April 29, 2024, 01:54:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DANASNJI TRENING..  (Pročitano 13857 puta)

Vojislav

  • Gost
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #45 poslato: Februar 18, 2006, 08:48:12 posle podne »
Ja dok sam trenirao u Sapcu imao sam priliku da pomazem jednom liku na treningu dok je radio bench, a on je bio mrtav pijan dosao u teretanu, tako da sam tad ja vise pogodio biceps nego on grudi dok sam mu asistirao na benchu, a najcrnje mi je bilo kad je zavrsio tu seriju, pa ustao i pitao me:
"Jel mi nisi uopste pomagao?"  :D   :D   :D

Van mreže SSd1

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #46 poslato: Februar 18, 2006, 09:57:37 posle podne »
e a meni je na treningu upao u oci jedan momak, mladji lik mozda 20-21 godina, i doveo brata valjda od 17-18 godina.
Ono sto je bilo tragi-komcino je sto on ni jednu jedinu vezbu nije pravilno izveo. Decko je prilicno mrsav i svaku vezbu koju je radio-radio ju je sa tezinama sa kojima ne moze pravilno da uradi, pa je to bila komedija, i sto je najgore on je tako i bratu pokazivao da radi, tako nepravilno. Cudilo me je kako ni instruktor ne dolazi da mu pravilno pokaze, ali sam saznao da je tip nepopravljiv slucaj i da su mu bezbroj puta pokazivali kako da radi, ali je on mislio da najpravilnije radi, i da nema svrhe korigovati.
Mislim katastrofa, ja kad mi instruktor ili iskusniji vezbac ukazu na gresku ja vezbu ponavljam pred ogledalom kako bih tacno uocio sta nije valjalo.

Van mreže tech

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: DANASNJI TRENING..
« Odgovor #47 poslato: Februar 20, 2006, 06:49:34 pre podne »
Jad i bijeda :)