April 27, 2024, 11:04:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?  (Pročitano 13592 puta)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #15 poslato: Jun 16, 2006, 08:22:54 posle podne »
koristio Dyma Burn OK ako nemas visok pritisak. Ja 4 tablete nisam mogao da podnesem pa sam uzimao 1 ujutro a 2 pre trening. Odlicna je stvar ubija bolove u misicima i onu opeterecenost a ono nije Efedrin vec Efedrina koja jeste neki sreljelrlefdvklfv ali nije ono sto mislite :) Bio sam se ja vec raspitao oko toga i sa onom doktorkom sto radi u PSportu a i cike koje su tamo radile koji su ga degustirali.

Sve u svemu Super za te pare meni licno bolji od Animal CUTSa.

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #16 poslato: Jun 17, 2006, 10:02:13 posle podne »
Da,da,dyma burn bolji od animal cutsa , ali samo u snovima !!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #17 poslato: Jun 18, 2006, 07:07:09 posle podne »
Citat: dulse
Citat: sasadim
Koristio sam Dymaburn, i ne mogu da kazem da je efikasan.
Vise mi je efikasnija kombinacija Animal Cuts + 50 mg efedrina (pravog) :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

dva puta na dan ili????

pravi efedrin.. kako li se to da proveriti.... meni su nudili neki bugarski.. ali ajd znaj


Naravno dva puta dnevno posto sam imao dva treninga dnevno. To bi izgledalo ovako:

Pred prvi trening:
1 pakovanje animal cuts-a ili 2 komada dymaburn
50 mg efedrina
50 mg bayer aspirina
1 nes kafa (jaca)

Pred drugi trening, isto ovako ali ajde:
1 pakovanje animal cuts-a ili 2 komada dymaburn
50 mg efedrina
50 mg bayer aspirina
1 nes kafa (jaca)

Naravno da posle nekoliko dana dolazi do zasicenja receptora sa efedrinom, tako da sam pravio 2-3 dana pauze na svakih 5-6 dana uzimanja efedrina.


Citat: Vexxx
koristio Dyma Burn OK ako nemas visok pritisak. Ja 4 tablete nisam mogao da podnesem pa sam uzimao 1 ujutro a 2 pre trening. Odlicna je stvar ubija bolove u misicima i onu opeterecenost a ono nije Efedrin vec Efedrina koja jeste neki sreljelrlefdvklfv ali nije ono sto mislite Smile Bio sam se ja vec raspitao oko toga i sa onom doktorkom sto radi u PSportu a i cike koje su tamo radile koji su ga degustirali.


Bilo sta sto je na bazi termogenetika u principu podize pritisak. Meni je pritisak konstantno 145 sa 85 ponekad 160 sa 90 ali sta je tu je jednom se zivi....
To u vezi dymaburn-a za 2 ili 4 tablete koje kako kazes nisi mogao da podneses, tvrdim ti da si mogao da pijes 10 dnevno i da ti ne bi bilo nista. Sta bi ti radio da si trebao da pijes pravu efedru jedno 100 mg dnevno kao ja...

Sad za bolove u misicima, ne mogu da garantujem da li su od dymaburna ili od glutamina, amino acid-a, HMB-a, L-Carnitina... i ostalih "komponenti" koje sam koristio

Formula Efedrina, koju su navodno pantentirali je cista glupost, jer nije pravljena od Ma Huanga, kao sto je slucaj kod pravog efedrina ili ranije kod Univerzalovog "Unidina" kada je imao efedrin u sebi.

Te doktore iz PSport-a zaboravi jer, kao prvo, "svaki trgovac ce se truditi da proda svoju robu bez obzira na sve", a kao drugo, bolje ce ti objasniti kako koji suplement deluje neko ko iste koristi u velikim kolicinama, na duze staze.... a ne neki doktor, koji ih mozda i nije nikad probao (99%).

Generalno za mene je firma Dymatize pored Labrade favorit u kvalitetu svojih proizvoda, ali konkretno u utakmici izmedju "Dymaburn"-a ili "Animal Cuts"-a pobedu daje Animal Cuts-u  jer stvarno RADI.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #18 poslato: Jun 18, 2006, 08:45:33 posle podne »
Koristio sam CUTs ali mozda ne dobro JBg. Kada mi leti 3 soma mozda ga i uzmem...

P.S. Siguran sam za energiju i gubitak bolova u vezi  Xtrem-a posto nista drugo u tom periodu nisam koristio. Osim Eutiroxa koji mi je prepisan mada ne verujem da je do njega posto ga i sad pijem i nije to to.

Zivi bili! ;)

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #19 poslato: Jun 19, 2006, 07:20:59 posle podne »
Ma sta se zamlacujete sa tim preparatima BurnXXXXX.Ako ste resili da se bacite na defku onda 15 pre aerobnog treninga:
-zelini i crni caj(po dve kesice sa sto manje vode**1,gorko ali jbg ili jesi ili nisi...)
-turska kafa(meni licno je nes bez efekta)sto jaca sa sto manje vode**1
-50mg efedrina
-500mg aspirina(Bayer)
**1.Manje vode jer se vam smetati

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #20 poslato: Jun 19, 2006, 09:33:21 posle podne »
Ok novak ali ovo je kao neka legalna varijanta... Znaci nije spominjan efedrin koji je na "black" listi........

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #21 poslato: Jun 20, 2006, 12:57:45 pre podne »
Jel zna neko kako se koristi taj DYMA BURN ? Kupio sam ga, ali posto sam uzeo jedno 5 preparata zaboravio sam kako se uzima ?

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #22 poslato: Jun 20, 2006, 09:20:21 pre podne »
Pa pise ti na pakovanju LOL!!!!!!!!!!

Imas i na srpskom i na engleskom... Ja preferiram engleski:) Nekako mi sigurnije..

Van mreže ravik

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #23 poslato: Jun 20, 2006, 10:14:22 pre podne »
A sta mislite o uzimanje Animal Cuts i Dymaburn u isto vreme, ili je po vama bolje kombinacija Dymaburn+Animal Stack 2?

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #24 poslato: Jun 20, 2006, 12:24:02 posle podne »
Citat: Vexxx
Pa pise ti na pakovanju LOL!!!!!!!!!!

Imas i na srpskom i na engleskom... Ja preferiram engleski:) Nekako mi sigurnije..



JAAAAOOOOO kako mi to nije palo na pamet. Pa naravno da pise na pakovanju, ali oni su na pakovanje Glutamina napisali uzimati 5 grama dnevno a meni je 15 minimum ako ne i 20. To sto oni pisu po kutijama to zaboravi. Moraju nesto da napisu, a najcesce nema veze sa realnom primenom.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #25 poslato: Jun 20, 2006, 01:01:19 posle podne »
Uzmes ujutru kad ustanes 2kaps(najbolje da odradis cardio posle 20-30min) i pola sata pre aerobnog treninga 2 kapsule
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Dyma Burn Extreme - jel to efedrin ili sta?
« Odgovor #26 poslato: Jun 20, 2006, 02:46:58 posle podne »
Sagorevaci te vreste su druga prica od gluamina, wheya, amino itd.... Ti probaj da uzmes vise no sto pise pa da vidis sta ce ti bude... Ja kada sam ga uzimao navece nije bilo spavanja od te 2 tablete.....

@ravik: To ti je nepotrebno Jel i jedan i drugi su termogenici samo sto CUT ima i anti katabolicke komplekse. A za Dyma nisam siguran.... A za Stack ne znam jer ga nisam koristio i nisam siguran sta on predstavlja tako da cekaj da ti neko drugi odgovori ili sa malo iscimaj po forumu... ;)