April 25, 2024, 04:03:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Optimum 100% Whey ?  (Pročitano 17383 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #30 poslato: Februar 13, 2006, 09:17:32 pre podne »
da....vise nego zalosno...sledeci korak..OTVARANJE NUTRITOIN SHOPA U SARAJEVU SA J...CENAMA...

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #31 poslato: Februar 13, 2006, 09:48:11 pre podne »
Citat: pedjos
da....vise nego zalosno...sledeci korak..OTVARANJE NUTRITOIN SHOPA U SARAJEVU SA J...CENAMA...


To bi bio pravi potez
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #32 poslato: Februar 13, 2006, 09:57:48 pre podne »
ako se vam da kad pisete o cenama napiste u zagradi i neku drugu tarifu...npr. € (euro) jer neki ne znamo posto je dinar itd... :oops:  :wink:  :arrow:

hvala.. 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #33 poslato: Februar 13, 2006, 11:15:08 pre podne »
stari oni su pisali cene u bosni....1 eu je otprilike 2 konv marke...

a 1 eu je ..pa racuinaj slobodno 90 dinara..

Van mreže freeman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #34 poslato: Februar 20, 2006, 11:09:58 posle podne »
Toliko hvalite taj Elit whey a on ne moze da se poredi sa Optimumom,to samo kod nas moze da se poredi jer su ljudi neupuceni i padaju na kojekakve reklame.Ok ima on toliki procenat proteina,instant... Ali ukus nista posebno a reklamira se kao "delikatni ukusi" . Moj prijatelj koji zivi vec dugo u USA kaze da su Optimum,MRI,Universal i EAS jedine firme koje vrede!A covek se razume u to,vezba i kristi suplemente preko 10godina.

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #35 poslato: Februar 20, 2006, 11:23:36 posle podne »
A zasto ne moze?
I ova kompanija je dobra kao i EAS i ostale dobre kompanije
Sve sto pise u na label je u kutiji sto je naj vaznije
Jeli tvoj prijatelj strucnjak pa da ima za pravo da kaze koja kompanija je bolja Ima jos dosta kompanija koje su cak i bolje o navedenih sto ne trose toliki novac na marketing a produkti su isti cak i bolji
Govorim za kompanije konrolisane by FDA u US koje nemogu prodavati bilo sta

Van mreže AquaZX

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #36 poslato: Februar 20, 2006, 11:24:53 posle podne »
"Moj prijatelj ..ovo...moj prijatelj ono..."

Ajde prochitaj malo po netu i informishi se kakva firma je Dymatize, probaj sve ukuse, a probaj sve Optimumove ukuse pa cemo onda da prichamo...

Pozdrav!

Van mreže freeman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #37 poslato: Februar 20, 2006, 11:28:32 posle podne »
Necemo ocenjivati kvalitet protein prema ukus kao zene!!! Gde da se informisem kakva je firma Dymatize? Na PanSport sajtu? Oni su nekad hvalili Scitec a sad kad u toj istoj prodavnici pitas za Scitec prodavac kaze ma to je lose!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #38 poslato: Februar 20, 2006, 11:28:35 posle podne »
ZASTO BI BILO KO VEROVAO TVOM PRIJATELJU! DRUGO VIDI SE DA OD POCETKA IMAS NEGATIVAN STAV A TO JE SASVIM DOVOLJNO DA SE ZAKLJUCI DA NISI ADEKVATAN!!!

Van mreže freeman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #39 poslato: Februar 20, 2006, 11:30:38 posle podne »
Nisam ima negativan stav dok nisam palo procita sta se pise po forumu,svako ce vrlo brzo skontati da se svodi na na reklamu za Labradu i Dymatize... Ponavljam nikog i nista ne favorizujem.

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #40 poslato: Februar 20, 2006, 11:32:02 posle podne »
Pa normalno da necemo (iskreno receno meni nije ni bitno) brate procitaj label pa uporedii onda mi reci zasto nevalja

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #41 poslato: Februar 20, 2006, 11:34:52 posle podne »
Zasto ne uzmes u obzir da je LABRADA jedna od najkvalitetnijih firmi na svetu a DYMATIZE nesto sa cime ne moze da se pogresi! Niko nista ne favorizuje vec se radi o necemu sto zaista vredi na nasem trzistu! Ako ti nemozes takve najobicnije i realne stvari da prihvatis onda je to tvoj problem!!!

Van mreže freeman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #42 poslato: Februar 20, 2006, 11:38:23 posle podne »
Niko nije rekao da ne valje Elit ,proveri svaku moju rec koju sam napisao, ni jedni firmu ja nisam omalovazavo niti neku favorizovao. A BB.com nije jedini americki saj,ima ih na hiljade i ja licno nisam naisao ni na jedan sajrt ili neku rang listu gde je Elite ispred ON . Ako neko zna adresu nekog USA sajta gde kazu drugacije neka postavi link, ne mora USA sajt samo da nije iz okolnih zemalja. Mozda ja i gresim ali neka onda neko...

Van mreže freeman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #43 poslato: Februar 20, 2006, 11:44:51 posle podne »
A sa recimo optimumom moze da se pogresi il recimo twinlabom?!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Optimum 100% Whey ?
« Odgovor #44 poslato: Februar 20, 2006, 11:48:36 posle podne »
Pa zar neko jos veruje rejtingu necega na nekom sajtu?!
To vam je kao sa recimo antivirus softverom, ko plati vise  bice prvi na rang listi.

Whey je whey i ma koliko vi mislili da ce neka posebna frakcija wheya uciniti da brze dobijate na misicnoj masi, NECE!  Bre mnogo smo postali fini; hiljadama godina nemamo problem da svarimo hranu  a sad nam je odjednom bitno dali ovsene usporavaju absorbciju wheya, moze li whey i mleko, dali kreatin uzimati sa 30 ili 50 gr dextroze,.......
Sta je to stara garda BB imala od svih ovih saplemenata, skoro nista, a imali su tela o kojima mozemo sanjati. U stvari imali su ovo http://www.realx3mforum.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=324
a to je znam iz iskustva , mladim ljudima uvek na poslednjem mestu.
Kad budete recimo na nivou naseg uvazenog clana Pedjosa onda ce vam sitnice zaista biti bitne.

Sa cime da uporedim ovo, recimo AGP 4X ili AGP 8X, sta je bolje???
Proizvodjaci grafickih kartica su uzeli milijarde govoreci nam kako je AGP 8X cudo nevidjeno, a u stvari , razliku mi obicni korisnici racunara ni ne primecujemo. Evo ja moju skupo placenu 6600GT prebacim na AGP 4X i zaista sve isto leti u igrama kao i na 8X.

Ovo sve ne znaci da treba da koristite sta god vam padne pod ruku, treba voditi racuna da kompanija cije proizvode koristite ima renome i reputaciju kvalitetnog proizvodjaca i to je to.

 Shvatite da se svi oni bore za nas novac i naravno posegnuce za svim vidovima reklame (pa cak i placene) da nas ubede kako su bas oni br 1 i kako njima treba da ostavimo poverenje i novac.


Znaci LABRADA, ULTIMATE NUTRITION, OPTIMUM , TWINLAB .......... sve su to kompanije sa odlicnim proizvodima i vrhunskim kvalitetom ali pre njih ide trening i H R A N A!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates