Mart 28, 2024, 01:24:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolje posle Premier Lige  (Pročitano 4790 puta)

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Najbolje posle Premier Lige
« poslato: Januar 10, 2006, 01:14:26 pre podne »
Mislim da bi se bar 95% slozilo da su premier liga suplemenata kreatin, glutamin, whey, dex, multivitamini. Ja bih ovde dodao jos vitamine C , E i eventualno B ali to zavisi koji multivitamin koristite i dodao bih EFA ali njih vise racunam u ishranu nego u suplementaciju. Ucinilo mi se zanimljivim da napravimo anketu posle ovih opste prihvacenih suplemenata koji Vam je suplement dao najbolje rezultate(znaci licno iskustvo), bilo bi lepo da kazete 1 ili 2 jer ako bi svi pisali po 5 onda bi izgubilo smisao.
Da sam zapocnem:
1.ECA stack
2.ovde ce se verovatno mnogi smejati ali jednom prilikom sam od prijatelja dobio neki protein jajeta iz Bambija(valjda se koristi za keks ili tako nesto), nisam menjao trening i nisam menjao suplemente koje sam inace uzimao samo sam dodao taj protein(inace je neverovatno brasnast i ukus je odvratan, miksao sam u blenderu sa mlekom i malo voca da ubije miris, pio sam 1-2 puta dnevno po 30gr, ne posle treninga) od toga sam se tako nagruvao da je to bilo cudo, ne kazem da je bila cista masa ali dobitak mase je bio za mene jako velik a probao sam dosta poznatih suplemenata na koje sam nekoliko puta slabije reagovao.

Kad sam rekao one sto su mi radili da kazem i koji su losi, tacnije ova 2 meni apsolutno nista nisu radili:
1.carnitin
2.tribulus

Eto, ako nikom vise ne bude zanimljivo nema veze :).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Najbolje posle Premier Lige
« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2006, 09:31:19 pre podne »
to sto ti je drugar dao je bilo belanac u prahu koji se korsiti u pekarama i tvornicama konditorskih prozivoda....

mnogi su se kleli u to belance ali kada je ustanovljeno u stvari da to nema bklage veze sa osnovnom funcijom tj sastojcima kokosijeg belanca stvar je zaboravljena..

moze i dan danas da se nadje po oglasima kako neko prodaje tako nesto ali to je cisto bacanje para i muka isusova prilikom konzumiranja

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Najbolje posle Premier Lige
« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2006, 04:47:09 posle podne »
Da,i zanimljivi sporedni efekti koliko sam cuo-gasova do mile volje,prdis ko pokvareni auspuh na jugicu :D :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Wulfgar

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
    • http://www.jessicasimpson.com
Re: Najbolje posle Premier Lige
« Odgovor #3 poslato: Januar 11, 2006, 01:36:54 posle podne »
Citat
2.tribulus


Svojevremeno smo ja i ortak uzeli neki tribulus, shklj firma (standardizovan na 15-20% saponina, zaboravio sam koliko tachno), ortak nam ponudio za 10E, pa rek'o, za te pare nam stvarno ne shkodi da probamo... radilo je malo, i mene i njega. Znam da iskustva ljudi uglavnom nisu pozitivna, ali ja bih jako voleo da probam Ultimate-ov tribus, a pogotovo Biotest-ov Tribex...


Citat
mnogi su se kleli u to belance ali kada je ustanovljeno u stvari da to nema bklage veze sa osnovnom funcijom tj sastojcima kokosijeg belanca stvar je zaboravljena..


Nalozili se ja i ortak svojevremeno... "vidi ovo bre, chist protein, a jeftino k'o prashina!", a posle saznam da je taj divni prashkic zapravo shkart i da uopshte nije predvidjen za ljudsku upotrebu!? :(


Citat
Da,i zanimljivi sporedni efekti koliko sam cuo-gasova do mile volje,prdis ko pokvareni auspuh na jugicu


Hm, necu nishta reci... :D :D :D :D
"I saw that movie ("Supersize me"). That was bullshit. I've been on that diet for almost 3 years and it's gotten me nothing but big and strong."  - Dave Tate

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: Najbolje posle Premier Lige
« Odgovor #4 poslato: Januar 11, 2006, 04:53:46 posle podne »
Potpuno sam pokvario anketu pominjanjem ovog koncentrata jajeta za kolace :). Mozda treba uzeti u obzir da je to bilo pre 11,12 godina kada izbor suplemenata ovde nije bio kao sada ali ja i dalje ostajem pri tom da sam dobio na masi mada ne preterano kvalitetnoj. Sto se tice ukusa bilo je uzasno mada morao bih dobro da razmislim koji suplement ima ukus da mi se svidja a probao sam ih mnogo, a za sporedne efekte se stvarno ne secam :).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Najbolje posle Premier Lige
« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2006, 01:53:57 posle podne »
Citat: rush
Potpuno sam pokvario anketu pominjanjem ovog koncentrata jajeta za kolace :). Mozda treba uzeti u obzir da je to bilo pre 11,12 godina kada izbor suplemenata ovde nije bio kao sada ali ja i dalje ostajem pri tom da sam dobio na masi mada ne preterano kvalitetnoj. Sto se tice ukusa bilo je uzasno mada morao bih dobro da razmislim koji suplement ima ukus da mi se svidja a probao sam ih mnogo, a za sporedne efekte se stvarno ne secam :).
hehhehehheheheh...tu smo mi da podsetimo :D  :twisted:

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Najbolje posle Premier Lige
« Odgovor #6 poslato: Januar 29, 2006, 06:42:03 posle podne »
Uzimao sam Tribulus i nemogu se sloziti da nema efekta,samo sto ga ljudi porede sa anabolicima i onda svi ockuju anabolicki rast i snagu ,sto naravno se nece desiti,efekat tribulusa je vrlo blag ali ocigledan ipak povecava nivo LH hormona sto uzrokuje povecanje anabolizma*(Doduse u malim kolicinama:))
PS. bez potpisa:)