April 26, 2024, 11:18:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: prvenstvo Srbije u powerliftingu  (Pročitano 20791 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #15 poslato: Maj 31, 2007, 11:01:33 posle podne »
-Manimal Polomac je sigurno mislio da Rade nije bio pozvan od Saveza da se takmici za reprezentaciju Srbije...

-Cvele, u pravu si,  tip je kao neko ludilo u Leskovcu... pozvao one od kojih je uzeo kintu da dodju da vide kako on moze da digne 190kg... pa gde da se obruka u svom gradu, pred njima... Jeste odbio Rada, ali ce on izaci za jedan klub koji ima u svakoj kategoriji po 1 takmicara...samo da ne pravi problem taj Cream-os na merenju...Ovi iz Saveza iz Beograda su rekli da nema problema.

-Poki, i Kemara izbacio 200kg...bas ga je uradio Xpand?! 8) Zamisli dodje neki ultimate fighter i prebije nekog iz Milanovca... :shock:

Razumio sam sta je Polomac rekao, samo mi reci ko drzi rekorde u Srbiji.

Van mreže Vladimir Milosavljevic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #16 poslato: Maj 31, 2007, 11:11:25 posle podne »
Rade Savic je postavio drzavni juniorski i seniorski rekord prosle godine u Cacku, izbacivsi 275kg sa majicom, u kategoriji do 125kg, a na dan takmicenja je imao 118kg.

Every Time My Phone Ring Dog it's 18-5
Only Problem Dat I Have Is What Car I'm Gone Drive
I'm A Real Street Nigga I Aint Never Had Shit
Man This Chain Roun My Neck Cost 4 Or 5 Bricks

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #17 poslato: Maj 31, 2007, 11:21:15 posle podne »
Koliko znam rekorde u powerliftingu bivse SCG (posto PL naravno nije samo BP) drzi Milan Jovanovic ciji su najbolji rezultati.... Cucanj 430 kg (WPC World record), Bench press 255 (PSJ rekord), Deadlift 361 (PSJ rekord).
Njegov je bench press rekord upravo oborio Savic.
Naravno ako grijesim ispravite me...

A o odnosu drzave prema ovom sportu i prema sjajnom Savicu nemam rijeci...

Jako mi je drago da vidim da se prica o PL... ;-)  Keep 'Em Coming!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #18 poslato: Maj 31, 2007, 11:21:30 posle podne »
Rade Savic je postavio drzavni juniorski i seniorski rekord prosle godine u Cacku, izbacivsi 275kg sa majicom, u kategoriji do 125kg, a na dan takmicenja je imao 118kg.



 Da li se vec negdje odrzavalo neko takmicenje (a vjerujem da jeste) od kada je Rade postavio juniorski i seniorski rekord a da nije mogao otici jer nije imao dosta sredstava a ni pomoci od saveza?

Kada je Polomac napisao da Rade nije dobio nikakvu pomoc od saveza stekao sam utisak da je bio jako razocaran.

Van mreže Vladimir Milosavljevic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #19 poslato: Jun 01, 2007, 12:04:27 pre podne »
Jeste, odrzavalo se. Decko radi u obezbedjenju supermarketa po 12h na dan, a vikendom u diskoteci i pored svega toga stize da vezba... Sto se tice sredstava, dobro mu dodje svake godine Sabor trubaca, tu se uzme neka kinta i od toga se kupuje klopa,oprema,gear za takmicenje koje bude u oktobru...On je uporan i hoce da pokusa da obori rekord i u bench-u bez majice u subotu...



Every Time My Phone Ring Dog it's 18-5
Only Problem Dat I Have Is What Car I'm Gone Drive
I'm A Real Street Nigga I Aint Never Had Shit
Man This Chain Roun My Neck Cost 4 Or 5 Bricks

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #20 poslato: Jun 01, 2007, 12:24:51 pre podne »
Jeste, odrzavalo se. Decko radi u obezbedjenju supermarketa po 12h na dan, a vikendom u diskoteci i pored svega toga stize da vezba... Sto se tice sredstava, dobro mu dodje svake godine Sabor trubaca, tu se uzme neka kinta i od toga se kupuje klopa,oprema,gear za takmicenje koje bude u oktobru...On je uporan i hoce da pokusa da obori rekord i u bench-u bez majice u subotu...





Mislim da bi sada trebao shvatiti sta sam mislio kada sam rekao sta savez radi i za koga radi ako nece da pomogne momku kao sto je Rade. :wink:

Van mreže Vladimir Milosavljevic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #21 poslato: Jun 01, 2007, 12:29:51 pre podne »
Ma, sve je ok. Razumeli smo se. :)
Every Time My Phone Ring Dog it's 18-5
Only Problem Dat I Have Is What Car I'm Gone Drive
I'm A Real Street Nigga I Aint Never Had Shit
Man This Chain Roun My Neck Cost 4 Or 5 Bricks

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #22 poslato: Jun 01, 2007, 12:31:27 pre podne »
Ma, sve je ok. Razumeli smo se. :)

 :wink:

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #23 poslato: Jun 01, 2007, 12:36:30 pre podne »
Pedja je u pravu, u powerliftingu je jos vece ludilo, nema tri ozbiljna takmicara u svakoj kategoriji, a postoje dve federacije. U benchu jos i pomozi boze,a u triatlonu ima po jedan takmicar u kategoriji. Zasto ocekujete da ce drzava pomoci Radetu,ako nisu nikada pomogli Milanu Jovanovicu a bio je svetski prvak u WPC-u ili sta reci o tome da niko nije pomogao jednom od najboljih takmicara na svetu u strongmanu, Ervinu Katoni, koji uzgred odavno ima rezultat u benchu preko 300 kg. Takodje ,ova dva coveka su nosili na sebi organizaciju skoro svih strongmana kod nas do sada,donosili rekvizite,trazili sponzore ,a bogami i takmicare. Toliko o drzavi


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #24 poslato: Jun 01, 2007, 07:00:04 pre podne »
Pedja je u pravu, u powerliftingu je jos vece ludilo, nema tri ozbiljna takmicara u svakoj kategoriji, a postoje dve federacije. U benchu jos i pomozi boze,a u triatlonu ima po jedan takmicar u kategoriji. Zasto ocekujete da ce drzava pomoci Radetu,ako nisu nikada pomogli Milanu Jovanovicu a bio je svetski prvak u WPC-u ili sta reci o tome da niko nije pomogao jednom od najboljih takmicara na svetu u strongmanu, Ervinu Katoni, koji uzgred odavno ima rezultat u benchu preko 300 kg. Takodje ,ova dva coveka su nosili na sebi organizaciju skoro svih strongmana kod nas do sada,donosili rekvizite,trazili sponzore ,a bogami i takmicare. Toliko o drzavi
..

eto..i opet i u ovjoj temi preica o pojedincnim sprotovima;

hvala ted sto si obajsnio ovo..

kao sto rekoh..ja veze blage nemam o tom sprotu,ali sikreno..mozda me nikada nije ni znamilao samo iz razloga sto nikada nisam mogao da pohvatam konce..sta..gde..kako...

100 takmicenja..100 kupova...100 drzavnih.....a u pm.....ko to moze da pohvata

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #25 poslato: Jun 01, 2007, 07:22:04 pre podne »
Nazalost ljudi moji ali stvari su takve,javasluk nevidjeni.No ljudi kao Rade,Katona i ostali,Pedjos i ostali vole to cime se bave pa bar publika da uziva.To je prica koja nebi imala kraja,a ovim ljudima nagrade ostaju licno zadovoljstvo,pehari,medalje i "bravo brate najbolji si".

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #26 poslato: Jun 01, 2007, 06:30:10 posle podne »
pa uskoro nece imati ni kome da daju te medalje,posto mislim da niko ozbiljan nece ni izlaziti na takmicenje. U zadnjih godinu dana 5-6 ozbiljnih takmicara je napustilo powerlifting (ukljucujuci i Milana Jovanovica),a sto se strongmana tice mislim da vise i nema ko da nastupi. Koliko vidim da se odjednom,nazalost, svi okrecu takmicenjima u benchu, a to nikako nije zamisao powerliftinga. Takmicenja u benchu u svetu sluze za obaranje rekorda tj. kao dodatak triatlonu,a kod nas ce se ,izgleda,svesti na bench. Ja sam se nadao da ce nam bar stongmen preostati(tu smo bar dobijali neke pare),ali ni od toga nema nista. Mozda sam ja previse ozlojedjen nekim desavanjima, ali stvarno ne vidim buducnost sportova snage u Srbiji,daj boze da gresim


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #27 poslato: Jun 01, 2007, 09:50:25 posle podne »
Sve to je strasno,ali krem svega toga budu neverovatno katastrofalna sudjenja.Prisustvaovao sam na mnogim takmicenjima u tom sportu,na srecu Rade dosada nije imao problema jer je jednostavno bio previse ubedljiv,ali cak i tada bi se palilo po neko crveno svetlo.Da,ono sto sam hteo reci znaci redovno se desava da momci padaju na cistim dizanjima,znaci ko to nije gledao nebi mogao ni da poveruje kako se sudi.Naravno onaj kome se namesta prolaz potrebno je samo da teret digne ma kako,glavom,nogama,samo da ode gore.Tako nesto je strasno gledati,a redovna je pojava.

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #28 poslato: Jun 01, 2007, 11:26:30 posle podne »
Ja na srecu nisam imao takvih problema na takmicenjima(u IPF-u), ali zadnje dve godine nisam nastupao u powerliftingu tako da bas  i nisam u toku i ne znam ko sve sada sudi. Pravila su vrlo jasna i bar tu ne bi trebalo da postoje bilo kakve dilememe, ali u zemlji Srbiji je sve moguce. Ne znam kako Rade stoji sa cucnjem i mrtvim dizanjem,ali ako je priblizno dobar kao u bench-u za njega je prava buducnost u strongmanu(tu bar ima nekih para,cak i kod nas)


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: prvenstvo Srbije u powerliftingu
« Odgovor #29 poslato: Jun 02, 2007, 06:27:43 pre podne »
Rade je jak u svim vezbama,ali ne trenira kao power lifter.Mrtvo i cucanj ne forsira bas koliko sam primetio.Ucestvovao je na nekoliko Strong takmicenja,i bio je cetvrti,ok rezultat,ali..Problem je u tome sto nemamo potrebne rekvizite,tako da je on izlazio bez iskustva samo sa snagom iz teretane.Znas i sam Tede kakav je trening za to potreban.Imao je priliku da ide za Holandiju gde bi imao sve uslove,e sad kakve su mu odluke videcemo.Pozz