April 29, 2024, 01:10:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: GLUPOST DO GLUPOSTI  (Pročitano 27987 puta)

Van mreže UrosWasHere

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #75 poslato: Februar 17, 2006, 04:40:44 pre podne »
Da,da Borise ovih poslenjih nekoliko postova je sa Krstarice... Videces da sam se ja svadjao sa tim likom na nekoliko strana, a onda jednostavno izgubio zivce...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #76 poslato: Februar 17, 2006, 06:37:52 pre podne »
Citat: BORIS
Ako realno pricamo deo istine postoji u ovom textu! Ali onaj drugi deo koji otkriva da je gospodin doktor totalno ne upucen preovladava u ovom textu!!!
...naravno borise da deo sitine postoji.....ali zar ne mislis da bi stvarno bilo JAKO ZALOSNO da nosi titulu dr...mr...sc...ilis ta vec ispred svog imena a da bas nema pojma o bilo cemu????....to bi onda bilo odsita jadno.....ali ni to me iznenadili ne bi.....

ali u svakom slucaju..sta hocu da kazem......da to sta je ovaj covek jer necu i ne mogu da ga nazovem doctorom jer to za mene nije,izneo ovde je sramota za celu drzavu..bez obzira o cemu govrimo.....ja sam mislio na globalnu zatupljenost naseg "skolovanog kadra"...

naravno,ovde ne govrim os vima..ali na zalost oni koji odsita imaju znanje rade poptuno druge poslove,jer narano ne mogu da dobiju posao u struci....

recimo moj skolski drugar ima zavrsen ELEKTRO TEHNICKI FAKLULTET...radi kao konobar.....ne kazem da bi on znao da obavalja svoju duznost,ali sam ga samo uzeo u obzir kao nekoga ko je lupao fax 6 godina..zavrsio ga is ada radi kao konobar a na njegovm radnom emstu radi neko ko je diplomu kupio na ...necu reci gde da se neko ne uvredi...za 2000 eu..jer je to cena....o tome se radi....


nazalost,nije problem u tome..njegova greksa moze da se ipravi..ali od ovakivh "lekara",kada pogrese..nazalost posledice su stravicne....

to sam hteo da kazem..

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #77 poslato: Februar 17, 2006, 09:31:16 pre podne »
Video sam Urose tvoje postove i sve si mu rekao kako treba ali on je STRUCNJAK sto se moze videti iz njegovih postova! Kakva BUDALA!

Pedjos slazem se sa tobom! Ipak ce vecina ljudi poslusati doktora pre nego nekog ko tu titulu nema...pa neka piju DECADURABOLIN! :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #78 poslato: Februar 17, 2006, 12:58:45 posle podne »
da...nazalost je tako....nazalsot

Van mreže sasag

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
    • http://www.wff-croatia.com
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #79 poslato: Februar 17, 2006, 11:56:26 posle podne »
ZASTO SU LJUDI BUDALE??
Borise svaka cast!!!!! Ovo je najbolja kompilacija ljudske gluposti koju sam ikada procitao! Zasluzila je posebno mesto na zidu moje radne sobe.
  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #80 poslato: Februar 18, 2006, 08:22:57 pre podne »
Citat: sasag
ZASTO SU LJUDI BUDALE??
Borise svaka cast!!!!! Ovo je najbolja kompilacija ljudske gluposti koju sam ikada procitao! Zasluzila je posebno mesto na zidu moje radne sobe.
  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
...hahhahahah..sale imas ideje iste kao ja....da ne prepsijujes slucajno od mene..??? :twisted:  :twisted:  :twisted:  :wink:  :wink:  :wink: