Mart 28, 2024, 01:06:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Novi X-FITNESS!!!  (Pročitano 352852 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #15 poslato: Februar 25, 2006, 06:11:48 pre podne »
tanjice slikaj se ti ovako , pokazi joj kako treba  :lol:  :lol:

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #16 poslato: Mart 06, 2006, 10:33:45 posle podne »
Jos jedna slika sa CORI!  :P

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #17 poslato: Mart 31, 2006, 08:22:55 posle podne »
Novi X-FITNESS broj 24 ce se naci na svim kioscima i kod kolportera od 7.aprila.Prilicno drugaciji nego prethodni broj iz nekoliko razloga:
1.Nas MR.BIG je dobio svoju rubriku kroz koju mislim da cemo uspeti mnogima da otvorimo oci sto se tice pravilnog razmisljanja o treningu,ishrani i samom nacinu zivota kroz vezbanje! Text VOZITE SE PRAVIM PUTEM (strane 26-27).
2.Takodje MARKONI je ucestvovao u dva teksta kroz koje cete saznati nesto novo o HIDROLIZOLAT proteinima (strane 74-75) i text o PONAVLJANJIMA I HIPERTROFIJI (strane 66-67)!
3.PEDJOSOVA stalna rubrika i text TRENING ZA NAPREDNE VEZBACE (strane 72-73)

Naslovna strana je ovog puta muskarac MIKE O'HEARN!  www.x3mgym.com

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #18 poslato: Mart 31, 2006, 08:28:09 posle podne »
pa gde si EXTREME nema te sto godina

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #19 poslato: Mart 31, 2006, 08:41:36 posle podne »
Veliko mi je zadovoljstvo sto sam napisao tekst vredan pojavljivanja u X-Fitness-u i zbog toga sam posebno ponosan : ), i nadam se da cu opravdati ukazano poverenje i u buducnosti.

Isto tako sam sretan da se mogu naci u drustvu Markonija i Pedjosa : )

EXTREME, naslovna strana je FANTASTICNA!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #20 poslato: Mart 31, 2006, 08:44:33 posle podne »
MR.BIG menije super sto imas svoju stalnu rubriku jer volim da citam tvoje tekstove

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #21 poslato: Mart 31, 2006, 08:51:05 posle podne »
super je naslovna i cast mi je sto sam imao neki doprinos u ovako kvalitetnom casopisu , od mene nesto u mom stilu malo matematike malo iz nekih istrazivanja naravno sve prakticno  isprobano i provereno by Markoni

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #22 poslato: April 01, 2006, 10:58:21 posle podne »
Rizikujem da budem izvizdan :) ali cu ipak reci svoje misljenje. Redovno uzimam X-Fitness i meni je ovo jedna od najlosijih naslovnih strana do sada :(, da zanemarim frizuru ovog Barbariana ali ova slika u ovim bledim farmerkama mi je kao od pre 20godina, mada ima tu jos nesto. Cini mi se da je neracunajuci Sarceva poslednja muska naslovnica bio Pedja S(ne mogu da se setim covekovog prezimena), znaci momak je nas a od ovog Barbariana izgleda 3 puta bolje, ovaj Barbarian mi je vise za Mens Health :). Ovo je samo moje misljenje, inace to ne znaci da nisam nestrpljiv u cekanju da casopis izadje posebno sad kad su forumasi uzeli ozbiljno ucesce.

Pozdrav

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #23 poslato: April 01, 2006, 11:26:18 posle podne »
Nema zvizdanja!!!!
..... ali ovaj Barbarian je dokazani takmicar kako u BodyBuildingu tako i kao Powerlifter, sto je za ceniti u svakom slucaju jel?
Ne izgleda bas tako lose, sunce mu .....!
Nije za Mens Health jer je za one tipove ipak teska kategorija.
Uostalom ime casopisa je X-Fitness a ne FLEX.
Naslovna ce sigurno privuci po koje zensko srce da kupi casopis (a mozda i koje musko)

E da, jos kad bi mi ovako izgledali !!!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #24 poslato: April 01, 2006, 11:44:35 posle podne »
Znam da je tip takmicar(cini mi se da sebe zove natural ako se ne varam), znam i da se pojavljivao na naslovnim stranama skoro svih novina sa fitness tematikom, ali meni(ovo je moje licno misljenje, skroz subjektivno) tip izgleda feminizirano i pored silnih misica nekako mi je bas za Mens health. To je pola price, druga polovina je da mislim ako vec nije neki top pro na naslovnici onda bih ja vise voleo da to bude neki nas covek, mislim da sto se tice muskaraca bar Extreme u svom timu ima ljude koji bi bili dobar izbor za naslovnicu, sto se tice zena to je OK da budu preko bare :).

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #25 poslato: April 02, 2006, 06:35:31 pre podne »
Ja sam prvi put kupila X fitness, kad je na naslovnoj bila najava nekog teksta tipa... bl bla protiv celulita... Ne sećam se slike :D
Nekako mi je časopis delovao ozbiljnije od ostalih, pa sam htela da vidim šta piše na tu temu. I razočarala sam se.
Al sam se zato čitala 20 puta od korica do korica sve ostalo  :D  I navukla se  :D  :D  :D
Možda je ljudima koji rade SWOT analize i marketing bitno  :D
Baš ću pitati prijatelje kad kupim šta misle da li je feminiziran. Moje mišljenje je tu nebitno. Meni su skoro svi u porodici plavi i kad ja kažem da je neko feminiziran, onda je on i više od toga  :D

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #26 poslato: April 02, 2006, 10:10:01 pre podne »
Mislim da prema ovakvoj naslovnoj strani ne mogu ni zene ni muskarci biti ranodusni! Po meni je fenomenalna i daleko od bilo kakvog Men's Health izgleda cak sta vise neuporedivo!
Mr.Big...Jako mi je drago sto cemo u buduce citati i tvoje textove u X-FITNESS-u jer mislim da si ti neko od koga mozemo da cujemo i vise nego mnogo pametnih i konkretnih stvari!
Markoni ni u tebe ne sumnjam kada su u pitanju HIDROLIZATI...to je zasigurno tema o kojoj konstantno skupljas informacije!  :wink:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #27 poslato: April 02, 2006, 02:52:49 posle podne »
Hvala BORIS   :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže lenjstina

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #28 poslato: April 02, 2006, 03:26:18 posle podne »
X-fitness je dobar casopis, ali svakim novim brojem se sve vise razocaram. Prvi brojevi su bili extra dobri. Mislim da u casopisu fali vise domacih lica, vise intervjua ...
Elem, EXTREME mene zanima u kom programu radis pripremu za stampu?

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #29 poslato: April 02, 2006, 08:20:44 posle podne »
Jako je tesko napraviti bilo sta da svima sve odgovara! Ja sam pretplacen na nekoliko americkih casopisa i vise od 80% strana samo prelistam (mozda i vise), a vrlo malo toga nadjem sto me interesuje! Ali bez obzira i dalje cu nastaviti da ih kupujem! Treba realno razmisljati!
X-FITNESS spada u kvalitet svetskih casopisa i ja taj trud postujem jer je on ipak nesto sto je nastalo u Srbiji gde uslovi za izdavanje bilo kog casopisa su ZNATE I SAMI KAKVI -NIKAKVI,da ne ulazim u detalje (a posebno te vrste).RESPECT!