Mart 29, 2024, 04:55:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: POVISHENI AST I ALT  (Pročitano 39166 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: POVISHENI AST I ALT
« Odgovor #15 poslato: Decembar 27, 2007, 04:49:48 posle podne »
@Bata 87
nastavi da koristiss suplemente bez brige brate, svakome se referentne vrednosti vrate na normalu kada prestane sa uzimanjem suplemenata...a sa roditeljima kako cess to je tvoja stvar...jbg pokusaj da im objasniss lepo sta to znaci da to nije za bilo kakvu uzbunu itd...pokazi im rezultate kada se vrednosti vrate na normalu...
 ali ovoj doktorki sto mu je rekla da ima hepatitis bi jebao mater samo tako... doktori opste prakse = obicno studenti sa prosekom 6, nesto...(  sasacg morao sam malo da ih ocrnim J E B I G A  :twisted:)


Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: POVISHENI AST I ALT
« Odgovor #16 poslato: Decembar 27, 2007, 04:54:22 posle podne »
a chekajte ljudi, kojim povodm idete kod doktora zapravo??
sta ce vam to , vidis da samo upadate u zacarane krugove
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Bata 87

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: POVISHENI AST I ALT
« Odgovor #17 poslato: Decembar 27, 2007, 05:11:57 posle podne »
Roditeljima ces tesko objasniti neke stvari jer su kao i 99.99% ljudi u ovoj zemlji neinformisani i ne znaju nista o suplementima,svi misle (kao i ova sjajna doktorka) da je to sve hemija...Mozes da nastavis slobodno sa uzimanjem suplemenata,povecaj unos vode i bice sve OK...
xexe ma uspeo sam ja da im objasnim da to nije HEMIIJA, a reci mi samo da li je stetno za organizam ako su ove vrednosti povecane duzi vremenski period, odnosno da li je potrebno da napravim pauzu sa suplementima dok mi se ove vrednost ne vrate na normalu.Pozz i nadam se da te ne smaram sa ovim pitanjima.
@Bata 87
nastavi da koristiss suplemente bez brige brate, svakome se referentne vrednosti vrate na normalu kada prestane sa uzimanjem suplemenata...a sa roditeljima kako cess to je tvoja stvar...jbg pokusaj da im objasniss lepo sta to znaci da to nije za bilo kakvu uzbunu itd...pokazi im rezultate kada se vrednosti vrate na normalu...
 ali ovoj doktorki sto mu je rekla da ima hepatitis bi jebao mater samo tako... doktori opste prakse = obicno studenti sa prosekom 6, nesto...(  sasacg morao sam malo da ih ocrnim J E B I G A  :twisted:)


A kada ce da se vrate na normalu, posto nisam uzimao suplemente vec nedelju dana a DANAS sam radio laboratoriju.Pozz


Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: POVISHENI AST I ALT
« Odgovor #18 poslato: Decembar 27, 2007, 05:14:18 posle podne »
Ne moze da se osteti organizam!!!Vrednosti su povecane,ali ne strasno,iz razloga sto jetra i bubrezi preradjuju vecu kolicinu proteina i ostalih supstanci nego sto je organizam prethodno bio navikao...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Bata 87

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: POVISHENI AST I ALT
« Odgovor #19 poslato: Decembar 27, 2007, 05:19:59 posle podne »
Ne moze da se osteti organizam!!!Vrednosti su povecane,ali ne strasno,iz razloga sto jetra i bubrezi preradjuju vecu kolicinu proteina i ostalih supstanci nego sto je organizam prethodno bio navikao...
HVALA na pomoci

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: POVISHENI AST I ALT
« Odgovor #20 poslato: Decembar 28, 2007, 07:11:43 posle podne »
a jel zna neko ime i prezime nekog strucnjaka, nutricioniste, u srbiji koji mi nece reci da cu da umrem ako nastavim sa visoko proteinskom ishranom i suplementima?
Platio bih ovakvog coveka koliko god zatrazi, da ode i porazgovara sa mojima i objasni im neke stvari.
bez zezanja.

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: POVISHENI AST I ALT
« Odgovor #21 poslato: Januar 08, 2008, 09:08:00 pre podne »
Skoro sam razgovarao sa jednom doktorkom koja je na specijalizaciji neznam tacno za sta... ona se raspitala kod nekih ozbiljnijih sportskih doktora malo oko nivoa kreatinina u krvi kod sportista koji vezbaju sa tegovima. Nivo kreatinina sme biti cak 2 puta vise povecan nego kod ljudi koji nevezbaju zbog misicne mase, tako da ne brinite o tome max referetna vrednost je 106 tako da za ljude koji imaju vecu misicnu masu do 212 nije strasno!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: POVISHENI AST I ALT
« Odgovor #22 poslato: Januar 08, 2008, 12:03:26 posle podne »
da li bi mogao da mi napises na PM gde radi ta doktorka i kako se zove.