April 28, 2024, 10:38:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sponzor  (Pročitano 6007 puta)

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Sponzor
« poslato: Januar 29, 2006, 10:06:09 posle podne »
Interesuje me (posto jos uvijek nemam takmicarskog iskustva u ovom sportu, ali to ce se uskoro promijeniti) kako covjek treba da se dokaze da bi dobio sponzora?
Mnogo je lakse kada covjek ima sponzora, znate i sami kolike se pare daju na suplemente.
I otprilike u kojoj vrijednosti se dobije dodataka ishrani od tog jednog sponzora? Ako moze u eurima ili ti evrima  :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sponzor
« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2006, 06:51:59 pre podne »
hahhahahhahhahah...ti si bas neiskusan...vidi se.....kakav sponzor brate??...o cemu ti pricas??..pa evo...pogledaj i marka i igora i mene....nemam ni edan stipendiju od drzave.....ejl ti to normalno???

sto se tice sponzorstva...to ti sve sve svodi na licna prijteljstva...nzaci...ako si dobar sa nekim ko ima firmu onda se mozes ogrqabti za neku kg belog mesa da ti uplati na racun ili ako si dobar sa ljuima koji drze preprate pa da ti izadje u susret sa nekom kantom wheya.....sve drugo ti ide....u se i u svoje kljuse....

a sa druge strane i ti mioras biti obejktivan prolikom trazenja bilo cega od bilo koga....ZASTO BI TEBI ILI MENI NEKO DAO BILO STA???...mislim sta oni imaju od toga...?...zna se kakav je ovo sport...nema para...i naravno niko nece da ulaze u tebe i kraj......tako da i ako ti neko odbije saradnju moras da budes racionalan i da to shvatis objektvno..jer kazem ti.....to je samo GEST NJIHOVE DOBRE VOLJE i kraj...razumes???

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Sponzor
« Odgovor #2 poslato: Januar 30, 2006, 01:52:54 posle podne »
Naravno da sam neiskusan zato sam i pitao  :D
Naravno ne ocekujem ja da prvi put izadjem na show i da odma dobijem sponzora, ali cudi me kako ti Pedja, Marko, Igor nemate neku vrstu sponzorstva.. mislim vi iza sebe imate bruku nekakvih takmicenja, a za tebe sam posebno gledao kakva si sve mjesta osvajao, tako da me ipak malo cudi.. Ustvari ovdje na Balkanu me nista ne cudi  :cry:
Naravno da se nije lako izboriti za takvo nesto, to sam i znao, ali da je toliko tesko, e to nisam znao.
Bas sam pricao sa Ismarom prije 5-6 mjeseci, on mi rece da ima sponzora, ako sam dobro razumio 2 sponzora (cini mi se Weider i Scitec).. e sad ne vjerujem da momak laze, ali je mnogo mnogo manje u ovom sportu nego vi a opet se snasao, e sad to moze biti ono tvoje NECIJI DOBAR GEST I POZNANSTVO..
Ja ne ciljam na nekakva sponzorstva koja ce nas obogatiti, ciljam na ona najosnovnija tj. da dobijes (NARAVNO AKO ZASLUZIS) koji preparat da ne moras bacat bruku para na razne proteine, vitamine...

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Sponzor
« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2006, 01:53:46 posle podne »
S moje tacke gledista sto je Pedza rekao za nase prostore u potpunosti se slazem. ali evo reci cu ti par svri sponzorstva u Americi Zanamo da u Americi kako kazu mnog lakse daoci do toga Da to jeste istina Ima dosta kompanija koje hoce da uloze i naravno da dobiju nazad ali sta sam ja hteo reci Covek toliko rezultata treba da osvari sam toliko truda vremena i para a da ne spomonjem kompeticiju koja je ove tolika da ne mozes verocvati znaci moras da ima s nesto st oni nemaju znaci sanse su veoma male Naravno ako ti je to san ne treba odutajati ali treba se dobro pokazati da bi ti neko dao nesto ovde ili tamo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sponzor
« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2006, 04:50:44 posle podne »
Citat: IFBBPro
Naravno da sam neiskusan zato sam i pitao  :D
Naravno ne ocekujem ja da prvi put izadjem na show i da odma dobijem sponzora, ali cudi me kako ti Pedja, Marko, Igor nemate neku vrstu sponzorstva.. mislim vi iza sebe imate bruku nekakvih takmicenja, a za tebe sam posebno gledao kakva si sve mjesta osvajao, tako da me ipak malo cudi.. Ustvari ovdje na Balkanu me nista ne cudi  :cry:
Naravno da se nije lako izboriti za takvo nesto, to sam i znao, ali da je toliko tesko, e to nisam znao.
Bas sam pricao sa Ismarom prije 5-6 mjeseci, on mi rece da ima sponzora, ako sam dobro razumio 2 sponzora (cini mi se Weider i Scitec).. e sad ne vjerujem da momak laze, ali je mnogo mnogo manje u ovom sportu nego vi a opet se snasao, e sad to moze biti ono tvoje NECIJI DOBAR GEST I POZNANSTVO..
Ja ne ciljam na nekakva sponzorstva koja ce nas obogatiti, ciljam na ona najosnovnija tj. da dobijes (NARAVNO AKO ZASLUZIS) koji preparat da ne moras bacat bruku para na razne proteine, vitamine...
....................................da ismar ima sponozara jedne ljude iz mostara koje licno ponzajem i koji su fenomeanlini ljdui...ali to je opet stari na osnvu poznanstava jer isamr i nema neke rezultte iza sebe osim par juniorskih pobeda..razumes...

znaci to je opet gest dobre volje tih ljudi iz mostara sto hoce da mu pomognu i to je oko 400 maraka u prepratim..vidis ..znami detalje. :wink:

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Sponzor
« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2006, 05:08:01 posle podne »
KOD NAS LJUDI NE RAZLIKUJU SPONZORSTVO OD DONACIJA...SPONZORSTVO JE VID BIZNISA ...DOBIJES LOVU A ZA UZVRAT NEKOGA REKLAMIRAS...DONACIJA JE POKLON,BEZ OBAVEZA PREMA DONATORU...KOD NAS NEKO TI DA 200EUR I TO VELICA  U ZVEZDE...KO ULAZI U OVAJ SPORT A OCEKUJE DA MU NEKO NESTO DA BOLJE DA NE ULAZI,JER CE BITI OSUDJEN NA PROPAST...SVE JE STVAR LICNIH KONTAKATA I ODNOSA PREMA LJUDIMA KAO STO JE REKAO PEDJOS

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Sponzor
« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2006, 05:09:38 posle podne »
Bravo Marko dvije totalno razlicite stvari

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Sponzor
« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2006, 05:14:29 posle podne »
Marko je sve lepo objasnio
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Sponzor
« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2006, 08:10:01 posle podne »
Otprilike sam znao da je situacija takva, ali sam ipak ocekivao malo pozitivnije odgovore. Ali drago mi je kada se istina zbori  :wink:
Naravno covjek treba da se trudi i misli pozitivno, ali sa druge strane i da bude objektivan.

 :cry:   :cry:   :cry:   :cry:   :cry:   :cry:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Sponzor
« Odgovor #9 poslato: Januar 30, 2006, 08:17:14 posle podne »
Nemoj se obeshrabrivati.Zivimo na Balkanu i situacija je takva kakva je,ali to ne znaci da treba da odustajemo od svojih ciljeva nego da se jos vise potrudimo :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Sponzor
« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2006, 10:15:58 posle podne »
Citat: sasacg
Nemoj se obeshrabrivati.Zivimo na Balkanu i situacija je takva kakva je,ali to ne znaci da treba da odustajemo od svojih ciljeva nego da se jos vise potrudimo :D


Hvala ti Sasa!
Da li to znaci da ces da mi budes sponzor? Ne trazim mnogo, samo 100 Eura mjesecno  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Sponzor
« Odgovor #11 poslato: Januar 30, 2006, 10:58:29 posle podne »
Citat: IFBBPro
Citat: sasacg
Nemoj se obeshrabrivati.Zivimo na Balkanu i situacija je takva kakva je,ali to ne znaci da treba da odustajemo od svojih ciljeva nego da se jos vise potrudimo :D


Hvala ti Sasa!
Da li to znaci da ces da mi budes sponzor? Ne trazim mnogo, samo 100 Eura mjesecno  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


:lol: :lol: skromno,svaka cast.Cekaj samo da zaradim nesto parica i nema problema :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Sponzor
« Odgovor #12 poslato: Januar 31, 2006, 12:53:51 posle podne »
Ono sto ne moras da placas je savet od svih nas kako da se pravilno hranis i koristis sportske suplemente.To smatraj kao donaciju,a sto se tice sponzorstva....nazalost buducnost nam nije svetla...ali ne treba se predavati ,jer svaka pobeda na nekom takmicenju bude mnogo veca jer znas da si sve sam podneo na svojim plecima.Veliki pozdrav!

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Sponzor
« Odgovor #13 poslato: Januar 31, 2006, 02:23:31 posle podne »
E vidis i kod nas na Balkanu ima nekih prednosti sto Marko kaze ove savete moramo smatrati kao donaciju jeroni stvarno znace mnogo
Zasto ovo govorim pa ovde ne samo da takmicari i ljudi koji su napravili nesto naplacuju dobroo za seminare i savete o ciframa necu ni da govorim
Zato stvarno treba da bodemo zahvalni

Marko i Pedza ovo nije ideja da menjate nista :D  :D

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Sponzor
« Odgovor #14 poslato: Januar 31, 2006, 03:27:38 posle podne »
Slobodno pitajte  sve je besplatno...