April 28, 2024, 08:57:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DANASNJI TRENING..  (Pročitano 13856 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #15 poslato: Februar 07, 2006, 08:36:32 pre podne »
hahhahahha..pa meni je jedan lik prisao dok sam radio na pec dec-u okrentu naopako tj vezbu za zadnji deo ramena..i on mi prijde i akze..alo momak..to se ne radi tako.......sto je najgore,ja sam mislio da se on za..j....,ali kada sam video tj kada je seo na masinu da mi pokaze kako se u stvari vezba na toj masini,video sam da je stvar ozbiljna..lepo se zahalio coveku dok je ostatak ljudi koji je bio u mteretani izleteo napolje jer nisu mogli da izdrze koliko su se smejali...ja nisam,......shvatio sam..da u stvari nemam pojma...hahhahahhahahah

Van mreže drafter

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #16 poslato: Februar 07, 2006, 09:39:00 pre podne »
Citat: pedjos
hahhahahha..pa meni je jedan lik prisao dok sam radio na pec dec-u okrentu naopako tj vezbu za zadnji deo ramena..i on mi prijde i akze..alo momak..to se ne radi tako.......sto je najgore,ja sam mislio da se on za..j....,ali kada sam video tj kada je seo na masinu da mi pokaze kako se u stvari vezba na toj masini,video sam da je stvar ozbiljna..lepo se zahalio coveku dok je ostatak ljudi koji je bio u mteretani izleteo napolje jer nisu mogli da izdrze koliko su se smejali...ja nisam,......shvatio sam..da u stvari nemam pojma...hahhahahhahahah

Pedja pazi sad !!
Dosao je pre izvesnog vremena momak kod mene .OK ja ga uclanim i sve po protokolu pitam ga dali mu treba pokazati sta kako...On kaze vezbao sam ja imam svoj program .Meni lakse ok onda radi....
Otisao je na trbusnjake.Ja imam jednu duzu klupu za trbusnjake na kojoj smo ranije radili i kontrakosi benc.On na njoj nije zakacio noge gde se kace nego je stavio noge na pod i legao na klupu.Ja sam mislio on ce da se uhvati rukama iza i da podize noge.NE ON JE STAVIO RUKE IZA GLAVE I POCEO DA SE PODIZE U SED !!!!?
Svi smo se poceli smijati  :lol:  :lol:  :lol:
A da nepricam kad je jedan pao sa ravnog benca !!!.Radi lik na ravnom i dolazi mu zadnje pon. on vidim moze da izvuce ali odjednom pravi most i nekako mu leva ruka stade a desnom nastavlja da gura.Nije stavio osigurace .Polete ploce na levu stranu a onda povratna na desnu on sa sve skupa tegom na pod !!!.
Ustade ko iz topa i kaze: "ja cu to srediti" "ja cu to".Bilo je smesno ali kad sam poceo razmisljati sta da mi se neko slomi ili ozljedi u teretani ?
Ajde toliko.za sada .
Pedjos Kako kod tebe rade letenja za ramena? Neke treba slikati ovdje nema reci za opisivanje....
A jel su proteini stetni za zdravlje ?? :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Drafter
Drafter

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #17 poslato: Februar 07, 2006, 12:03:20 posle podne »
ane..kod mene su uglavniom roditelji od tih glavni u celoj prici i kaa dodju u gym sa detetom tj vec odraslim momkom ili nije ni bitno..onda..

MOLIM VAS-OBRACAJUCI SE MENI...NE ZNAM NI IZ KOG RAZLOGA JER JA TU SAMO DOALZIM DA VEZBAM..NEMAM NISTA SA TOM TERETANOM...ALI VALJDA ZATO JEL TAKO IZGLEDAM.....I OND ASE MENI OBRATE SA RECIMA..MOLIM VAS DA MI NE PREPORUCUJETE NEISTA OD PROTEINA JER NECU DA MI DETE OSTANE NISKOG RASTA ILI NEDAJ BOZE BEZ BUBREGA...!!!!!!!

E PA JA ONDA SE ATKIVNO UKLJUCIM U RAZGOVRO SA RECIMA......GODPODJO ILI GOSPODINE....JA SE POPTUNO SLAZEM SA VAMA..ETO POGLEDAJTE MENE ..JA SADA PLACAM SVOJE GREHOVE IZ MLADOSTI I ZALIM STO MI RODITELJI NISU BILI OBRAZOVANI TAKO KAO VI,JER BI ME VEROVATNO SPRECILI DA PRVI PUT KUPIM PROTEINE I DA SE NA NJIH NAVUCEM....JA VAS POTPUNO SHVATAM I JA SAM JEDVA SANIRAO SVE POSLEDICE KOJE SU MI PROTEINI NANELI DOK SAM IH KORSITIO...I NEMOJTE DA MISLITE DA JA NESTO IMAM SA TERETANOM...JA SAMO OVDE VEZBAM PO MALO..NISTA POSEBNO-ONAKO ZA SEBE ALI VAS POTPNO PODZAVAM U VASIM STAVOTIMA...I OND APOKAZEM NA MOMKA KOJI RADI KAO INSTRUKOT-A MOJ JE ODLICAN KOLEGA...I AKZEM...MISLIM DA BI NA NJEGA TREBALO DA OBRATITE PAZNJU JER ON HOCE DA OTVRIO RADNJU SA PROTEINIMA SADA U GRADU.....I ONDA NASTAJE HAOS...TJ OCITAVANJE LECKIJE TOM MOMKU.....KOJI ZNA STA SAM IM REKAO-NIJE PRVI PUT DA SE TAKO NESTO DESI......A JA SE KAO I OSTATAK LJUDI LAGANO POVUCEMO U SVLACIONU GDE SE U[PISAMO OD SMEHA.....

KASNIJA NAM TAJ KOLEGA J.....SVE POS SPISKU..ALI EJBIGA...IPAK JE ON INSTRUKOTR...

HAHAHHAHAHAHHHAHAHH

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #18 poslato: Februar 07, 2006, 12:27:03 posle podne »
Neznam jesteli culi bolju foru od ove!!!!!!!!
Vidim ja nekog momka da vježba s vunenon kapom na  glavi mislim ja to je valda neki đir rep ,pegla ..... i brale pumpa li ga pumpa nastavi posli trćat s vunenom kapom pustim ja njega namiru kad on izlazi iz saune s kapom na glavi!!!!!
Pa pitam ja njega pa prijo nije ti valjda hladno glavi u sauni !!!!!!!!
Našto se on nasmija i kaže mi da mora smanjit glavu jer mu je cura rekla da ima veliku glavu!!!!!
I šta bi vi na to rekli nasmijati se ili ga sažaljevali?????

Zoka

  • Gost
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #19 poslato: Februar 07, 2006, 12:43:28 posle podne »
Smanjiti glavu?
hehehheeh e svasta sam cuo ali ovako nesto jos nisam :)
cuj smanjti glavu :)

Van mreže drafter

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #20 poslato: Februar 07, 2006, 12:49:33 posle podne »
Cool Pedjos  8)  8)  8)
Reci im da si ti tu u prolazu ,da nekad svratis nemas bas iskustva ....i vezbas cisto rekreativno  :roll:  :roll:  :roll:
Pozdrav
Drafter

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #21 poslato: Februar 07, 2006, 12:55:54 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
Neznam jesteli culi bolju foru od ove!!!!!!!!
Vidim ja nekog momka da vježba s vunenon kapom na  glavi mislim ja to je valda neki đir rep ,pegla ..... i brale pumpa li ga pumpa nastavi posli trćat s vunenom kapom pustim ja njega namiru kad on izlazi iz saune s kapom na glavi!!!!!
Pa pitam ja njega pa prijo nije ti valjda hladno glavi u sauni !!!!!!!!
Našto se on nasmija i kaže mi da mora smanjit glavu jer mu je cura rekla da ima veliku glavu!!!!!
I šta bi vi na to rekli nasmijati se ili ga sažaljevali?????
...hahahhahahha..ovo je hit godine.....sto mu je brate nisi samnjio oma...hahhahhahaha

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #22 poslato: Februar 07, 2006, 12:57:14 posle podne »
Citat: drafter
Cool Pedjos  8)  8)  8)
Reci im da si ti tu u prolazu ,da nekad svratis nemas bas iskustva ....i vezbas cisto rekreativno  :roll:  :roll:  :roll:
Pozdrav
....MA DA..TAKO SADA I RADIM....KAZEM DA SE ONAKO..MALO..PO MALO BAVIM SA TERETANOM..NISTA POSEBNO.....

MA JEBE ME SLIKA...DA N EMA NJE..SVASTA BI JA RADIO..OVAKO ME PREPOZNAJU PA SKOPCAJU DA IH PUNIM..

Zoka

  • Gost
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #23 poslato: Februar 07, 2006, 01:04:26 posle podne »
Meni je najgore bilo kad me moj partner, sa kojim treniram vec trecu godinu (inace skolovan, ma ok momaka) poceo ubijedjivati da je uzimanje proteina bacanje para...
Ja onako u cudu ga upitah... sta to pricas ziv bio... :)
Kaze proteini se ionako pretvaraju u UH tako da ih ne treba ni uzimati...
Ja jos uvijek u cudu.. :)
Pitam ga, jel to znaci da su svi oni sportisit sto uzimaju proteine glupani jer jednostavno uzmu 1 kg secera i to je to...
Kaze mi on... "pa da" :)
E ti ja vec polulud pitam... pa gdje to ti procita i on mi posla clanak...
i stvarno tako pise, samo je zaboravio da procita nastavak te recenice, tj. da se "neiskoristeni" proteini postaju UH...
E jebi ga, kad on koji toliko trenira takvu glupost izvali.. sta onda da ocekujem od ljudi koji tek dodju u gim...

P.S. Odo ja malo secera da se najedem.. jebes whey :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #24 poslato: Februar 07, 2006, 01:11:28 posle podne »
E ovo za glavu je sjajno :lol: da mu nije porasla od proteJina,cuo sam da to moze lako da se desi :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #25 poslato: Februar 07, 2006, 04:12:20 posle podne »
hahhhahah... :lol: dobro da sad nisam jeo-vec bi se zadavio.. :lol:

pedjos.. :twisted: ..i onaj sa glavom..  :lol:  8)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #26 poslato: Februar 07, 2006, 05:49:45 posle podne »
Ja sam navika na takvo nešto !!!!!!!!!!!
Iman još 100000000000000000 bisera al me je sram jer ovdi ima i oni koji me znaju pa ce lajat u teretani da svašta prićam umisto da pomažem ljudima!!!!!!!!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #27 poslato: Februar 11, 2006, 03:12:58 posle podne »
Pedjos, de mi reci sta ti uzimas da se i ja uradim do ljeta kao ti.
HAHAHAHHA
Joj imao sam i ja mnogo mnogo slicnih situacija (iako ja sa svoje dvije i po godine treninga ne izgledam ni priblizno kao Pedja) ali stvarno necu da pricam.. mislim ne znam zasto ljudi pricaju o temi koju ne poznaju! Ja ne solim likovima pamet kako da poprave pokvareno auto jer pojma nemam o autima i motoru !!
Hehe, ali Pedjos, svaka ti cast kada si uspio te tri (za tebe) PROVOKACIJE da presutis. Vjerovatno nisi nosio majicu SMALL nego XXXL pa lik nije mogao da vidi kako ta OGROMNA majica na tebi puca :)
Ipak izgleda da je najpametnije takvim likovima presutit jer stvarno se ne moze dati adekvatan odgovor. Mislim da jos nisu izmislili takvu vrstu rijeci !!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #28 poslato: Februar 11, 2006, 04:28:16 posle podne »
Citat: IFBBPro
Pedjos, de mi reci sta ti uzimas da se i ja uradim do ljeta kao ti.
HAHAHAHHA
Joj imao sam i ja mnogo mnogo slicnih situacija (iako ja sa svoje dvije i po godine treninga ne izgledam ni priblizno kao Pedja) ali stvarno necu da pricam.. mislim ne znam zasto ljudi pricaju o temi koju ne poznaju! Ja ne solim likovima pamet kako da poprave pokvareno auto jer pojma nemam o autima i motoru !!
Hehe, ali Pedjos, svaka ti cast kada si uspio te tri (za tebe) PROVOKACIJE da presutis. Vjerovatno nisi nosio majicu SMALL nego XXXL pa lik nije mogao da vidi kako ta OGROMNA majica na tebi puca :)
Ipak izgleda da je najpametnije takvim likovima presutit jer stvarno se ne moze dati adekvatan odgovor. Mislim da jos nisu izmislili takvu vrstu rijeci !!!!
...jbg..nisu oni tu krivi....kriva je sredina u kojoj zive....razumes.....evo bas danas sam raspravljao sa kondcionim trenerom prvologaskog kluba sintelon o sledecem...naime...on je rekao ovako..CITIRAM.....evo..kod mene je dosao jedan momak da trenira rukomet sa 15 godina i ja sam po njegovim butinama procenio da on nije za rukomet i poslao sam ga da se bavi dizanjem tegova!!!!!!!!!!!!!.....E TO JE KODICIONI TRENER PRVOLOGASKOG KLUBA U RUKOMETU...E ZBOG TOGA NAM JE TAKVA LIGA KAKVA I JE...NE KAZEM ZA SVE KLUBOVE ALI VECINA.....

dalje.....onosvni parametar kod nejga za buduceg rukometas ....JE VISINA!!!!!!......e onda vise nisam mogao da cutim nego sam ga ptiao..ok...a sta je sa ostalim parametrima...BRZINA...SVAGA...EXPLOZIVONOST...I UOPSTENO FIZICKA SPREMA.......a on..ce....ma ne....VISINA JE OSNOVA.....KO JE VISOK TAJ JE RUKOMETAS......

JA mu akzem sledece..gle..u svakom slucaju da je visna gentski faktor i da je onaj ko se hoce baviti rukometom u svakom slucaju u prednosti nad onim ko nije visog rasta kao on..ali...ali...ako je tip konj i ako redovno pripsta treninge i ako ga boli za za kompeltnu situaciju u klubu samo iz tog razloga sto mu je bog dao visnu i sto je to njegov..jedan i jedini kvalitet jer dregi se sticu treningom a ne zjaebancijom u kafani...e ond aj e taj ugasio za sva vremena...jer ce onaj koji marljivo radi i trenira da za par godia odksace od te budal za 50% a ovaj ce da ostane u sedeci u nekoj kafani i gledajuci na tv svog kolegu od kojeg aje bio veci talenta i govriti...MA JA SAM TO MOGAO..SAMO DA SAM HTEO.......ALI NIJE KRIV.ON...KRIVI SU TAKVE BUDALE KOJE IH VODE....!!!!!!!!!....

to je ona isti lik koji svojim rukomet5asima SADA SLUSAJTE OVO.....ZABRANIO ODLAZAK U TERETANU...ALO......PRVOLIGAKSI KLUB IMA ZABRANU OLDASKA U TERETANU.......

E TAKO SE TO RADI...

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #29 poslato: Februar 11, 2006, 05:31:56 posle podne »
Boze sacuvaj.