April 24, 2024, 01:18:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevaci masti?  (Pročitano 64228 puta)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #30 poslato: Maj 26, 2009, 05:07:59 posle podne »
Nece sagorevac da ti da energiju ili delovati ako jedes picu/majonez/palacinke sa nutelom/slaninu itd...
Sagorevaci samo POMAZU ali moras da odradis svoj deo.

Jedan vrlo smeasn primer: gomila ljudi hvali CarniFX (l-Carnitine +900mg natrijuma po kesici/dozi). Meni je muka od istog jer toliko natrijuma ne mogu da smislim... zato ja uzmem drugi kartinin sa kofeinom (a opet neko ne podnosi kofein)... jbg... nadji sta tebi odgovara. Mozda ti nista ne treba.

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #31 poslato: Maj 26, 2009, 07:45:08 posle podne »
kartinin ti uzimas...CarniFX je acetil-L-carnitine + L-carnitine, a taj natrijum verovatno ima neku svrhu! Da ne znas da ima natrijuma unutra ne bi ni kukao...Karnitin ti uopste nije potreban pored kofeina, a osim toga u praksi nije dokazano da uopste ima efekta na sagorevanje masti!

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #32 poslato: Maj 26, 2009, 09:13:06 posle podne »
Ja sam video da mi smeta pa sam posle primetio da ima 900mg natrijuma, mani se reverse psihologije ;)
« Poslednja izmena: Maj 26, 2009, 09:31:29 posle podne Deja »

Van mreže daca86

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 15
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #33 poslato: Maj 26, 2009, 10:40:19 posle podne »
ma pridrzavam se svega maksimalno..ne mislim ja da su sagorevaci cudo ali ocekivala sam bar da cu imati vise energije sa njima..da li neko ima iskustva sa ovim sagorevacem?da povecam dozu?

Van mreže SNAKE

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #34 poslato: Maj 26, 2009, 11:12:18 posle podne »
ja nisam ,ali znam da animal cuts i unydine(valjda se tako pise ;D)provereno rade posao.mene cak razvale bas jako da totalno izgubim apetit cak mi san poremete ne mogu da se uspavam :o :o :o,ali ja se uvek pridrzavam dijete tako da meni l karnitin radi  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #35 poslato: Maj 26, 2009, 11:37:20 posle podne »
pa, ne mora da znaci da ces imati vishe energije.
Da nisi mozda prehladjena?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #36 poslato: Maj 27, 2009, 08:56:27 pre podne »
Citat
da totalno izgubim apetit cak mi san poremete ne mogu da se uspavam

sjajan nacin da zajebs zdravlje u sto brzem vrmenskom periodu.
odlicno razmislajnje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #37 poslato: Maj 27, 2009, 08:57:13 pre podne »
ne znam mnogo njih mi je reklo isto..ne verujem da bi se neko sprdao narocito ne ko se razume..ti sagorevaci su ocigledno bacanje para ja sam uzela xenadrin pa uopste ne deluje..ciste gluposti,ja sam se samo zaletela bzv nista vise.ne daje ni e od energije..

a ko su ti koje se razumeju???

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #38 poslato: Maj 27, 2009, 10:17:01 pre podne »
Pedja aj baci neki komentar na probleme sa natrijumom. Dejo sta ti je smetalo? Kako znas da je natrijum?  Koliko sam ja upucen u medicinu 900mg natrijuma je pozeljno, pogotovo ako si na dijeti pa ne jedes slano i zacinjeno!
Druga stvar je ako si na takmicarskim pripremama, ali obicna dijeta...

Van mreže SNAKE

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #39 poslato: Maj 27, 2009, 01:10:45 posle podne »
Citat
da totalno izgubim apetit cak mi san poremete ne mogu da se uspavam

sjajan nacin da zajebs zdravlje u sto brzem vrmenskom periodu.
odlicno razmislajnje
pa sta sam ja kriv zato sto me tako razvali animal,zato ga i ne koristim vise

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #40 poslato: Maj 27, 2009, 01:17:14 posle podne »
Ne treba svakome ista kolicina natrijuma; ja vece kolicine ne podnosim, boli me glava. Znam da je natrijum jer sam testirao.. Smeta cak i jedan aspirin+C ako ga uzmem posle mesnog obroka. Jedno je da nam treba natrijum ali ne tolike kolicine odjednom...

Pedja aj baci neki komentar na probleme sa natrijumom. Dejo sta ti je smetalo? Kako znas da je natrijum?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #41 poslato: Maj 27, 2009, 03:34:33 posle podne »
Pedja aj baci neki komentar na probleme sa natrijumom. Dejo sta ti je smetalo? Kako znas da je natrijum?  Koliko sam ja upucen u medicinu 900mg natrijuma je pozeljno, pogotovo ako si na dijeti pa ne jedes slano i zacinjeno!
Druga stvar je ako si na takmicarskim pripremama, ali obicna dijeta...

1.KOJA TO BUDALA NA DIJETI NE SOLI HRANU??..I NARAVNO ZASTO..???
2.sam sebe pobijas..takmicarske pripreme i skidanje viska kolgirma tj pokusaj skidanja viska kilograma moze da se stavi u isti kos sa aspekta trpljenja orgnizima..
natrijum kao mineral preko je potreban bilo da si na dijeti ili ne radi funkcinsasnja i izmene elektorila u telu...
neznam kakva kometnar tebi treba po pitanju tog preprata koje odista ne zlim da komentarisem jel sam sastav govri i vise nego dovoljno o njemu!!!!

to iz kog razloga njemu smeta natrijum tj dali mu on konrketno u opste smeta...JA TO NEZNAM...iz vise razloga.....

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #42 poslato: Maj 27, 2009, 04:18:03 posle podne »
Osobi treba do 2.5g natrijuma (~5g soli). Kad imas normalan ili povisen pritisak (koji se jos poveca tokom vezbanja), a dodas 1gr natrijuma bash tada, to je dovoljan sok.
Ja jedem dovoljno jaja, ribe i mesa da unesem natrijuma koliko mi treba, 1gr bash pred vezbanje mi smeta.
Ja nisam rekao da niko ne treba da ga koristi, vec prokomentarisoa da meni smeta, u smislu svakome moze da odgovara drugi sagorevac.

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #43 poslato: Maj 27, 2009, 04:40:36 posle podne »
Mislim da vecina na dijeti jede manje slanog nego prosecna osoba, ja prvi nemam obicaj da solim sve, ne zato sto necu vec zato sto mi nije potrebno pa zaboravim! A druga stvar je manja ukupna kolicina hrane => manju ukupnu kolicinu soli...
Pedja zar nije praksa da se par dana pred takmicenje potpuno izbaci so? Na to sam mislio...

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Sagorevaci masti?
« Odgovor #44 poslato: Maj 27, 2009, 05:08:59 posle podne »
Tako je. I u tom slucaju, ako se pretera, moze doci do:
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,461.0.html

Ja nisam na dijeti, ne presoljavam stvari, ali i sama so u jajima, mesu i ribi je dovoljna, a meni je cak previse.
Kazem ja sam samo dao slucaj... nisam rekao da je uzas sto postoji natrijum u CarniFX-u, jer dosta ljudi njega preferira pak.

Uzmi i sledece u obzir: razni energetski i izotocniki napici, zatim vecina proteinskih powder-a itd. ima natrijum u sebi - u kolicinama tipa <100mg po merici. To su dovoljne kolicine tada. U CarniFX slucaju je 1gr odjednom, shvatas razliku?
« Poslednja izmena: Maj 27, 2009, 05:12:11 posle podne Deja »