April 20, 2024, 09:03:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Moja prva prava kura.  (Pročitano 4552 puta)

Van mreže madbeast

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Moja prva prava kura.
« poslato: April 17, 2009, 11:09:21 pre podne »
Bok ljudi:imam 28god bavim se bodybuildingom vec 5godina i ovo je moja prva prava kura sa injekciom,prije  toga sam uze oralne tablete,Metandrostenolone,.E sad bi poceo sa pravom kurom Dece imam 8 bocica od 2 mililitra,100 tableda dianabola,100 tableta stanazola.(ne znam jel se proizvodac smije navoditi)?.Dosta pazim na prehranu..Treniram 6 dana u tjednu po dvije misicne skupine,imam 92kg,visok 181..eto jedino jos trebam kupiti zastitu..znaci zanima me kojike su doze ok i sta se smije sve koristiti zajedno..I di je naj pozeljnije davati decu u but misica ili u straznjicu..HVALA

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Moja prva prava kura.
« Odgovor #1 poslato: April 17, 2009, 02:34:06 posle podne »
POZDRAV DRUZE!!!MOJ PRVI SAVET TI JE DA NEKRECES NISTA DOK NEPRIKUPIS DOVOLJNO KESA,JER UVEK NESTO ISKRSNE I DA NEBI MORAO DA ODBIJAS OD PREPARATA IKLOPE PRVO SE DORO FINANSISKI SPREMI!!!!DECU OBAVEZNO PROVERI JER IMA DOSTA FALSEVA!!!!MNOGO JE BOLJE U GLUTEUS NEGO U KVADRICEPS!!MENI SE GENERALNO NESVIDA TVOJA KURA JER KAO PRVO FALI ONO NAJVAZNIJE A TO JE TESTOSTERON I NJEGA OBAVEZNO UBACI MOZES DEPO 2 AMPULE NEDELJNO 10 NED,DECA  AKO JE OK 8 NED PO 1 AMPULA E SAD NEZNAM KOJI DIANABOL IMAS ? STANOZOL NEMESAJ SA OVOM KUROM ILI GA PRODAJ  ILI GA OSTAVI ZA KASNIJE.I VERUJMI KOLIKO SI VODIO RACUNA O KLOPI MORACES MNOGO VISE!!!!!

Van mreže madbeast

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Moja prva prava kura.
« Odgovor #2 poslato: April 21, 2009, 09:53:21 pre podne »
Pa reci mi ne znam dali se proizvodaci smiju spominjati a roba ni feik zato sto je od pajde koji ide na natjecanja tako da nevjeruje da bi me zeznio..a dianabol ti je u plavim srcetima od 10mg sad znas koji je da neimenujem a stanazol je jako poznata marka zute tabletice 10mg BD..znaci kako mi kazu kad budem uzimao stanazol da uzmem 30mg prije treninga..Znaci zanima me ako su ampule od 2mililitra koliko bi trebo rasporediti te doze ako ima 8 amula+dianabol koliko tableta dnevno toga,dali da pocnem prvo sa oralnim stvarima pa da krenem sa inekciom,pa onda pauza toliko tjedana koliko je trajala kura,pa onda da pocnem sa stanazolom....
« Poslednja izmena: April 21, 2009, 09:59:09 pre podne madbeast »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Moja prva prava kura.
« Odgovor #3 poslato: April 21, 2009, 08:53:54 posle podne »
Mozes slobodno da pricas od kojih je proizvodjaca supstanca koju imas...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže madbeast

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Moja prva prava kura.
« Odgovor #4 poslato: April 23, 2009, 11:14:24 posle podne »
Bok ljudi:imam 28god bavim se bodybuildingom vec 5godina i ovo je moja prva prava kura sa injekciom,prije  toga sam uze oralne tablete,Metandrostenolone,.E sad bi poceo sa pravom kurom Dece imam 8 bocica od 2 mililitra,100 tableda dianabola,100 tableta stanazola.(ne znam jel se proizvodac smije navoditi)?.Dosta pazim na prehranu..Treniram 6 dana u tjednu po dvije misicne skupine,imam 92kg,visok 181..eto jedino jos trebam kupiti zastitu..znaci zanima me kolike su doze ok i sta se smije sve koristiti zajedno..I di je naj pozeljnije davati decu u but misica ili u straznjicu..HVALA

Van mreže madbeast

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Moja prva prava kura.
« Odgovor #5 poslato: April 23, 2009, 11:20:30 posle podne »
PA supstance su(deca je od norme)(stanazol je od brithish dragona)(dianabol je od Thailanda ima nesto i od naposima)( i zastita od liva52)..e sad kako sto uzimati ili da to najbolje prodam htio sam samo da probam da vidim na sta bi tolicilo...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Moja prva prava kura.
« Odgovor #6 poslato: April 24, 2009, 12:00:30 pre podne »
Ja bih na tvom mjestu pstavio to po strani,pa polako citao dok ne dodjem do nekog svog zakljucka i ideje o kuri,a onda to istio napisao na forumu i konsultovao se sa ljudima st i kako...

To ti je moj iskreni predlog
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže madbeast

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Moja prva prava kura.
« Odgovor #7 poslato: April 29, 2009, 08:47:50 posle podne »
Pa da mogao bi bilo bi najbolje da to prodam,kazem ali me svijedno malo kopka kako bi to izgledalo kad bi konzumirao mislim kakvi bi bili rezultati..:)

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Moja prva prava kura.
« Odgovor #8 poslato: April 30, 2009, 03:31:59 posle podne »
Citat
Ja bih na tvom mjestu pstavio to po strani,pa polako citao dok ne dodjem do nekog svog zakljucka i ideje o kuri,a onda to istio napisao na forumu i konsultovao se sa ljudima st i kako...

sasa je u pravu...