April 25, 2024, 06:45:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DANASNJI TRENING..  (Pročitano 13848 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
DANASNJI TRENING..
« poslato: Februar 06, 2006, 03:09:35 posle podne »
evo..ovo sam morao da podelim......danas sam otisao u gym negde oko 9.30 tj usao sam da radim u gym znaci negde oko 9-50...otprilike..ali to je manje bitno../.

tamo je vec bio jedan momak koji je radio....GLE CUDA...RUKE.....

i tako sam ja gazio steper i nije me znaimalo sto ima na tv kada sam ispred sebe imao LIVE...u 4 cina....KAKO SAMI SEBI DA J...MAMICU NA TRENINGU....anyway......i tako je momak radio i radio i radio i radio i nakon negde 45 minuta stepera,sadjem da malo uradim vezbe isteznja ali on je i dalje radio ruke.........uglavnom to nema puno veze sa treningom ali ih je radio.....i nisam mogao da izdrsi i onda sa ga pitao :twisted:  :twisted: ..jeli buraz...sto toliko serija i ponavljanja..mislim cemu...kada ce on meni.....ma ja sam odmah shvatio da si ti onaj lik sa slike-btw..moja slika je u gymu-...PA SAM HTEO DA TE PITAM NESTO....JA BI MALO DA SE URADIM..ALI NE BIH PUNO-KAZE,TAKO KAO TI.....Aali i sve je ovo ok jer nisam bas bio spreman da mu dam adekvatan odgovr na ovo,nego sam progutao i otisao da se tusriam i to je trajlao nekih 15-20 minuta i kada sam izasao-a njega sam ostavio da radi trbusnjake,i na osnovu toga sam pretpostavljao da je to kraj treninga nejgovg jel tako mi je nekako logicno da svi rade trbu na kraju treninga,na moje zaprepastenje kada sam usao nazad u gym....gle iznanedjenja...ON RADI RUKE....kaze shvatio je analizirajuci sebe da mu ruke fale u odnosu an druge delove!!?????......progutam i to  pitam...jel biraz...pa koliko dugo treniras...kaze on meni.....ma ne bas nesto dugo...danas mi je 1 dan!!!!!!!!!!!!!!!al kuci sam radio skelkove ](*,) ......JOOOOOJJJJ..ZEMLJO STA SVE NOSIS NA SEBI........

i na kraju dok sam pricao sa devojkom koja radi u protein baru :twisted:  :twisted: ...prilazi mi taj isti majstor i zacinjava mi kompet dan.......pitanje.....JELI BURAZ..STA MISLIS JEL DOSTA DA UZIMAM OD SUTRA PO 3 GALENIKE...JEDNO 2-3 MESECA...JEBIGA..ZNAS KAKO JE..LETO IDE............sta da kazem....suzdrzao sam se.....nije momak kriv...verovatno....ako.......neznam...sada mi je to smesno i ceo dan crkavam od smeha...ali verujte mi da mi tada ni malo nije bilo svejedno...dvoumio sam se imedju vise opcija :twisted:  :twisted:


eto...

Zoka

  • Gost
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #1 poslato: Februar 06, 2006, 03:14:24 posle podne »
:D  :D  :D
Ima toga Pedja svugdje :)
Ja sam bio svjedok kad momak (prvi put u gimu) prilazi treneru i kaze mu...
Ja necu da se puno nabildam, tako kao vi (trener) uz naravno obavezno pitanje sta da "uzme"...
Trener ima 52 godine, izgleda ko stijena.. trenira citav zivot....
Samo ga je pogledao i rekao "ok".. sta drugo reci :)

Van mreže stari profil

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #2 poslato: Februar 06, 2006, 03:15:06 posle podne »
Citat: pedjos
evo..ovo sam morao da podelim......danas sam otisao u gym negde oko 9.30 tj usao sam da radim u gym znaci negde oko 9-50...otprilike..ali to je manje bitno../.

tamo je vec bio jedan momak koji je radio....GLE CUDA...RUKE.....

i tako sam ja gazio steper i nije me znaimalo sto ima na tv kada sam ispred sebe imao LIVE...u 4 cina....KAKO SAMI SEBI DA J...MAMICU NA TRENINGU....anyway......i tako je momak radio i radio i radio i radio i nakon negde 45 minuta stepera,sadjem da malo uradim vezbe isteznja ali on je i dalje radio ruke.........uglavnom to nema puno veze sa treningom ali ih je radio.....i nisam mogao da izdrsi i onda sa ga pitao :twisted:  :twisted: ..jeli buraz...sto toliko serija i ponavljanja..mislim cemu...kada ce on meni.....ma ja sam odmah shvatio da si ti onaj lik sa slike-btw..moja slika je u gymu-...PA SAM HTEO DA TE PITAM NESTO....JA BI MALO DA SE URADIM..ALI NE BIH PUNO-KAZE,TAKO KAO TI.....Aali i sve je ovo ok jer nisam bas bio spreman da mu dam adekvatan odgovr na ovo,nego sam progutao i otisao da se tusriam i to je trajlao nekih 15-20 minuta i kada sam izasao-a njega sam ostavio da radi trbusnjake,i na osnovu toga sam pretpostavljao da je to kraj treninga nejgovg jel tako mi je nekako logicno da svi rade trbu na kraju treninga,na moje zaprepastenje kada sam usao nazad u gym....gle iznanedjenja...ON RADI RUKE....kaze shvatio je analizirajuci sebe da mu ruke fale u odnosu an druge delove!!?????......progutam i to  pitam...jel biraz...pa koliko dugo treniras...kaze on meni.....ma ne bas nesto dugo...danas mi je 1 dan!!!!!!!!!!!!!!!al kuci sam radio skelkove ](*,) ......JOOOOOJJJJ..ZEMLJO STA SVE NOSIS NA SEBI........

i na kraju dok sam pricao sa devojkom koja radi u protein baru :twisted:  :twisted: ...prilazi mi taj isti majstor i zacinjava mi kompet dan.......pitanje.....JELI BURAZ..STA MISLIS JEL DOSTA DA UZIMAM OD SUTRA PO 3 GALENIKE...JEDNO 2-3 MESECA...JEBIGA..ZNAS KAKO JE..LETO IDE............sta da kazem....suzdrzao sam se.....nije momak kriv...verovatno....ako.......neznam...sada mi je to smesno i ceo dan crkavam od smeha...ali verujte mi da mi tada ni malo nije bilo svejedno...dvoumio sam se imedju vise opcija :twisted:  :twisted:


eto...


pozdravi tog momka...u moje ime...hahahahahahahahahahahahahah...dobar je tip........
I came, I sow, I hit him right!!!

Van mreže drafter

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #3 poslato: Februar 06, 2006, 03:22:19 posle podne »
Kod mene je dolazilo i dolazi razni "majstori".
Neka od tipicnih pitanja je kad udje prvi puta u teretanu .
E sta da uzmem? Ja nebi htio da se uradim kao oni sa slike(pokazuje na postere u teretani)???!
Ja uvek odgovaram na takva pitanja.
ZA POCETAK POCNI DA TRENIRAS ! A USPUT NEMOZES I DA HOCES DA SE URATIS KAO TAJ SA SLIKE.
NEPLASI SE NECE TO TAKO LAKO I BRZO DA SE DESI DA PRETERAS!!!
 :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
Malo da se urade za leto..... :roll:  :roll:  :roll:  :roll:
Pozdrav
Drafter
Drafter

Van mreže stari profil

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #4 poslato: Februar 06, 2006, 03:30:57 posle podne »
to su osobe koje idu u gym zato sto je to sad IN medu mladima...

ali tesko je nekome balkancu da prihvati istinu kada mu kazete da nije sposoban za nesta...on sta utuvi u svoju glavesinu tako mora biti.............pozz
I came, I sow, I hit him right!!!

Zoka

  • Gost
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #5 poslato: Februar 06, 2006, 03:31:30 posle podne »
Joj to najvise volim... "necu da se prenabildam" hihihihi
ono udju u gim... 3 puta benc i vec si "bilder' heheeh
obozavam to :)

Van mreže stari profil

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #6 poslato: Februar 06, 2006, 03:35:10 posle podne »
Citat: Papageno
Joj to najvise volim... "necu da se prenabildam" hihihihi
ono udju u gim... 3 puta benc i vec si "bilder' heheeh
obozavam to :)



ti su naj... :twisted:  :twisted:  :twisted:
I came, I sow, I hit him right!!!

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #7 poslato: Februar 06, 2006, 04:21:37 posle podne »
Šta vam je ljudi to ja viđim svaki dan ja iman jednog lika šta stoji u teretani 5 h i odradi cilo tjelo i to dobro odradi kao ja u 7 dana i odmara se 7 dana i opet tako već 2 g i tako pumpa i pumpa !!!!!!!!
¸danas mi je došla jedna starica i rekla da joj dan trening od Oprah (voditeljice) našto sam je ja stavia na biciklu 50 min a toliko mi je taman tribalo da mi smjena dođe a sad je kolega  na potezu.
A prij 7 dana mi je došla žena koja je rodila i rekla mi je da mora ali mora da skine 25 kg u 30 dana a ja na to :nema problema samo vi platite clanarinu i sve ću vam ja objasnit a kad je to napravila napisa sam joj djetu od 1 jabuke 200 g piletine ,malo zraka,puno vode i jedan jogurt 30 dana i reka sam joj da će 1000000000000000000 %doć do rezultata i jasno svaki dan 2 h cardia .
kad je to sve prespavalo došla je do rješenja da to ona nemože izdržat pa smo 25 kg smanjili na 3 kg !!!!!!!!
SLOŽIT CU SE S VAMA DA JE OVO BILO MALO POKVARENO ali jedini naćin da dođe do pameti i sad smo super prijatelji a moram priznat da i  nije loša inaće je stuardesa možda odradim s njom još jedan dodatni većernji trenig!!!

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #8 poslato: Februar 06, 2006, 04:49:31 posle podne »
hahahaha... :lol: pa i ja necu ono previse -  ko Levrone bi bilo ok.. 8) :twisted: :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #9 poslato: Februar 06, 2006, 05:01:30 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
Šta vam je ljudi to ja viđim svaki dan ja iman jednog lika šta stoji u teretani 5 h i odradi cilo tjelo i to dobro odradi kao ja u 7 dana i odmara se 7 dana i opet tako već 2 g i tako pumpa i pumpa !!!!!!!!
¸danas mi je došla jedna starica i rekla da joj dan trening od Oprah (voditeljice) našto sam je ja stavia na biciklu 50 min a toliko mi je taman tribalo da mi smjena dođe a sad je kolega  na potezu.
A prij 7 dana mi je došla žena koja je rodila i rekla mi je da mora ali mora da skine 25 kg u 30 dana a ja na to :nema problema samo vi platite clanarinu i sve ću vam ja objasnit a kad je to napravila napisa sam joj djetu od 1 jabuke 200 g piletine ,malo zraka,puno vode i jedan jogurt 30 dana i reka sam joj da će 1000000000000000000 %doć do rezultata i jasno svaki dan 2 h cardia .
kad je to sve prespavalo došla je do rješenja da to ona nemože izdržat pa smo 25 kg smanjili na 3 kg !!!!!!!!
SLOŽIT CU SE S VAMA DA JE OVO BILO MALO POKVARENO ali jedini naćin da dođe do pameti i sad smo super prijatelji a moram priznat da i  nije loša inaće je stuardesa možda odradim s njom još jedan dodatni većernji trenig!!!
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #10 poslato: Februar 06, 2006, 05:11:19 posle podne »
:lol: :lol: Sve je ovo ludilo kojeg ima na sve strane i za koga leka nema,ali jedno mi se mota po glavi sad-sta bih dao da sam mogao da vidim Pedjinu facu kad ga je lik pitao za galenike :lol: Neprocenljivo :lol: :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #11 poslato: Februar 06, 2006, 05:22:57 posle podne »
Kod mene u teretani je bio danas decko koji ima 19 mozda 20 godina. Koliko kapiram danas je dosao prvi put.  I tako krenem ja da se zagrevam on radi vezbe za biceps(u isto vreme smo dosli) , ja odradim ceo trening znaci grudi+biceps a on jos uvek radi biceps samo je sada sa kablova presao na skotovu klupu...Prilazi mu instruktor sto radi u teretani i objasnjava mu da ne treba toliko da radi samo jednu grupu a on ce: ne mogu da dodjem narednih 7 dana pa da odradim danas. Ovaj ga opet pita a gde su ti ostale vezbe? kaze on pa bench cu kad dodjem sledeci put :D

Van mreže drafter

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #12 poslato: Februar 07, 2006, 07:32:00 pre podne »
E kad smo kod bisera imam ja toga na izvoz.
Ima jedan lik koji dolazi kod mene u teretanu oko pa sigurno 3 godinine.
Ono sto je ovdje jako cudno je da je lik dolazi u termin kad su neki njegovi prijatelji ali on nevezba !!@! :roll:  :roll:  :roll:  :roll:
On kao samo pravi drustvo!!?
U vise navrata sam prvo preko njegovih prijatelja porucivao mu da nedolazi u teretanu jel stvara guzvu itd...a neko i nevoli kad neko nepoznat tu sada sedi ipromatra kako neko vezba.Onda sam mu ja objasnio da nedolazi ako hoce da vezba neka proba pokazacu mu.Kazem mu ja svrati ti ponekad...
Medjutim on je opet poceo da svraca skoro svaki dan !!?
Nebih da budem prost i grub ...lako cu ga izbaciti i nikad vise mu na pamet nece pasti da dodje ali mislim da mi netreba takva reklama.
I njegovi prijatelji kazu da je pomalo cudan.Lik je zavriso fakultet u roku ,obrazovan je a znate one koji uglavnom cute taj je !Kazu mi valjda da jos nije imao ni jednu devojku !!!?/
Ovo je vec zabrinjavajuce   :roll:  :roll:  :roll:
Izgleda da ce ishod da bude koji ja neprizeljkujem .Morat cu biti drzak i bezobrazan.....
A od bisera kako koji vezba toga ima cela story u 13 god. kako drzim teretanu.
Pozdrav
Drafter
Drafter

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #13 poslato: Februar 07, 2006, 07:45:13 pre podne »
Citat: drafter
E kad smo kod bisera imam ja toga na izvoz.
Ima jedan lik koji dolazi kod mene u teretanu oko pa sigurno 3 godinine.
Ono sto je ovdje jako cudno je da je lik dolazi u termin kad su neki njegovi prijatelji ali on nevezba !!@! :roll:  :roll:  :roll:  :roll:
On kao samo pravi drustvo!!?
U vise navrata sam prvo preko njegovih prijatelja porucivao mu da nedolazi u teretanu jel stvara guzvu itd...a neko i nevoli kad neko nepoznat tu sada sedi ipromatra kako neko vezba.Onda sam mu ja objasnio da nedolazi ako hoce da vezba neka proba pokazacu mu.Kazem mu ja svrati ti ponekad...
Medjutim on je opet poceo da svraca skoro svaki dan !!?
Nebih da budem prost i grub ...lako cu ga izbaciti i nikad vise mu na pamet nece pasti da dodje ali mislim da mi netreba takva reklama.
I njegovi prijatelji kazu da je pomalo cudan.Lik je zavriso fakultet u roku ,obrazovan je a znate one koji uglavnom cute taj je !Kazu mi valjda da jos nije imao ni jednu devojku !!!?/
Ovo je vec zabrinjavajuce   :roll:  :roll:  :roll:
Izgleda da ce ishod da bude koji ja neprizeljkujem .Morat cu biti drzak i bezobrazan.....
A od bisera kako koji vezba toga ima cela story u 13 god. kako drzim teretanu.
Pozdrav
Drafter
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  8)  8)  8)  8)

Zoka

  • Gost
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #14 poslato: Februar 07, 2006, 08:14:31 pre podne »
A jel vam se desava kad nekome hocere da pokazete neku vjezbu (pocetniku naravno), da vas on ubijedjuje kako mu benc ne pogadja prsa, kako vjezbe za triceps u stvari nisu vjezbe za triceps i slicno...
ja od toga ludim :)