April 26, 2024, 09:41:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IgorBL-moje slike  (Pročitano 3279 puta)

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
IgorBL-moje slike
« poslato: Maj 30, 2007, 10:52:55 posle podne »
imam temu u nutriton,IgorBL-moj program pa vas molim da malo prelistate pa da mi dajete komentare.oni koji se druze malo vise samnom znate sta treba da radite.

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: IgorBL-moje slike
« Odgovor #1 poslato: Maj 30, 2007, 11:04:47 posle podne »
 Da li je druga slika sa desne strane u gornjem redu naslikana sa odraza iz ogledala?
« Poslednja izmena: Maj 30, 2007, 11:06:46 posle podne Manimal »

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: IgorBL-moje slike
« Odgovor #2 poslato: Maj 30, 2007, 11:14:39 posle podne »
Mislim da znam koji si. Nisam siguran, alj nije ni bitno. Stanje ti je ok, nezahvalno je procjenjivati ali bf oko 20%. Samo pici ishranu koju sam ti napisao i HIIT i za jedno 2 mjeseca si stesan. Vidjecemo sta ce Lazic da kaze, po mom misljenju 5x HIIT je i previse. Pokusaj da nabavis glutamin i whey za PWM i pred spavanje da sacuvas misice.

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: IgorBL-moje slike
« Odgovor #3 poslato: Maj 30, 2007, 11:21:25 posle podne »
manimal sve je slikano prirodno,nikakva refleksija.znaci drug ispred mene i telefon.to je to.neke slike su tokom smanjivanja izgubile svoju oblik tacnije malcice su zbijene,ali nista ne mijenja izgled.tako je kako je.

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: IgorBL-moje slike
« Odgovor #4 poslato: Maj 30, 2007, 11:24:35 posle podne »
visok sam 185cm
14.04.2007.godine-100kg
30.05.2007.godine-90kg
mislim da sam uradio dobar posao,barem tako kazu ljudi koji me privatno poznaju.kazu da sam se prepolovio,a samo sa 10kg izgubio.moj cilj a i glavni problem je stomak.nikako da ti trbusnjaci dodju na svjetlo.moje misljenje je da trebam ici jos dole,ako zelim da imam "tijelo ljubavnika" , a na vama su kritike(sto vise to bolje).pozz

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: IgorBL-moje slike
« Odgovor #5 poslato: Maj 30, 2007, 11:51:13 posle podne »
manimal sve je slikano prirodno,nikakva refleksija.znaci drug ispred mene i telefon.to je to.neke slike su tokom smanjivanja izgubile svoju oblik tacnije malcice su zbijene,ali nista ne mijenja izgled.tako je kako je.

OK onda,  nekako mi izgledas sav izoblicen,uvecan i nekako razvucen na toj slici.


Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: IgorBL-moje slike
« Odgovor #6 poslato: Maj 31, 2007, 12:06:26 pre podne »
to sam i htio reci malo izoblicen.ovaj drug kad je smanjivao nije to uradio proporcijalno,malo je zeznuo stvari.nadam se da ne predstavlja neki problem?mislim da je ta slika samo problematicna!

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: IgorBL-moje slike
« Odgovor #7 poslato: Maj 31, 2007, 12:09:26 pre podne »
nastojacu da posaljem bolje slike.uglavnom ove su za "prvu ruku".cisto da me ljudi upute i da prate moj rad.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IgorBL-moje slike
« Odgovor #8 poslato: Maj 31, 2007, 04:51:50 pre podne »
Mislim da znam koji si. Nisam siguran, alj nije ni bitno. Stanje ti je ok, nezahvalno je procjenjivati ali bf oko 20%. Samo pici ishranu koju sam ti napisao i HIIT i za jedno 2 mjeseca si stesan. Vidjecemo sta ce Lazic da kaze, po mom misljenju 5x HIIT je i previse. Pokusaj da nabavis glutamin i whey za PWM i pred spavanje da sacuvas misice.
..

kako ovo stari..mislis da znas ko je,a ti mu pisao program????/..ne vem????

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: IgorBL-moje slike
« Odgovor #9 poslato: Maj 31, 2007, 10:52:18 pre podne »
Na drugoj temi je! Program je za ishranu,za koji si ti rekao da je kao kod PRO :lol: :lol: :lol:! Jos nisam cuo da nekom nije radio 8)?! On bi mogao i da poveca proteine na 350g dnevno, mada mislim da to malo ko ispostuje. Uglavnom zbog love, a i smaracina je ako ne uzimas dovoljno wheya. Ja sam ozbiljnije poceo da padam tek na 250g, misici jos u porastu.