Mart 28, 2024, 10:40:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Winstro + clenbuterol  (Pročitano 19038 puta)

Van mreže milosd77

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Winstro + clenbuterol
« poslato: Jun 04, 2007, 06:52:58 posle podne »
Da li je ispravno uzimati zajedno ove dvije hemikalije. Inace winstrol bi uzimao sam a ne u kombinaciji sa drugim anabolicima jer u masi ne oskudijevam a definicije hvali itekako.

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #1 poslato: Jun 04, 2007, 07:04:06 posle podne »
Od winstrola se neces definisati.Jedina svrha steroida u fazi definicije je zadrzavanje sto vise misicne mase i "tvrdi" izgled kad vec dodjes do te faze tjelesnih masnoca.Dakle steroidi nemju termogeno dejstvo i od njih se nemrsa!!!
A sto se tice kombinacije,ako si zdrav nema problema mada postoji puno boljih rijesenja.
Usput bilo bih dobro kad bi i ti a i ostali sa pitanjima o steroidima napisu malo vise o sebi godine,kilaza,prdhodno korstenje steroida sta koliko i sl.
Ako zelite da dobijete bolji info onda vam ovo toplo preporucujem!!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže milosd77

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #2 poslato: Jun 04, 2007, 07:32:12 posle podne »
Imam 30 godina, visok 185 i imam 100 kg, makao sam u zadnjih 30 dana 5 kg strogom dijetom.
Steroide nijesam nikada ranije uzimao mada imam prirodno jos od djetinjstva malo ginekomastije (imam i velike bradavice). Planiram da od sredine ciklusa koristim i nolvadex. Nabavio sam Winstrol od British Dragona u tabletama od po 10 mg.
Molio bih ako moze neko da me posavjetuje kako, koliko i kad da uzimam Win i Clenbuterol.
Ako moze neka sema.
Hvala unaprijed.

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #3 poslato: Jun 04, 2007, 09:03:58 posle podne »
Winstrol 40-50mg svaki dan maximalno 6 sedmica mozes podjeliti na dvije doze...clenbuterol pocnes sa 20mcg prvi dan pa povecavas po 20mcg dnevno  do maximalno 100-120mcg...stanes kad drhtavica ili druge nuspojave postanu prejake za tebe dakle to moze biti i na 60,80...mcg. Ako hoces na kraju mozes ici sa dozama dole kao sto si isao gore ali ja to nebih radio.Ako mozes nabavi ketotifen i uzimaj 1mg pred spavanje.Opet ponavljam ovo sa winsom nije ciklus i po meni je gubljenje para i bezvezno "ranjavanje" tijela.Nadam se da si upoznat sa nuspojavama toga sto uzimas jer i one postoje.Nolvadex ti nece trebati jer winstrol ne aromatizira.

Opet na kraju mislim da nemas dovoljno znanje o steroidima i da ti je cilj da se "sredis" a da nerazmisljas o nuspojavama i uticaju toga sto uzimas na tvoje tijelo i moj savjet ti je da istrazis materiju barem pola godine pa onda se upustis u pravljenje ciklusa.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže milosd77

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #4 poslato: Jun 05, 2007, 05:37:27 posle podne »
Da li Clenbuterol uzimati odjednom ili ga uzeti u dvije doze tokom dana. Pitam iz razloga jer mi je logicno ako se uzima u dvije doze da nece dobro "raditi" jer je doza premala. I u koje ga je vrijeme najbolje uzimati (ujutro, navece)?

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #5 poslato: Jun 05, 2007, 08:23:26 posle podne »
Ma uzimaj ga kako hoces svakako ce raditi...doze se odvajaju na velikim dozama da nebih bezveze drhtao podijelis dozu i smanjis nuspojave.I nije to nimalo logicno i nevidim na osnovu cega si to skontao ako znas poluzivot clenbuterola i nacin na koji clenbuterol sagorijeva masti.
Bolje ujutro.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2007, 12:54:41 pre podne »
Ma...propionat 100mg eod,primo 600mg week,winny 50mg ed i clen max 6kom i to ne vise od 6 weeks(mislim na clen)!Dijeta i naravno cardio ...i sve je u full-u....

Van mreže SMALLbaby

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #7 poslato: Jun 06, 2007, 03:09:19 posle podne »
hehe  sa tom kurom covjek na natjecanje moze. da jos ubaci tren lol(ovo nikako ne znaci da ovo preporucam,samo konstatiramo :) )

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #8 poslato: April 28, 2009, 03:38:59 posle podne »
Evo moj drugar sprema kuricu za leto pa me pitao da prokomentarisem.Test depo500mgnedeljno 8 ned.Clen 100 kom rasporedeno u 5 ned i wins200 kom od 5 mg rasporedeno u zadnih4ned.E sad jebiga i ja mu rekoh da je bolje da ide sa propijem ali nemoze da izdrzi finansiski!!imao je i ranije kura iza sebe i planira ici sa kvalitetnom klopom!!

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #9 poslato: April 28, 2009, 08:47:17 posle podne »
a zasto se mora definisati sa hemijom? To mo nikad nece biti jasno... Ipak ja mislim da je kljuc svega Ishrana... sa njom mozes da regulises Definiciju a i masu... no dobro, svako ima svoje...

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #10 poslato: April 28, 2009, 09:09:52 posle podne »
A zasto...da bi sacuvao misice, nije ishrana svemocna!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #11 poslato: April 28, 2009, 09:55:38 posle podne »
Pritom je jedno 5 puta lakše ;)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #12 poslato: April 28, 2009, 09:58:05 posle podne »
pa i ne terba ti aas da bi se definisao ako si dotle bio natural tj. ako nisi nabacivao misice uspomoc aas...jer ti tu treba aas da sacuvas,a neko natural da prvu kuru odradi za defku mi nikad nece biti jasno... ne racunam klen i ef ovdi
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #13 poslato: April 28, 2009, 09:58:31 posle podne »
Citat
a zasto se mora definisati sa hemijom? To mo nikad nece biti jasno... Ipak ja mislim da je kljuc svega Ishrana... sa njom mozes da regulises Definiciju a i masu... no dobro, svako ima svoje...


slazem se...mislim da nema potrebe koristiti hemiju ako nisi takmicar..u rekreativne svrhe nema potrebe koristiti sve to!!sa kvalitetnom hranom,bcaa,gluta..itd odradices definiciju uz minimalni gubitak mase..mislim da je to vec jasno!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Winstro + clenbuterol
« Odgovor #14 poslato: April 28, 2009, 10:47:36 posle podne »
Jeste li vas dvojica probali dijete sa i bez hemije?