April 29, 2024, 09:27:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: DANASNJI TRENING..  (Pročitano 13858 puta)

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #30 poslato: Februar 14, 2006, 09:29:50 posle podne »
Ovaj deo je za vezbanje trbušnih mišića :D Mene bogme zaboleše od smeha. Ja sam poprilično početnik, al imam sličnih iskustava, što predpostavljam da je zato što sam plava  :D
Mada što mi kažu muškarci u teretani skoro uvek shvatim kao flertovanje pa ne vredi pominjati. :D
Al letos sam od jedne tete dobila 10000000 saveta kako da smršam. Tad sam imala 48 kila (visoka 164).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #31 poslato: Februar 14, 2006, 09:39:36 posle podne »
pa eto...moramo i ovakve vrhunska iskustva da podleimo ovde na forumu.....ali neka stvarno odlaze u krajnost tako da........

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #32 poslato: Februar 15, 2006, 03:04:23 pre podne »
Radi lik na skotovoj klupi biceps pregib i "zapne" na 5-6 ponavljanje i dere se:"daj mi tooooo, oodmaaa!!!". Pridje odma njegov drug i da mu jednu kapsulu amino kisjelina, ovaj popije i toliko psihicki ojaca da nastavi serju sa jos nekoliko ponavljanja:). Inace jednu kapsulu oni smatraju jednom amino kisjelinom:))
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže tech

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #33 poslato: Februar 15, 2006, 06:49:11 pre podne »
Citat
a moram priznat da i nije loša inaće je stuardesa možda odradim s njom još jedan dodatni većernji trenig!!!


"vecernji"... :twisted:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #34 poslato: Februar 15, 2006, 08:37:08 pre podne »
Citat: Spale
Radi lik na skotovoj klupi biceps pregib i "zapne" na 5-6 ponavljanje i dere se:"daj mi tooooo, oodmaaa!!!". Pridje odma njegov drug i da mu jednu kapsulu amino kisjelina, ovaj popije i toliko psihicki ojaca da nastavi serju sa jos nekoliko ponavljanja:). Inace jednu kapsulu oni smatraju jednom amino kisjelinom:))
...hahhahahahh..pa ovo je za kusturicu...

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #35 poslato: Februar 15, 2006, 09:22:19 pre podne »
da da po ovome ladno moze film da se snimi . Vec zamisljam kako mu ovaj gura u usta amino .... hahahahaha

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #36 poslato: Februar 15, 2006, 11:14:29 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: Spale
Radi lik na skotovoj klupi biceps pregib i "zapne" na 5-6 ponavljanje i dere se:"daj mi tooooo, oodmaaa!!!". Pridje odma njegov drug i da mu jednu kapsulu amino kisjelina, ovaj popije i toliko psihicki ojaca da nastavi serju sa jos nekoliko ponavljanja:). Inace jednu kapsulu oni smatraju jednom amino kisjelinom:))
...hahhahahahh..pa ovo je za kusturicu...


Kad vidim kako se cudite na ove price iz moje teretane, ozbiljno pomisljam da ubacim neku kameru:)... Meni je dobra i scena kad dodje 5 likova iz moje generacije i jedan je relativno jak a ostali rade bench sa 30 kila(uzimam bench kao mjerilo snage jer ispod grudi ne rade nista:)). Ali zbog ponosa svi rade sa tezinama koje radi ovaj jaki, i onda rade potisak za ramena, i bukvalno ovaj sto radi, radi ramena, a ovaj pomagac gore radi biceps, i tako 4-5 serija, od nazad, pa 4-5 od naprijed:)...

Nego treba mi da se smijemo ovome, ali mi ne ide u glavu kako je dozvoljeno da se ovo desi na primer pedji koji je prvak balkana... Treba da trenira i ni na sta da ne misli, a njemu dolaze likovi da ga uce kako da  radi vjezbe hahah:).
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Zoka

  • Gost
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #37 poslato: Februar 15, 2006, 11:19:03 pre podne »
Ovaj sa amino je legendaran :)

Van mreže Doktor

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #38 poslato: Februar 15, 2006, 11:52:23 pre podne »
Citat
Radi lik na skotovoj klupi biceps pregib i "zapne" na 5-6 ponavljanje i dere se:"daj mi tooooo, oodmaaa!!!". Pridje odma njegov drug i da mu jednu kapsulu amino kisjelina, ovaj popije i toliko psihicki ojaca da nastavi serju sa jos nekoliko ponavljanja:). Inace jednu kapsulu oni smatraju jednom amino kisjelinom:))


Hahahaha pa ovo je sjajno :lol: Sledeci put obavezno ponesi kameru.

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #39 poslato: Februar 15, 2006, 12:26:12 posle podne »
moram i ja probat ovo sa kapsulama.. :lol: hmm..al nemam kapusala.. :oops: morel u prahu..?ima da smrknem u nos da ode odma u krv.. :twisted:  :lol:  8)

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #40 poslato: Februar 15, 2006, 03:40:38 posle podne »
Ima li ista gore nego kad treniras sa prijateljom koji nije na istom nivou ko i ti E ovo grasku pravim ve par puta
Sada nemoze on mene paratiti sa tezinom posto covek ne treninra redovno
sto je i normalno ali nasi ko nasi iz ponosa pa ga pustim
Pa kaze daj mi samo mjesec bicu izgledacu bolje od tebe
I sta tu reci?

Zoka

  • Gost
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #41 poslato: Februar 15, 2006, 03:42:48 posle podne »
Reci mu... ono sto je mene jedan Amerikanac ogromni naucio da odgovrim na takva pitanja:
Eat shit, fuck off and die mother fucker :)

Sala mala :)

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #42 poslato: Februar 15, 2006, 03:48:58 posle podne »
Rekao bi mu svasta ali je ko neki prijateljznam da nemisli lose samo pojima nema a i da mu objasnjujem ne vredi vise snage bi tu potrosio nego da radim noge ko Milos Sarcev

j00j4nt200

  • Gost
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #43 poslato: Februar 18, 2006, 07:27:35 posle podne »
Citat: Spale
Radi lik na skotovoj klupi biceps pregib i "zapne" na 5-6 ponavljanje i dere se:"daj mi tooooo, oodmaaa!!!". Pridje odma njegov drug i da mu jednu kapsulu amino kisjelina, ovaj popije i toliko psihicki ojaca da nastavi serju sa jos nekoliko ponavljanja:). Inace jednu kapsulu oni smatraju jednom amino kisjelinom:))


Mozda su u dilu da zajedno valjaju amino kiseline? ;) :D

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #44 poslato: Februar 18, 2006, 08:07:07 posle podne »
Evo recimo sta se meni desilo:
Pricao sam s jednim tipom o mom mogucem izlasku na kup RS, i posto je on komsija jednog takmicara (konkurenta), pricao mi je kako se on ubija svim i svacim, bavi se prodajom preparata, kako kaze i steroida itd. Nakon malo dalje price gde je skontao da koristim protein, upita me:
'Pa cekaj zar protein i steroid, zar to nije isto?'
Na to samo sam ga bledo pogledao :sad5:
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike