April 26, 2024, 09:48:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Vladimir Simonovic  (Pročitano 20534 puta)

Van mreže staf

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
  • kad porastem bicu velik!
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #30 poslato: Novembar 08, 2007, 12:36:23 pre podne »
super izgleda decko..nego jel tamichar sa brojem 48 neka zajebancija ili se stvarno takmici??!!
Ko ima zašto, podnosi skoro svako kako!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #31 poslato: Novembar 08, 2007, 12:57:18 pre podne »
super izgleda decko..nego jel tamichar sa brojem 48 neka zajebancija ili se stvarno takmici??!!

takmicar sa rednim brojem 48 je Rade iz Kule,super decko,trenira iz uzivanja znaci nista ozbiljno,a izlazi na takmicenja iz zajebancije,ode u kat gde ima malo takmicara i uzme medalju,sto se u ovom slucaju nije desilo!

Spartak

  • Gost
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #32 poslato: Novembar 08, 2007, 12:59:46 pre podne »
i posle se kurci sa medaljom,meni to ne ide u glavu,meni da neko pokloni medalju iz teske kategorije ja bi mu je nabio u njusku jer je ne zasluzujem.Nece mi bit jasni ti likovi kako mogu izac takvi na takmicenje kako ih nije blam

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #33 poslato: Novembar 08, 2007, 01:06:08 pre podne »
i posle se kurci sa medaljom,meni to ne ide u glavu,meni da neko pokloni medalju iz teske kategorije ja bi mu je nabio u njusku jer je ne zasluzujem.Nece mi bit jasni ti likovi kako mogu izac takvi na takmicenje kako ih nije blam

slazem se sa tobom....decko zna da je ulozio koliko je mogao,i trud i finansije,a ima zelju da se takmici....necu nista da kazem jer nisam ja taj koji odlucuje ko moze a ko nemoze da se takmici,ali postujem to sto ima volju da putuje od takmicenja do takmicenja iako zna da nema sansi za bolji rezultat!sorry za off....

Van mreže staf

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
  • kad porastem bicu velik!
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #34 poslato: Novembar 08, 2007, 01:18:12 pre podne »
izgleda da za njega bas vazi parola : "vazno je takmichiti se":)...ali dobro svako bira svoj put..sorry za off takodje
Ko ima zašto, podnosi skoro svako kako!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #35 poslato: Novembar 08, 2007, 02:48:42 pre podne »
....super decko,trenira iz uzivanja znaci nista ozbiljno,a izlazi na takmicenja iz zajebancije...

Hmmm... i ja onako ponekad odem malo na boks sa prijateljima, pa bih bas volio malo da izadjem na ring u Moracu pred jedno 6000-7000 ljudi kad rade Strugar i ekipa, da se cisto malo oprobam sa sampionima, onako iz zajebancije.... Al jbg ne daju....  :(

Mada, zaboravio sam, ipak ovo je takmicenje u bodybuildingu, tu slicne stvari mogu da se rade...  8)

I ja se izvinjavam za off...  :wink:
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže milanextrime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #36 poslato: Novembar 08, 2007, 11:25:26 posle podne »
a jebiga dobar je lik al koliko mogu da primetim slab mu je biceps,mogao bi malo da poradi na njemu(da ga izolira ...)a kemija je prisutna svakako bez toga nemoze jbg

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #37 poslato: Novembar 11, 2007, 02:29:23 pre podne »
Pre tacno 3 godine sam vezbao sa ovim deckom u teretani Strong Gym u uciteljskom naselju..
Decko je i tada dobro izgledao , ali ni priblizno ovkao ! Neverovatan napredak i svaka mu cast ! Neverovatna genetika i neverovatna posvecenost.. Secam se da je i tada pricao o takmicenjima i da je i tada trenirao kao lud. O snazi ne zelim nesto preterano da pricam, jer je na njegovih 19 godina bila nepojmljiva.

Secam se da je tada prodavao pit bullove da bi kupio sustanon i jos nesto..  Za malo da uzmem pita :)

Pozdrav za njega !

Van mreže milanextrime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #38 poslato: Novembar 12, 2007, 05:13:25 posle podne »
ma da jak je ko konj,inace radi kao obezbedjenj u Batajnici.jos je i paljevina pun gas

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 29, 2008, 08:16:29 posle podne »
i posle se kurci sa medaljom,meni to ne ide u glavu,meni da neko pokloni medalju iz teske kategorije ja bi mu je nabio u njusku jer je ne zasluzujem.Nece mi bit jasni ti likovi kako mogu izac takvi na takmicenje kako ih nije blam

U BiH je to tek na vrhuncu,cast izuzetcima koji su stvarno extra ali ima dosta tih koji na takmicenja izlaze pod masom,bez i jedne vene,separacije,detalja.Pa zahvaljujuci malom broju takmicara uzimaju medalje ili cak postaju i drzavni prvaci a da nisu nikad nikoga pobjedili.

Van mreže Manic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 29, 2008, 09:56:43 posle podne »
uh decko je odlican ..svaka cast
Heart is our strongest muscle...

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 29, 2008, 11:59:17 posle podne »
zver !

Van mreže milanextrime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #42 poslato: Decembar 06, 2008, 02:59:58 posle podne »
 malo da osvezim temu u pitanju je takmicenje u backoj palanci 2007 god..

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #43 poslato: Decembar 06, 2008, 03:03:35 posle podne »
Odlican 5  ;)

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Vladimir Simonovic
« Odgovor #44 poslato: Decembar 06, 2008, 04:28:52 posle podne »
Uh besprjekoran je bio.