Mart 29, 2024, 08:49:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Novi X-FITNESS!!!  (Pročitano 352960 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #30 poslato: April 03, 2006, 11:48:18 pre podne »
Naslovna - KOMERCIJALA. Bar 10000 pedera ce ovog meseca kupiti Iks Fitnes...
A sa ovim autorskim tekstovima je bilo krajnje vreme, dosadilo mi je da citam prepiske... Morali bi imati bar 1 intervju po broju!!! I ako bi se izbacile stranice moda, i takve gluposti mislim da bi bilo mnogo bolje.
Mislim pohvale u svakom slucaju jer je krenulo nabolje... Nastavite...

Van mreže Fighter!

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #31 poslato: April 03, 2006, 01:41:08 posle podne »
Naslovna strana sa muskarcem je promena evidentna za X-FITNESS! Da li je to bolje ili ne to ce svakako redakcija najbolje znati!
Kupujem svaki broj od kada izlazi casopis i mogu u svoje ime reci da nemam zamerki ama bas nikakvih.Kvalitet od kada je poceo da izlazi je poboljsan vise nego ocigledno (takodje i broj strana).Ako mi se nesto cita ja to procitam,ako mi se gledaju slike imam sta da vidim,textovi koji mi ne odgovaraju (zenski) jednostavno ih prelistam,tako da ako neko hoce nesto da nadje za sebe svakako ce naci!Casopis podrzava mnogo tema i jako je tesko da se svi u njemu nadju!Realno gledano koji casopis iz bilo koje oblasti postoji da nekome odgovara od korica do korica!!!???Najlakse je traziti zamerke!!! Treba malo podrske za toliki trud!!! Ipak je to dvadesetcetvrti broj po redu!!!
NAJBOLJI STE!!! Nastavite tako!!!

Van mreže Fighter!

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #32 poslato: April 03, 2006, 08:28:35 posle podne »
A ko ih je napravio? Ako malo obratis paznju tamo su sve slike autorske! O cemu uopste pricamo!!!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #33 poslato: April 03, 2006, 08:32:56 posle podne »
Rasho mislim da nisi u pravu a i komentari su ti krajnje neprikladni!

Van mreže Nella

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 872
    • http://www.nellamehinovic.se
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #34 poslato: April 03, 2006, 08:34:21 posle podne »
Ja sam imala sanse da procitam br 23.
I moram reci da sam imprest.
Sto se tice sadrzaja i  izgleda bolji je od mnogih casopisa ovdjeu (Svedskoj)!
Perfecto!!
Samo tako!!
LIFE IS NOT MEASURED BY THE NUMBER OF BREATHS WE TAKE,BUT BY THE MOMENTS THAT TAKE OUR BREATH AWAY.

Nella

http://www.myspace.com/nellamehinovic

http://www.nellamehinovic.se/

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #35 poslato: April 03, 2006, 08:53:51 posle podne »
Citat: Big_Rasha
Koje slike ti gledas? Mislim nema nijedne slike koju su sami napravili a da nije velicine za licnu kartu. Samo neke umetnicke slike tanjira sa govedibom i salatom by Alex Ardenti...
..GLE RASHO.....meni ej glupo da pricam sa aspekta moderatora nesto o casopisu koji je doneo VELLIIIIIIKKOOOOO osvezenje na nase trziiste,a neznam koliko si ti upoznat sa casopisima koji su pre toga izlizili ovde kod nas.

dakle...svi caopsisi koji su zilazili ili zilaze su jedno veliko sranje i to tvrdim odgovrono jer sam u ovome sprotu jako dugo i nagledao sam se koje kakvh budla koji sebe nazivaju urednicima i sl...

dakle....ono sto radi pedja vuckovic s ekipo koju je okupio je dalko iznad onoga sto se radilo kod nas..cak sto vise..MILION SVETLSONIH GODINA,sto ce iko od tih kretena da ikada uradi..

dakle..rasho ovo ti govrim sa sapketa nekoga ko ucestvuje u clanicam u casopisu,sa aspekta nekoga ko je akmicar i sa aspekta nekoga ko zna kako izlgedaju strani capsoisi i sa aspekta sta ti ili ja ocekujemo do caspoisa...

dakle..najlakse je uraditi neki capsois sa gmilom kradneih slika iz stranih caspoisa,nazvati ga nekim zvucnim imenom..CITAJ MAXX i onda odrzavati tradiciju da izlazi jednom u godini dana........i baljezagrati koje kave gluspit sa manje vise tacnim ili ne tacnim prevedom bez strucnog kolegija..

dakle..ja ti odgvrono tvrdim da je sve i jenda fotogrfija u x fitnmesu autrokso delo i nije kradja..ali kao sto si i sam rekao a sada ovde porices mi zivimo u neorganizovanoj drzavi gde se moze raditi ko sta i kako hoce....

casopis tipa koja sam naveo koji se zasnivaju nakradji aturskih prava bi zavrsili u kontejneru uz milionske odstet samo da nam je drzva normlana..

i bas iz tog razloga bi trebao da imas malo psotovanja prema onome sto ti ljudi hoce da rade....STVARJU ENSTO SVOJE I JEDINSTVENO....RAZUMES....NE KRADU OD NIKOGA   TO EJ VEOMA BITNO U PODZIANJU JENDOG CASOPISA..

rasho..ja encu ovde da drzim moralno politcki cas tebi jer vidim da si momak veoma naostren u pogledu bilo koje teme na ovom forumu,ali tamo gde to enma nekih znacajnih posledica itd nije me ni briga sta pises..

ali ovde  te lepo umoljavam da ovakve komentre ostavis za sebe..

jer ipak ovde nije debata o tome jl treba jesto 100 gr belancevina ili 400 pa da svako ima svoju teroiju..

covaj casopis je evidnetno dobar i da nije tako  zar misli da bi sotao tako dugo na trzistu..

i u ostalom jos samo jeda podatak...zar mislis da bi jedan milos sarcev pisao za takv caosopi da nije dobar i da nema vrhusnki dizajn i kvalitet.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #36 poslato: April 04, 2006, 11:16:16 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: Big_Rasha
Koje slike ti gledas? Mislim nema nijedne slike koju su sami napravili a da nije velicine za licnu kartu. Samo neke umetnicke slike tanjira sa govedibom i salatom by Alex Ardenti...
..GLE RASHO.....meni ej glupo da pricam sa aspekta moderatora nesto o casopisu koji je doneo VELLIIIIIIKKOOOOO osvezenje na nase trziiste,a neznam koliko si ti upoznat sa casopisima koji su pre toga izlizili ovde kod nas.

dakle...svi caopsisi koji su zilazili ili zilaze su jedno veliko sranje i to tvrdim odgovrono jer sam u ovome sprotu jako dugo i nagledao sam se koje kakvh budla koji sebe nazivaju urednicima i sl...

dakle....ono sto radi pedja vuckovic s ekipo koju je okupio je dalko iznad onoga sto se radilo kod nas..cak sto vise..MILION SVETLSONIH GODINA,sto ce iko od tih kretena da ikada uradi..

dakle..rasho ovo ti govrim sa sapketa nekoga ko ucestvuje u clanicam u casopisu,sa aspekta nekoga ko je akmicar i sa aspekta nekoga ko zna kako izlgedaju strani capsoisi i sa aspekta sta ti ili ja ocekujemo do caspoisa...

dakle..najlakse je uraditi neki capsois sa gmilom kradneih slika iz stranih caspoisa,nazvati ga nekim zvucnim imenom..CITAJ MAXX i onda odrzavati tradiciju da izlazi jednom u godini dana........i baljezagrati koje kave gluspit sa manje vise tacnim ili ne tacnim prevedom bez strucnog kolegija..

dakle..ja ti odgvrono tvrdim da je sve i jenda fotogrfija u x fitnmesu autrokso delo i nije kradja..ali kao sto si i sam rekao a sada ovde porices mi zivimo u neorganizovanoj drzavi gde se moze raditi ko sta i kako hoce....

casopis tipa koja sam naveo koji se zasnivaju nakradji aturskih prava bi zavrsili u kontejneru uz milionske odstet samo da nam je drzva normlana..

i bas iz tog razloga bi trebao da imas malo psotovanja prema onome sto ti ljudi hoce da rade....STVARJU ENSTO SVOJE I JEDINSTVENO....RAZUMES....NE KRADU OD NIKOGA   TO EJ VEOMA BITNO U PODZIANJU JENDOG CASOPISA..

rasho..ja encu ovde da drzim moralno politcki cas tebi jer vidim da si momak veoma naostren u pogledu bilo koje teme na ovom forumu,ali tamo gde to enma nekih znacajnih posledica itd nije me ni briga sta pises..

ali ovde  te lepo umoljavam da ovakve komentre ostavis za sebe..

jer ipak ovde nije debata o tome jl treba jesto 100 gr belancevina ili 400 pa da svako ima svoju teroiju..

covaj casopis je evidnetno dobar i da nije tako  zar misli da bi sotao tako dugo na trzistu..

i u ostalom jos samo jeda podatak...zar mislis da bi jedan milos sarcev pisao za takv caosopi da nije dobar i da nema vrhusnki dizajn i kvalitet.
Cuj Pedja moraju da dobiju malo i kritike. Ja uvek kupim X fitness iz postovanja za ono sto ti ljudi rade, ali mi mnoge stvari smetaju i casopis je postao malcice jednolican. Ja nisam rekao da Pedja skida slike sa neta i da ih stampa, vec uzima(kupuje) slike (imao sam prilike da gledam i strane casopise i ocigledno je da postoji nekakva saradnja sa recimo Muscle&fitness) od nekih fotografa. A smeta mi sto postavlja slike nekih italijanskih amatera preko cele strane, a njegove sopstvene (za koje smatram da su odlicne, narocito sa medjunarodnih takmicenja) postavlja u jako malom formatu. Obavezno procitam sta Milos napise, a ostalo manje ili vise pretrcim... Evo pohvalio sam i radujem se novim autorskim tekstovima jer volim da se tekst potpise i pre sam uvek rado citao tekstove Pedje Stojnica. O kvalitetu stampe nema raspravke...
Ja samo kazem ljudima svoje misljenje kako bi oni imali uvid na reakcije citaoca i eventualno jos unapredili svoj casopis...

Van mreže lenjstina

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #37 poslato: April 04, 2006, 05:00:18 posle podne »
Au Pedja namucih se dok nisam procitao tvoj post :)
Uglavnom se slazem sa tvojim razmisljanjima, ali ipak i dalje mislim da su onih prvih par brojeva najbolji.


edit: zaboravih da kazem da podrzavam skroz pokretanje casopisa i da bi bilo bolje da ima vise takvih casopisa, onda bi konkurencija ucinila ovaj jos boljim.


Takodje se sa rasom oko toga da treba svaki broj da ima barem jedan intervju sa nekim "domacim". Jer mi smrtnici vise volimo da citamo o nekom za koga smatramo da nam je blizak.

Je l Predrag Vuckovic posecuje ovaj forum? Ako nema vremena ima li neko od saradnika casopisa koji zna u kom programu se radi priprema stampe za x-fitness?

pozdrav


edit2: moja greska, poslao mi je pm, nisam prvo to proverio ... izvinjavam se

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #38 poslato: April 04, 2006, 05:09:17 posle podne »
posecuje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #39 poslato: April 04, 2006, 05:11:22 posle podne »
Citat: lenjstina
Au Pedja namucih se dok nisam procitao tvoj post :)
Uglavnom se slazem sa tvojim razmisljanjima, ali ipak i dalje mislim da su onih prvih par brojeva najbolji.


edit: zaboravih da kazem da podrzavam skroz pokretanje casopisa i da bi bilo bolje da ima vise takvih casopisa, onda bi konkurencija ucinila ovaj jos boljim.


Takodje se sa rasom oko toga da treba svaki broj da ima barem jedan intervju sa nekim "domacim". Jer mi smrtnici vise volimo da citamo o nekom za koga smatramo da nam je blizak.

Je l Predrag Vuckovic posecuje ovaj forum? Ako nema vremena ima li neko od saradnika casopisa koji zna u kom programu se radi priprema stampe za x-fitness?

pozdrav
..NARAVNO DA DOLAZI OVAMO..A TO CES MORATI PIATII NJEGA OKO TOG PROGRAMA ILI STA VEC..

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #40 poslato: April 08, 2006, 09:26:14 posle podne »
Danas sam pitao na nekoliko mesta XFitness jos nije izasao a kako je najavljeno to je trebalo da bude jos juce, jel se zna kada ce se pojaviti?

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #41 poslato: April 08, 2006, 09:30:22 posle podne »
Bice u prodaji od utorka 11.04.2006.posto su nam u poslednjem momentu javili iz LAMA SPORT-a da hoce da uz X-FITNESS spakuju njihovu brosuru!
Veliko izvinjenje svima koji su probali da ga kupe juce i danas!!!

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #42 poslato: April 09, 2006, 12:31:52 pre podne »
Citat
Bice u prodaji od utorka 11.04.2006.posto su nam u poslednjem momentu javili iz LAMA SPORT-a da hoce da uz X-FITNESS spakuju njihovu brosuru!
Veliko izvinjenje svima koji su probali da ga kupe juce i danas!!!


Hvala na brzom odgovoru, a sto se tice izvinjenja to zavisi od toga kakav bude sadrzaj :).

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #43 poslato: April 16, 2006, 10:43:49 posle podne »
Za ovaj broj zaista nemam komentar! Ogroman napredak u svemu! Samo nastavite tako! Imamo casopis kod nas koji je pojam kvaliteta za Evropske i vecinu svetskih casopisa!
Mr.Big mnogo stvari moze da se procita izmedju redova u tvom textu! Svaka cast!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Novi X-FITNESS u prodaji
« Odgovor #44 poslato: April 16, 2006, 10:55:40 posle podne »
Hvala BORIS, iskreno jedva sam cekao da neko da bar neku kritiku i  zaista mi je drago  da je ova prva pozitivna : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates