tesko, nego previse lako krsim dijetu, kao da mi nije stalo. I sad trosim vreme na netu pokusavajuci naci savete, pomoc ... jer sigurno nisam prva (i jedina) koja prolazi kroz ovu fazu.


Imas ga u cumicevom ali u Extreme Nutrition shopu ili kod pedjosa u radnji.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #27 poslato: Februar 24, 2006, 03:48:59 pre podne »
Citat: witch
Ok, ja nisam Tanjica (pa mozda imam slicno ime, ali necu da kazem hahaha), ali ovo su moji trbusnjaci :) Doduse, slika je stara skoro godinu dana, i zaista sam se zestoko trudila i mnogo toga se odrekla da bih imala takve trbusnjake. Vredelo je.
No, sad imam problem. Izgleda da sam upala u letargiju, smrc :) jednostavno, vec par dana, ma i mnogo duze, primecujem da ne gorim od zelje da odem na trening (a treniram vec godinaaaamaaa), a i kad odem, to je mozda samo 50% od onog mog treninga kako ja to znam odraditi ... ok, nije trening los, ali znam da mogu bolje, puno bolje ... Obozavam ovaj sport, ali trenutno ne mogu naci (u svojoj glavi) podstrek za skoro svakodnevne treninge. Blizi se prolece, pomislim na plocice koje zelim da imam, odusevim se i ... odusevljenje me prodje za minut.

HEEEELPPPPP
8O  8O  8O  8O  8O

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #28 poslato: Februar 24, 2006, 11:10:41 pre podne »
mozda bi mogle detalljno da nam napisete vase treninge i kako se otprilike hranite pa da visimo kako da pomognemo ?

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: PROGRAM RADA SA TEGOVIMA ZA ZENE
« Odgovor #29 poslato: Februar 24, 2006, 11:22:39 pre podne »
A evo i mene :) na poslu, sljaka se. Momci, hvala na savetima. Uz vasu pomoc, i desetine stranica koje sam procitala na kojekakvim web siteovima, mislim da me kriza prolazi ;) Yeah ;)

Odgovor Dr_Rapidu: tacno je da kad imas dobrog partnera, trening moze biti samo bolji, jer trenirati sam stalno, nije bas 'zdravo' ;) No, ja sam ti osudjenik na samocu hahahha. 90% cura ne trenira hardcore, a plan rada za trening odredjenih momaka u klubu cesto se ne poklapa sa mojim, moje pauze izmedju serija su dosta krace itd itd, tako da me onda zaista mrzi da nekog momka "mucim" i "gnjavim" da mi pomogne, jer ne zelim nikom prekidati trening. Mozda malo glupo zvuci, ali sta da radim, takva sam ... Osecajna ;)