April 24, 2024, 08:39:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ELEKTROLITI  (Pročitano 3399 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
ELEKTROLITI
« poslato: Decembar 18, 2007, 06:42:05 posle podne »
VIDIO SAM DA MILOS KORISTI U SEJKOVIMA ELEKTROLITE PA ME ZANIMALO JEL SE ONI MOGU ZASEBNO KUPITI NPR U PRAHU???
ZNAM DA SE GUBE ZNOJENJEM I DA SE MOGU NADOMJESTITI ENERGETSKIM SOKICIMA.
JEL IMA KO KAKAV CLANAK NA OVU TEBU I I UOPCE CEMU ONI SLUZE???
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2007, 06:43:54 posle podne ATJ LUCKO™ »

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: ELEKTROLITI
« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2007, 06:53:22 posle podne »
VIDIO SAM DA MILOS KORISTI U SEJKOVIMA ELEKTROLITE PA ME ZANIMALO JEL SE ONI MOGU ZASEBNO KUPITI NPR U PRAHU???
ZNAM DA SE GUBE ZNOJENJEM I DA SE MOGU NADOMJESTITI ENERGETSKIM SOKICIMA.
JEL IMA KO KAKAV CLANAK NA OVU TEBU I I UOPCE CEMU ONI SLUZE???

Ako imas gdje da kupis gatorade u prahu ili neki drugi sports drinks koji sadrzi elektrolite. Elektroliti su soli koje se gube u tijelu kroz znojenje.
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2007, 07:23:18 posle podne Manimal »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: ELEKTROLITI
« Odgovor #2 poslato: Decembar 18, 2007, 07:38:02 posle podne »
@Manimal
kazess Gatorade? jel taj sok sadrzi secera? znam da je Gatorade  reklamirao MJ stalno :lol:...
@ATC LUCKO
mozess da uzmess i TOP POWER u prahu - on sadrzi elektrolite....elektroliti su ti potrebni kao sto Manimal rece za sportove gde se gubi dosta tecnosti iz organizma.... pri velikoj toploti itd...kada trenirass recimo trcanje , kosarku , rukomet...znam da su nama na pripremama stalno davali  Top Power , samo ne znam dal se joss proizvodi kod nass to pice...bio bi dobro naci Gatorade u prahu ili neki napitak sigurno ima u sportskim prodavnicama suplemenata...

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: ELEKTROLITI
« Odgovor #3 poslato: Decembar 18, 2007, 09:30:31 posle podne »
@Manimal
kazess Gatorade? jel taj sok sadrzi secera? znam da je Gatorade  reklamirao MJ stalno :lol:...
@ATC LUCKO
mozess da uzmess i TOP POWER u prahu - on sadrzi elektrolite....elektroliti su ti potrebni kao sto Manimal rece za sportove gde se gubi dosta tecnosti iz organizma.... pri velikoj toploti itd...kada trenirass recimo trcanje , kosarku , rukomet...znam da su nama na pripremama stalno davali  Top Power , samo ne znam dal se joss proizvodi kod nass to pice...bio bi dobro naci Gatorade u prahu ili neki napitak sigurno ima u sportskim prodavnicama suplemenata...

Da, sadrzi secer (sucrose i dextrose). Ja uvijek pomijesam 20 gr gatorade powder-a sa protein powder-om i Vitargom poslije treninga.