April 28, 2024, 10:01:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: GLUPOST DO GLUPOSTI  (Pročitano 27986 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
GLUPOST DO GLUPOSTI
« poslato: Februar 05, 2006, 02:24:37 posle podne »
danas sam malu uhvatio vremena pa sam lunjao pos koro svim nasim sajtovima ,forumima itd...i sta....pa evo...

dosao sam do zakljucka ovo....
posto smo sada vec na sirko provika forum,uvedeo sam da klinci masovno ovde dolaze,neki se registruju a neki ne ali sta je problem tj sta je tu zalosno...to sto ne ostavljaju postove.....a zbog cega?????

poksuao sam da najdem neki bar priblizan odgovr na to i onda mi je palo na pamet nesto sledece....

s obzirom da kako sam rekao oni dodju ovde i prociataju nase postove,prevode,autorkse tekstove i onda odu ne neki glupi forum i postave pitanje KOJE SE OVDE BUKVALNO PLASE da postave da mozda kojim slucajem ne budu ismejani,ili se boje datog odogovra ili uglavnom nesto u tom smlsiu...i onda odu na neki glupi forum i postavljaju pitanja ljudima koji nisu ni priblizno strucni,kompetentni,sa cinjeicama i rezultatima potkovani itd itd itd....koji se odista potpisjuju sa ko zna kakvim sve ne titulama i dobijaju odgovre tipa....

kad asi na defki jedi...
1 obrok UH
2obork UH
3 obork masti
4 obork -gakdanje sa skracenicama...posle PT u PWM pa onda na UHU,pa na SSK......jebem li ga...nego mi neko obajsni...nij ni bitno..

5 obrok kao i 3
6 obork proteini...

e sada..meni se cini da je ovakav savet tipa ono..dnas je nedelja to sa sigrunsoti tvrdim  a to je zbogf toga sto je jucer bila subota a sutra je ponedeljak....ili tako nesto ili ono....

dragi slusaoci danas je sunce izaslo tacno u 06.00 a posle podne ce na zaprepastenje radnih ljudi i gradjanja ponvoo da zadje..!!!!!!!

stvarno mi nije jasno ssta je to..

dali je to strahopostovanje????

to sam zakljcuio po tome sto se ti isti registurju kod nas pod istim nickanme kao na tim glupim forumaima i kako akzem an zalsot dobijaju odgovre od strucnjaka ,....neznam sta da kazem...

nikako mi niej jasno...KAKO NEKO MOZE DA TRAZI BILO KAKAV SAVET OD BILO KOGA KO SEBI NE MOZE DA POMOGNE...PA DOBRO MAJKU MU STARU DECO...PA KAKO CE VAMA DA POM OGNE AKO ANE MOZE SEBI.....

PA TRZITE NJIHOVE SLIKE----REZULTATE-----MA BILOS TA OD NJIH.....

ODAKLE NEKOME PRAVO UOSPTE DA SE NAZIVA  NEKIM NAZAVIMA A DAJE SAVETE PRIMERENE UZRASTU MOGA SINA...-10 godina...

i zalosno je to sto su takve ucili to us kolama....zalosno..zalosno...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2006, 02:25:04 posle podne »
:evil:  :evil:  :evil:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2006, 03:20:01 posle podne »
editovao sam ovaj post jer je bio ne primeran meni


ali slažem se sa pedjom

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #3 poslato: Februar 05, 2006, 03:46:18 posle podne »
markoni..nikoga necemo da prozivamo itd...nije nam to potrebno....samo sam hteo da iznesem konstataciju dam mi nije jasno zbog cega ne postavljju pitanja ovde..razumes..a registrovani su...ili MENI SE CINI DA OSECAJU DA SU TI KOJI IM DAJU SAVETE NA NJIHOVOM NIVOU PA ONDA U STVARI DOBIJU ODGOVOR ONAKAV KAKAV ONI U STVARI HOCE DA CUJU....ILI STA???

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #4 poslato: Februar 05, 2006, 04:03:31 posle podne »
pa kao što sam rekao mi nemamo titule i to je ono ključno , šta misliš da sam stavio Dr Markoni  da li bi mi onda verovali

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #5 poslato: Februar 05, 2006, 04:06:11 posle podne »
Pedza e to je vec visa matematika
Sto se mog licnog iskustva tice (na ovom forumu)
Mogu reci da mi je samo pomoglo u ishrani a i u treningu i dosta ostalih sitnica
Sto se tice foruma i informacija koje su postovane stvarno ne mogu biti tacnije i bolje objesnjene (sta Zika kaze na nivou...)
Sad sto se tice svih onih sto nece da postavljaju pitanja na ovom forum pa idu na druge to mi stvarno nije jasno ali valjda ce se osetiti na svojoj kozi sve dezinformacije ili strucne odgovore koje su vec dobili

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #6 poslato: Februar 05, 2006, 04:08:06 posle podne »
ma mene znaima jel oni nece da stavljaju pitanja ili ih je sramota ili sta je vec?????..o tome se radi..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #7 poslato: Februar 05, 2006, 04:08:53 posle podne »
Toga je uvek bilo i bice uvek likova koji misle da znaju sve i koji ce deliti savete,isto tako bice i onih koji ce te savete primati.Treba nasim clanovima da kazemo da ne treba da se plase postavljanja pitanja,jer nece biti ispljuvani vece cemo im adekvatno odgovoriti na svako pitanje.Ko nece i ne zeli da veruje nama nego nekim nabedjenim idiotima,slobodno moze to i dalje da radi i to samo na svoju stetu.Svako je dovoljno pametan da shvati sta i koga bi trebalo da poslusa,i da razgranici znanje ljudi koji su u ovome dosta dugo od (ne)znanja samoprozvanih strucnjaka ne nekim debilnim forumima i sajtovima.poz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #8 poslato: Februar 05, 2006, 04:58:27 posle podne »
Ja sam recimo ovde dosao potpuno slucajno preko druga i postavio sam pitanje o kofeinu tacnije ono sto me je interesovalo. Imam 18 godina i mogu sa sigurnoscu da tvrdim da 99% mojih vrsnjaka ne bi postavljalo ovde pitanja bas iz tog razloga koji je pedja naveo a to je da ne budu ismevani. Ovde procitaju i onda se igraju gluvih telefona po drugim forumima a bogami i sire. Svi misle da nesto znaju ako prospu par skracenica ili pak nazive vezbi na engleskom...a u stvari idu u teretanu nepunih mesec dana...
Mene nije sram da pitam ako ne znam ali ljudi koji vezbaju u mojoj teretani ne razmisljaju tako. Ako pitas to znaci da ne znas! Njima je samo bitno da im odgovoris na pitanje Koliko dizes iz bencha i tu se prica zavrsava.

Dosta saveta sam pokupio sa ovog foruma, dobro napredujem u svom treningu i nadam se da cu i dalje dobijati kvalitetne odgovore.

Pozdrav!

Luka

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #9 poslato: Februar 05, 2006, 05:08:25 posle podne »
Citat: LUC1FER
Ja sam recimo ovde dosao potpuno slucajno preko druga i postavio sam pitanje o kofeinu tacnije ono sto me je interesovalo. Imam 18 godina i mogu sa sigurnoscu da tvrdim da 99% mojih vrsnjaka ne bi postavljalo ovde pitanja bas iz tog razloga koji je pedja naveo a to je da ne budu ismevani. Ovde procitaju i onda se igraju gluvih telefona po drugim forumima a bogami i sire. Svi misle da nesto znaju ako prospu par skracenica ili pak nazive vezbi na engleskom...a u stvari idu u teretanu nepunih mesec dana...
Mene nije sram da pitam ako ne znam ali ljudi koji vezbaju u mojoj teretani ne razmisljaju tako. Ako pitas to znaci da ne znas! Njima je samo bitno da im odgovoris na pitanje Koliko dizes iz bencha i tu se prica zavrsava.

Dosta saveta sam pokupio sa ovog foruma, dobro napredujem u svom treningu i nadam se da cu i dalje dobijati kvalitetne odgovore.

Pozdrav!

Luka


Bravo :D Ovako bi svi mladi momci trebalo da razmisljaju.Nema razloga da vas bude sramota zato sto ne znate,ovaj forum i sluzi da oni koji ne znaju-nauce,a oni koji znaju-saznaju jos vise :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #10 poslato: Februar 05, 2006, 05:50:50 posle podne »
bravo...bravo.....ovako se govori....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #11 poslato: Februar 05, 2006, 07:35:00 posle podne »
evo posto sam upravo obavseten da je "gospodin",ALAN sa hrvatskog foruma stavio deo mog teksta koji se nalazi ovde na pocetku kao svoj poptisu aludriajucio na to tj verovatno se ponadao da sam mislio da ljudi odlaze na njegov forum i pitaju za savete ali mi to ni na kraj pameti nije bilo cak sto vise nisam tamo bio vec odredjen vremenski period a i ne znaima me a da sa nejgovog foruam ljudi doalze ovamo i ostavljaju poreuke meni na pm to nije za javnost,ali je cinjenica....morao sam ovo da kezem......stvarno mi vise nije jasno odakle se izvalci sva ta pateticnost i mizerija iz jednog coveka.....pa kako ga niej sramota...pa kako te nije sramtoa alane jel vidim da si najredovniji clan naseg foruma pa ces onda i ovo da procitas....pa kako te nije sramota covece.......sa nicim ga nisam izazivao i pogledajte sta covek radi....pa ovo je neverovatno...neverovatno........ja nemogu ovo da verujem svojim ocima..

covece ja sam sa ovim smilio na forum MAXIMALNO.com i jos nekiloiko foruma u srbiji koji zaglubpljuju klince koji su ovd registrovani a to sam primbetio jel se it amo registuu pod istim nickom....a tamo im odgovarju ili klinci kao sto su oni ili neke budale koje su sam e sebge imenovale za doktore i sta ti ja znam kakve titule vec sve ne....

ALANE SINOVCICU....SVAKA TI CAST NA OVOME..

ALANE..JA NA TVOM FORUMU NSIAM BIO 1 MJESEC ...SVAKA TI CAST,,....

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #12 poslato: Februar 05, 2006, 07:44:41 posle podne »
stvarno neverovatno



a ovo drugo sam ti već odavno govorio

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #13 poslato: Februar 05, 2006, 07:51:30 posle podne »
a gde i šta je postovao , ne mogu da nadjem , pomozi

Van mreže Wladimir

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #14 poslato: Februar 05, 2006, 07:57:23 posle podne »
Nadji neku njegovu poruku i videces u potpisu.