April 28, 2024, 10:53:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Za odrzanje libida...  (Pročitano 6131 puta)

ivanhoe74

  • Gost
Za odrzanje libida...
« poslato: Maj 25, 2007, 11:16:51 pre podne »
Pri primeni nearomatizirajucih steroida kao sto je winstrol takodje dolazi do gubitka libida. Sta koristiti za odrzanje libida u toku ciklusa od 8 nedelja i od kad poceti? Proviron? Tribulus? Da li je nolvadex dovoljan kao PCT? Znaci, ono sto me primarno interesuje je odrzanje libida u toku i posle ciklusa. Hvala!

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #1 poslato: Maj 25, 2007, 11:24:44 pre podne »
Testosteron sluzi za odrzavanje libida u toku ciklusa.
Da li je dovoljan nolvadex zavisi od tvog ciklusa.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

ivanhoe74

  • Gost
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #2 poslato: Maj 25, 2007, 11:43:48 pre podne »
Hvala Sale137,
Jos neko sa misljenjem?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #3 poslato: Maj 25, 2007, 11:45:32 pre podne »
Ne treba ti vise nicije.

ivanhoe74

  • Gost
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2007, 11:55:01 pre podne »
Ok, verujem. Ali ne bih voleo da se bodem...Znaci, postoji li neka "oral" opcija?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #5 poslato: Maj 25, 2007, 11:56:18 pre podne »
oral opcija za odrzanje libida - u narodu poznatije kao pusenje
matere mi matere,
kupicu ti dimije

ivanhoe74

  • Gost
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #6 poslato: Maj 25, 2007, 11:58:57 pre podne »
Da...osim oralnog sexa :-D Ne, bez sale, citam po forumima da se preporucuje proviron dva puta dnevno po 25mg u pocetku, a zatim 25mg jednom dnevno do kraja cikluca, a zatim nolvadex kao PCT. Ima li neko iskustva?

ivanhoe74

  • Gost
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #7 poslato: Maj 25, 2007, 12:08:25 posle podne »
Uh, izvini Sele....ja napisao Sale137

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #8 poslato: Maj 25, 2007, 12:19:58 posle podne »
Ok, verujem. Ali ne bih voleo da se bodem...Znaci, postoji li neka "oral" opcija?
Andriol u vecim dozama

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #9 poslato: Maj 25, 2007, 12:25:13 posle podne »
proviron se preporucuje kao antiestrogen i za post oporavak.a da povecava libido povecava...
po meni mnogo bolja opcija od nolvadexa.
ma pad libida (nekima) obicno dodje nakon kure, tj zavisi sta se uzima i koliko. ako bi napr uzimo samu deku il trenbolon bez testa e onda bi se dobro zakuco...
nego reci konkretno sta si mislio da uzimas? ako oces sam winstrol nema ti tu bas mnogo ni koristi ni shtete od njega samog ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

ivanhoe74

  • Gost
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #10 poslato: Maj 25, 2007, 12:28:35 posle podne »
Pa da. Hocu samo da dobijem malo "cvrsci" izgled misica. Povecanje mase me ne intersuje trenutno..Mozda malo skidanje sala, ali ni tu ne ocekujem nista preterano od winstrola. Mislim da je to vise stvar dijete i vezbanja. Znaci, cvrsci izgled i malo vise definicije u principu. Zato sam hteo da probam winstrol

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #11 poslato: Maj 25, 2007, 12:33:57 posle podne »
Pa da. Hocu samo da dobijem malo "cvrsci" izgled misica. Povecanje mase me ne intersuje trenutno..Mozda malo skidanje sala, ali ni tu ne ocekujem nista preterano od winstrola. Mislim da je to vise stvar dijete i vezbanja. Znaci, cvrsci izgled i malo vise definicije u principu. Zato sam hteo da probam winstrol
A sto mislis da ces imati problema sa libidom?
Ja kad sam gutao wins. bilo mi je najnormalnije, kao svaki dan...

ivanhoe74

  • Gost
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #12 poslato: Maj 25, 2007, 12:40:08 posle podne »
Neki kazu da im nije uticao na libido, a neki kazu da ih je potpuno "satro"...Ovih drugih je prilican broj, bar takav utisak se stice kad citas forume, pa ne bih voleo da rizikujem ni malo. Ipak sam ja covek u godinama :-) (33) jos mi samo fali da mi zena ostane uskracena pa da nadrljam :-D

ivanhoe74

  • Gost
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #13 poslato: Maj 25, 2007, 01:56:21 posle podne »
Neko verovatno misli drugacije, ali meni je tribulus DEFINITIVNO povecavao libido...verovatno zbog godina. Znam da ga neki koriste u PCT, a neki ga cak koriste i u toku ciklusa. Mozda ne bi stetilo da ubacim malo tribulusa...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Za odrzanje libida...
« Odgovor #14 poslato: Maj 25, 2007, 03:40:24 posle podne »
Pa da. Hocu samo da dobijem malo "cvrsci" izgled misica. Povecanje mase me ne intersuje trenutno..Mozda malo skidanje sala, ali ni tu ne ocekujem nista preterano od winstrola. Mislim da je to vise stvar dijete i vezbanja. Znaci, cvrsci izgled i malo vise definicije u principu. Zato sam hteo da probam winstrol
ma winstrol ce ti dat cvrsci izgled jedino ako ti je snizen bf% i da nisi previse voden. a to je urbana legenda da topi masti i tome slicno ...
nego kad ti je vec skidanje masti prioritet bolje neki sagorevac ubaci a o winstrolu naknadno kad vec ne bi ni malo da rizikujes ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije