April 24, 2024, 11:24:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevaci masti?  (Pročitano 64237 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #15 poslato: Maj 17, 2009, 11:55:37 posle podne »
zanima me koliko je efikasan sagorevac labrada charge?

Dobar je...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže daca86

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 15
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #16 poslato: Maj 18, 2009, 11:37:40 posle podne »
da ali mi se cini da je poprilicno slab.ja bih neki jaci samo da nije animal cuts?

Van mreže Mesmer

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 26
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #17 poslato: Maj 19, 2009, 12:27:22 pre podne »
da ali mi se cini da je poprilicno slab.ja bih neki jaci samo da nije animal cuts?


Imas ih more...

Lipo-6 i Xenadrine su u toj kategoriji izmedju. Proveri sastav pa vidi da li ti to odgovara.
What we think, we become.  ~Buddha

Van mreže daca86

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 15
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2009, 04:46:01 posle podne »
koji sagorevac je jaci animal cuts ili xenadrin?koji je efikasniji za skidanje vece kilaze?

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #19 poslato: Maj 19, 2009, 05:36:00 posle podne »
koji sagorevac je jaci animal cuts ili xenadrin?koji je efikasniji za skidanje vece kilaze?

hydrocut je povucen iz prodaje... Danas procitah u pansportovom biltenu. Vrse zamenu istog uz fiskalni racun. Animal cuts je dobar, pogledaj i lipo6... Hvale ga u inostranstvu bruka. Ja ga nisam probao pa ne mogu da garantujem. CUTS, dymaburn, unidyn su stvari koje sam koristio i koje su dobre.... pozdrav.. :)

ISPRAVKA: Pomesao sam dva prozivoda jbga... Izvinte na greski.
« Poslednja izmena: Maj 19, 2009, 06:08:54 posle podne Vexxx »

Van mreže daca86

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 15
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #20 poslato: Maj 19, 2009, 05:44:20 posle podne »
a hydroxicut?cula sam da je dobar ali sam procitala na internetu da je objavljeno pre nedelju damna da ce biti povucen iz prodaje da ostecuje jetru i bubrege,znate li nesto o tome?

Van mreže akyyy

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #21 poslato: Maj 19, 2009, 05:46:09 posle podne »
Treba mi jedna pomoc.....koristim HIDROXYCUT sagorevac masti vec mesec dana i jako sam zadovoljan s njim, medjutim u poslednje vreme bocica mi je stajala u kredencu pored bojlera koji je grejao i par kapsulica su mi iscurele od toplote bojlera, pa me zanima da li i dalje mogu da koristim pilule? Da li mogu da se pokvare?

Van mreže daca86

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 15
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #22 poslato: Maj 21, 2009, 02:10:41 pre podne »
nemoj ga koristiti ostecuje jetru i bubrege i mnogi ljudi su imali velikih problema sa njim.povlace ga iz prodaje.pazi kad mi je sam prodavac to rekao!!

Van mreže daca86

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 15
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #23 poslato: Maj 26, 2009, 12:07:29 pre podne »
uzela sam xenadrin energy pijem ga vec nedelju dana,drzim dijetu,vezbam svakodnevno itd.jednom recju pridrzavam se svega..ali on ni najmanje ne delije ne ubrzava metabolizam,ne daje mi energiju uopste..pijem 1 tabletu ujutru i 2 pre treninga..da li mozda treba da povecam dozu i koliko?ujutru pijem samo kafu tako da mislom da mi ujutru ne trena vise od 1?

Van mreže SNAKE

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #24 poslato: Maj 26, 2009, 12:54:47 pre podne »
uzo sam dymaburn cisto da se proba malo nece da skodi,korusti sam ranije animal i onaj unydine pa reko daj da probam ovaj,hvale ga ljudi ::) ::) ::)
prosloa je ona prva nedelja,probna sa po 1 tableta ujutru jedna uvece od sutra krecem po dve pa cu da javim kakv je da znaju ljudi dal da kupe ili ne. ;D ;D ;D ;D ;D
sto sam mogo da primetim od ovih malih doza u pocetku standard,malo lakse se podnos jutarnji kardio i malo pojacano znojenje za vreme treninga i sve me bije neki trip da non stop pisam od njega kao da delije kao neki diuretic ??? ??? ??? ??? ???
sve u svemu klasika kao i svi ti sagorevaci koji rade po principu" moz da trcis i kad si gladan " :) :) kad sutra budem grunu 4 kom videcemo o cemu se radi,cisto da nije dijeta na suvo ::) ::)

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #25 poslato: Maj 26, 2009, 10:26:35 pre podne »
uzela sam xenadrin energy pijem ga vec nedelju dana,drzim dijetu,vezbam svakodnevno itd.jednom recju pridrzavam se svega..ali on ni najmanje ne delije ne ubrzava metabolizam,ne daje mi energiju uopste..pijem 1 tabletu ujutru i 2 pre treninga..da li mozda treba da povecam dozu i koliko?ujutru pijem samo kafu tako da mislom da mi ujutru ne trena vise od 1?

  Nisi prva koja se zali na NRG , probaj EFX mnogo je bolji ,jednostavno bolje se pokazao , ja sam ga koristio par puta i Ok je .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Vladimir Milosavljevic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #26 poslato: Maj 26, 2009, 11:20:48 pre podne »
Ili npr. DREN, Mitotropin, Adipo-X...jujujuju...pa se pojaca malo sa Arsanom (ko ga ima jos) i tako...ili odma na e/c/a stacker 30mg Ef,200mg kofein,25mg Asprin,100mg Narnegin. :p
Every Time My Phone Ring Dog it's 18-5
Only Problem Dat I Have Is What Car I'm Gone Drive
I'm A Real Street Nigga I Aint Never Had Shit
Man This Chain Roun My Neck Cost 4 Or 5 Bricks

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #27 poslato: Maj 26, 2009, 12:10:37 posle podne »
trenutno je u celom svetu tj u trci za zamenu efedrina,sinefrin se i nije pokzao bas kao srecno resenje tj na neke jeste delovao kao stimulans a na neke i nije,a o ucinku lipoze nije bilo govora.
pribeglo se necemu novom,naravno uradjenom u labarotirju a to je supstanca zvana..GERANAMIN...

vodeci fat burneri od koji ovde svih kojih su nabrojanih ima nekoliko samo,u sebi ima ovaj sastav i prilikom kupovine bi trebalo obratiti paznju na taj sastojak jer JE S EPOKAZAO I VISE NEGO DOBAR METABIOLIC ACTIVATOR I VEOMA SNAZNO UTICENA LIPOZU

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #28 poslato: Maj 26, 2009, 12:12:33 posle podne »
nemoj ga koristiti ostecuje jetru i bubrege i mnogi ljudi su imali velikih problema sa njim.povlace ga iz prodaje.pazi kad mi je sam prodavac to rekao!!

ovo je naravno da ne kazem sta ali blagom recju....OBICNA SPRDNJA i velika je steta daco sto ne cistas ostatak foruma jer bi videla da to nema nikakve veze sa nicim te da je taj proizvod povucen iz nekog drugog razlloga a ne tog kojega se ti bosjis..
ali dobro..oni koji su ga zabranili nadaju se da je 98% ljudi kao ti,te da ce na prvu loptu da odreaguju tako.

ko ima hidrox kod sebe,neka ga slobdno uzima..nema tu nikakvih problema

Van mreže daca86

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 15
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #29 poslato: Maj 26, 2009, 04:02:42 posle podne »
ne znam mnogo njih mi je reklo isto..ne verujem da bi se neko sprdao narocito ne ko se razume..ti sagorevaci su ocigledno bacanje para ja sam uzela xenadrin pa uopste ne deluje..ciste gluposti,ja sam se samo zaletela bzv nista vise.ne daje ni e od energije..