April 29, 2024, 09:50:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: GLUPOST DO GLUPOSTI  (Pročitano 27991 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #15 poslato: Februar 05, 2006, 08:22:19 posle podne »
u video sam , au kako je to jadno , ej nemogu da verujem


a tek što je pokrao ove fore za sticky pa ovo za članke , stvarno jadno ne mogu da verujem , izgleda da on misli da smo mu velika konkurencija pa se izgubio , neznam zašto to radi

Van mreže Fighter!

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #16 poslato: Februar 05, 2006, 08:25:17 posle podne »
Mislim da je ovo jako glupo sto je gospodin Alan uradio ali to samo govori koliko je to jadno od njega! Takodje mislim da se na tom forumu itekako nalaze adekvatni ljudi iz ove oblasti i ocigledno je da Pedjos nije mislio na taj forum(i sam ima jako puno prijatelja tamo).Ali posto Alan ne smatra da mu se tamo nalazi adekvatna ekipa zbog toga je to i pomislio!!!Ali neka se oni zapitaju medjusobom!!!Vec ranije se mnogo ljudi zalilo na njega da ih je oterao sa foruma!!!
Bilo bi jako ruzno da se ovaj njegov primitivizam odrazi na ostale clanove tog foruma sto mislim da se nece desiti jer vec svi znaju za Alanove komplekse(sa mnogima sam jako dobar prijatelj)!
Veliki pozdrav svim clanovima i ovog i onog foruma i u nadi da svi znate da citate izmedju redova!

Zoka

  • Gost
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #17 poslato: Februar 06, 2006, 08:12:57 pre podne »
Pedjos, ne sekiraj se :)
Pa ti bar znas Alana... Pogledaj malo koliko je ljudi sa tog foruma otislo u zadnjih par mjeseci i naravno sve zahvaljujuci njemu... Alanu.
Kerovi laju karavani prolaze...
Alan ne samo da je otjerao neke ljude koji jako puno znaju vec sve vise upropastava jedan forum koji je bio jako jako dobar.

Alane, posto ovo citas da se se predstavim... Neuro, a ti dobro znas sta mislim o tebi.

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #18 poslato: Februar 06, 2006, 09:06:45 pre podne »
Ja se ne sramin da sam i ovdje logiram i tamo ;ja sam ovdi iz cistog razloga da naućim i da pomognem drugima ,ali ako moram birat ostajem ovdi jel ovdi je moj prijatelj Peđa kojega ja smatram prije svega velikom osobom  jer nekome pomoć a neuzet ništa =dobrom ćoviku!!!!!!
Gledajte ja radim u teretani i razvio sam moju teoriju šta se tiće pomoći ako me neka osoba pita da mu objasnim ja ću mu objasnit da svati pa makar ja mu morao nacrtati ali ako me posluša i radi po svom može se slomit od vježbanja neću mu pomoć al ako me posluša nikad neće da napravi niti jedan pokret krivi a kamoli krivo trenirat!!!!!!!
ZAŠTO TAKO??????????
pa ja mislim da znam nešto iz ove struke i da sam kopetentam za razgovor o ovoj temi (fitness) i netreba mi neko za kim cu ja trćat !!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #19 poslato: Februar 06, 2006, 12:26:42 posle podne »
ja mislim da se niko ne treba sramiti nicega a pogotvo kada je kompetentan da odgovori nekome na pitanje......

Vojislav

  • Gost
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #20 poslato: Februar 06, 2006, 12:41:10 posle podne »
Ja kada sam podizao ovaj forum nisam imao pojma da postoji i Alanov forum, jer da sam to znao, ne bih pravio nesto sto je prakticno isto! To sta je on stavljao u potpis, ja nisam imao priliku da vidim, ali ako se on osetio prozvanim kada je Pedja pljuvao po forumima, to je njegov problem. Sto bi se reklo: "Dobar dan zla zeno!" Ja znam da je Pedja mislio na forum sajta MAKSIMALNO.COM i evo linka na kojem mozete videti o cemu se zapravo radi:
http://www.maksimalno.com/diskusije/forum_posts.asp?TID=2196&PN=1&TPN=1

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #21 poslato: Februar 06, 2006, 05:04:53 posle podne »
8) ...make love - not war... 8)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #22 poslato: Februar 06, 2006, 05:28:39 posle podne »
Vojo kraljuuuuuuu :lol: Sad sam video sta si postovao na MAKSIMALNO :D Neka si mu rekao :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #23 poslato: Februar 06, 2006, 06:54:07 posle podne »
ooo Vojo i ti umes da ga zavuces , onako profesorski!

Van mreže eliminator

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #24 poslato: Februar 06, 2006, 09:29:58 posle podne »
Citat: Papageno
Pedjos, ne sekiraj se :)
Pa ti bar znas Alana... Pogledaj malo koliko je ljudi sa tog foruma otislo u zadnjih par mjeseci i naravno sve zahvaljujuci njemu... Alanu.
Kerovi laju karavani prolaze...
Alan ne samo da je otjerao neke ljude koji jako puno znaju vec sve vise upropastava jedan forum koji je bio jako jako dobar.

Alane, posto ovo citas da se se predstavim... Neuro, a ti dobro znas sta mislim o tebi.


da bas sam sada postavio pitanje na taj forum gdje su nestala neka poznatija imena ukljucujuci i pedjosa , nisam pratio forum skoro pa 10 mjeseci jer mi je komp bio nedostupan a sad odjednom nema nikoga

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #25 poslato: Februar 06, 2006, 09:33:34 posle podne »
dobro dosao na forum eliminatro...nadam se da ces uzivati u drustvu sa nama..

Van mreže eliminator

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #26 poslato: Februar 06, 2006, 09:39:33 posle podne »
hvala na dobrodoslici

Vojislav

  • Gost
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #27 poslato: Februar 07, 2006, 09:55:57 pre podne »
Citat: sasacg
Vojo kraljuuuuuuu :lol: Sad sam video sta si postovao na MAKSIMALNO :D Neka si mu rekao :lol:


Ma samo uzivajte vi ovde, a ja cu da budem ambasador naseg foruma na forumu MAKSIMALNO.COM  :D

Meni se tamo bas dopalo, pa cu sad malo vise tamo vremena da provodim nego ovde, ali ako vam trebam, znate gde da me nadjete! 8)  :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #28 poslato: Februar 08, 2006, 07:22:05 pre podne »
evo danas sam ponovo malo lutao po sajtovim ai naletim na temu o efedrinu gde se jedan "strucnjak",pohvalio svojim znanjem o negativnim efektima efedrina./..pa prica ide ovako ...

negativni i opasni efekti efedrina su....drhtavica,znojenje i balga uznemiroenst...itd..itd..

i onda taj sturcnjak u nedostatku dokaza..brze bolje prebacuje upotrebu ef sa clenbuterolom gde su takodjer ove pojave najopansiji deo........

pa da bi zakljucio temu sa tim da je efedrin zabranjen jerl su sportisit poceli umirati od njega...!!!!!

i da su fake prozivodi ef bezbedni!!!!!!!!!

NEVEROVATNO.....NEVEROVATNO.......

znaci teksta na nivoi nekog klinca koji zna vise o efedrinu nego ovako nesto...

pa ja stvarno ne ogu da verujem u stvari koje se desavaju......

e da..tu se u temu ukljucio jos jedan emintentni strucnjak koji je davao cene efedrina i to na pakovanjima od 30 tableta na blisteru!!!!!!!!!!!!!!!! i to ....

i rekao da je do sada.."citriam"...bogami ef bilo lako naci ali od sada ne!!

verovatno aludriajcui na ovaj zakon.....ali ok....vidis niko od nas nije znao da je  do donosenja ovoga zakona po recima tog strucnjaka ef bilo bukvalno moguce kupiti na pijaci...ALI SADA BOGAMI NECE BITI TAKO!!!!..hahhahahha


pa ja stvarno ne mogu da verujem.....pa ovo je takva budlastina da postoji blesimetar,mislim da bi explodirao kada bi se ovo u  jega ukucalo...

e da..i bi je savet.....kaako u apoteci ima da se kupi kapi za nos sa postotkom efedtrina u sebi..i ono teskt ide ovako...otpirlike....nisam nikada pio te kapi za nos pa ne mogu da kazem nista o tome!!!!!!!!!...pa sta je ovo??????

meni stvarno nikada nece da ide u kapu...PA KAKAV SMO MI TO NAROD/?????

ZAR JE BITNO ZBOG J....IH..PAR DIANRA-citaj malo vise-DA PO CEO DAN KLINCI SLSUAJU OVAKEVE GLUPOSTI...

MA NIJE STVAR U USRANOM EFEDRINU......NIJE STVAR U NCEMU VEZNAMOM ZA OVAJ SPORT.......NEGO MI NIJE JASNO OV....TI LJUDI OCIGLEDNO SU UBEDJENI U ONO STO RADE I MISLE DA ZNAJU...OK.....TO NIEJ U REDU ALI TU SE STVARI NE MOGU PROMENTII..JER JE JAKO TESKO MATOROG MAGARACA NAUCITI DRUGACIJIM OBICAJIMA............ALI...JA SE UVEK PITAM ONO DRUGO....

TI KOJI NJIH UCE.......PA ZAR TO NE VIDI NEKO OD MINISTARA,NEKO OD LJUDI KOJI SU OVLASTENI....PA ZAR TI LJDUI SEDE  TAMO SAMO DA PRIMAJU PLATE ILI DA REASAVAJU NEKA PITANJ....JEDNO OD TAKVIH JE I OVO.....PA LJUDI.....TO SU LJUDI KOJI SU ZAVRSAVALI FAKLULTETE DOK JE JOSO BROZ IMAO CITAVU NOGU....ALO0 BRE!!!!!!!!....PA DOSTA JE VISE TOGA.........OVAKVA OSOBA SUTRA MOJE DETE TREBA DA UCI U SKOLI ILI DA GA TRENIRA I AKZE DA OD 5 OBORKA U TOKU DANA IMA 4 OBORKA SA UH....2 SA PROSTIM I 2 SA SLOZENIM I 1 OBORK IZ PROTEINA KOJI DOLAZE IZ MESA LI IZ JAJA......ALO......ALO!!!!!!

TAKVA OSOBA TREBA SUTRA DA KAZE MOM SINU DA NIKADA NIJE PROBLA FIZIOLOSKI RASTOVR KAPI ZA NOS KOJI IMAJU 2% SUPSTANCE ZVANE EFEDRIN U SEBI....!!!!!!!!

TAKVA OSOBA TREBA SUTRA DA MOJE DETE DOCEKA U SKOLI SA INFORMACIJIMA TIPA........OBAVEZNO SVAKI DAN 1KG VOCA NA DAN..JER JE ZDRAVO I IMA VITAMINA!!!!!!ALO......ALO.......


PA DAJTE LJUDI MOLIM VAS KAO BOGA!!!!!


PA AKO POSTOJI NEKO....

ALI JA SAM SHVATIO ILI MI SE BAR CINI DA SAM SHVATIO........NISU KRIVI ONI...KRIVI SU LJUDI KOJI IH SLUSAJU......U REDU.....TI KOJI IH SLUSAJU NEMAJU NIKAKVO NI PRED ZNANJE JER IH NIKADA I NEBI UZELI ZA OZBILJNO....ALI KAKO NE UVIDE VEOMA BRZO DA TO STO SU IM ONI REKLI NEMA NIKAKVE BLAGE VEZE SA ZDRAVOM PAMECU......\


ELI STVARNO MI JE MUKA VISE PISTAI O OVOME..DEFITINO CU MORATI OGRNAICITI SVOJ VREME NA INTERNETU SAMO NA ONE STVARI KOJE SU MI BITNE......ONO STO SAM DANAS PROCITAO NISAM MOGAO DA VERUJEM SVOJI OCIMA.....



REST IN PEACE MY SON!!!!

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #29 poslato: Februar 08, 2006, 02:37:09 posle podne »
Citat: pedjos

ALI JA SAM SHVATIO ILI MI SE BAR CINI DA SAM SHVATIO........NISU KRIVI ONI...KRIVI SU LJUDI KOJI IH SLUSAJU......


E ovo je kljucna recenica . Pametan covek , ako hoce nesto da nauci, mora da dobro proveri od koga ili iz cega ce da uci .