Mart 28, 2024, 10:56:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: za pedjosa  (Pročitano 38748 puta)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: za pedjosa
« Odgovor #30 poslato: Februar 19, 2006, 01:44:12 posle podne »
bodibilding nacin treninga mi nije mnogo odgovarao, jer sam gubio na brzini tj. izdrzljivosti.
Ako ibem u teretani gubim na brzini !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA KAD OVO CUJEM MENI SE POVRAĆA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TRAŽIM ODGOVOR NA OVO????????????
1)JE LI MORIS GRIN LINFORD K. I MONGOMERI  I SVI OSTALI ATLETICARI KOJI TRĆE 100 M ISPOD 10 SEK BILDAJU  ;A BRZI SU I MEKANI ?????
2)ŠTA JE BIO HOLIFILD PRIJE NEGO JE POSTAO PRVAK SVJETA ????
3)DA LI SPPRTAŠI KOJI SU EKSPLOZIVNI BILDAJU?????
 JE LI TREBA JOŠ POTPITANJA DA IZVUĆEM OD VAS ODGOVOR!!!!!
ŠTA PROIZVODI BRZINU  :?:  :?:  :?: ?-MIŠIĆI
KOAKO DOBITI MIŠIĆE? :?:  :?:  :?: -BILDANJEM
A ŠTA RADITI DA BUDU BRZI :?:  :?:  :?: ??-ISTEZANJE +VJEŽBE EKSPLOZIVNOG TIPA NABAĆAJ IZBAĆAJ ....
A KAKO TO SVE ISKONBINIRAT???-POSTOJI FAZA KAD SE BILDA I DOBIJAJU SE MIŠIĆI A NAKON TOGA TIM MIŠIĆIMA SE DAJE EKSPLOZIVNA SNAGA!!!!!!
KAKO TO SVE ISKOMBINIRATI -JAVI SE LJUDIMA KOJI SU ŠKOLOVANI ZA TO !!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Re: za pedjosa
« Odgovor #31 poslato: Februar 19, 2006, 09:51:52 posle podne »
Ma vidim da nije fora nego kazi mi odakle si i na koji nacin naplacujes kao i kakve usluge nudis:)
Tj da li samo nacin vezbanja steroidi spremanje za talmicenja.....

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Re: za pedjosa
« Odgovor #32 poslato: Februar 19, 2006, 09:54:06 posle podne »
inace koji ljudi su skolovani za to da im se obratim ovde od strucnjaka vidim samo pedju!

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Re: za pedjosa
« Odgovor #33 poslato: Februar 19, 2006, 10:01:54 posle podne »
i jos jedno pitanje za pedjosa!deka je hvaljen kao steroid sa visokim anabolickim a niskim androgenim efektima za mene je mana jedino sto je u inekcijama jer bre ne mogu da se bodem!ima linekog steroida slicnog po gore navedenim osobinama durabolinu ali da je u tabletama!

Van mreže UrosWasHere

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: za pedjosa
« Odgovor #34 poslato: Februar 20, 2006, 05:36:01 pre podne »
Citat: fitness_instruktor
bodibilding nacin treninga mi nije mnogo odgovarao, jer sam gubio na brzini tj. izdrzljivosti.
Ako ibem u teretani gubim na brzini !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA KAD OVO CUJEM MENI SE POVRAĆA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TRAŽIM ODGOVOR NA OVO????????????
1)JE LI MORIS GRIN LINFORD K. I MONGOMERI  I SVI OSTALI ATLETICARI KOJI TRĆE 100 M ISPOD 10 SEK BILDAJU  ;A BRZI SU I MEKANI ?????
2)ŠTA JE BIO HOLIFILD PRIJE NEGO JE POSTAO PRVAK SVJETA ????
3)DA LI SPPRTAŠI KOJI SU EKSPLOZIVNI BILDAJU?????
 JE LI TREBA JOŠ POTPITANJA DA IZVUĆEM OD VAS ODGOVOR!!!!!
ŠTA PROIZVODI BRZINU  :?:  :?:  :?: ?-MIŠIĆI
KOAKO DOBITI MIŠIĆE? :?:  :?:  :?: -BILDANJEM
A ŠTA RADITI DA BUDU BRZI :?:  :?:  :?: ??-ISTEZANJE +VJEŽBE EKSPLOZIVNOG TIPA NABAĆAJ IZBAĆAJ ....
A KAKO TO SVE ISKONBINIRAT???-POSTOJI FAZA KAD SE BILDA I DOBIJAJU SE MIŠIĆI A NAKON TOGA TIM MIŠIĆIMA SE DAJE EKSPLOZIVNA SNAGA!!!!!!
KAKO TO SVE ISKOMBINIRATI -JAVI SE LJUDIMA KOJI SU ŠKOLOVANI ZA TO !!!!!!!!!!!!!!!!


Alo druze smiri malo strasti...
Nema potrebe da se nerviras... Vrati se i procitaj sta sam napisao.
Trening za bodibildere! Ne teretana uopsteno. Zar je trening jednog BODIBILDERA u tertani isti kao jednog ATLETICARA, VATERPOLISTE, PLIVACA? Sledeci put pre nego sto razrajreno pocnes da pises postove sa 100 uzvicnika, procitaj malo bolje post...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: za pedjosa
« Odgovor #35 poslato: Februar 20, 2006, 06:39:49 pre podne »
Citat: abadon
Ma vidim da nije fora nego kazi mi odakle si i na koji nacin naplacujes kao i kakve usluge nudis:)
Tj da li samo nacin vezbanja steroidi spremanje za talmicenja.....
.....pa gle..da ti ne obajanjavam sada ovde..mislim da ti rec perosnalni trening sam po sebi trebala da znaci ensto...

znaci..trening...

hrana

suplementi....

itd itd itd itd itd...

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: za pedjosa
« Odgovor #36 poslato: Februar 20, 2006, 07:49:44 pre podne »
Trening za bodibildere! Ne teretana uopsteno. Zar je trening jednog BODIBILDERA u tertani isti kao jednog ATLETICARA, VATERPOLISTE, PLIVACA?

Ako mi odgovoriš na pitanje zašto su atletićari na 100 monakvi(građeni ko bodybuilderi) od kojih vježbi dobit ceš odgovor ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
evo stavio sam malo više upitnika nego usklićnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže drafter

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Re: za pedjosa
« Odgovor #37 poslato: Februar 20, 2006, 01:05:49 posle podne »
teretana nudi ono sta nudi.
Po meni nepostoje rezervisane vezbe za bildere ili za neke druge sportase atleticari,vterpolisti....a bogami ni muske i zenske vezbe ...to nepostoji
Ciljevi su razliciti.
Cilj atleticara je da bude najbrzi .Za to mu treba snaga,eksplozivna snaga vjerovatno i jos stosta.Oni imaju izgradjene misice (misicnu masu) do nekog nivoa ali misicna masa u njihovom slucaju treba da ima neku granicu.
da je za sprintere najbolje da imaju sto vecu misicnu masu onda bi bilderi bili najbrzi ljudi na svetu.To nije slucaj naravno.
Disciplinasi snage imaju manju misicnu masu (nesta manju) od bildera ako se slazete ali su ipak (na profi nivou) jaci u vezbama....Sta jos tu onda ulazi u kalkulaciju veliki misic je i snazan ? Pa tetive,zglobovi a bogami i ciljevi za koje je potrebna struktura licnosti (mozak).
Jebiga da ja puno nesolim to je to.
Ja sam  izneo svoje misljenje.
Pozdrav
Drafter

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: za pedjosa
« Odgovor #38 poslato: Februar 20, 2006, 01:25:33 posle podne »
izneo si dobro misljenjue..ali sta te bi i meni vredi da tupimo milion godina kada recimo kao sto sam i rekao,kodncioni trener rukometnog kluba sintelon brani svojim igracima da idu u gym...DA NE DOBIJU MISICE!!!!!!!!////i sta takvom coveku treba doakazati....kada ej on ne dokazan rodjen....a da naglasim da sintelon igra u prvoj ligi..

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Re: za pedjosa
« Odgovor #39 poslato: Februar 20, 2006, 10:07:13 posle podne »
Pedjos samo mi kazi gde zivis i kako naplacujes npr mesecno ?
nisi mi odgovorio za sterodide  sto sam postavio gore :)

Inace trening je razlicit za razne sportiste !kod nas u teretani se sprema covek koji se bavi dizanjem tegova i ima drzavni rekord u benchu i sasvim drugacije trenira nego ostatak ekipe bildera!naravno covek ne verujem da ima vise od 85 kg a izbacuje 157,5 kg bench!

ej pedja ajd ako te ne mrzi napisi svoje dimenzije visina tezina i max bench!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: za pedjosa
« Odgovor #40 poslato: Februar 20, 2006, 10:12:24 posle podne »
ako imas nesto privatno da me pitas onda to uradis na pm..ne ovako ajvno....znaci..oko privatnih treninga ,gde sam rodjen,.koja mi je krvan grupa i tako te vazne stvari..........

st se tice mojih dimenzi...visok sam 168 a tezak u van sezoni 110-112 a na takmicenju ovisno od kategorije idem od 87.500 do 90 kg...

U ZIVOTU NSIAM PROBAO KOLIKO MOGU DA DIGNEM IZ BENCHA JER SMATRAM TO KRETENIZMOM AKO SE BAVIS B.B..

Van mreže UrosWasHere

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: za pedjosa
« Odgovor #41 poslato: Februar 22, 2006, 05:30:07 pre podne »
Citat: fitness_instruktor
Trening za bodibildere! Ne teretana uopsteno. Zar je trening jednog BODIBILDERA u tertani isti kao jednog ATLETICARA, VATERPOLISTE, PLIVACA?

Ako mi odgovoriš na pitanje zašto su atletićari na 100 monakvi(građeni ko bodybuilderi) od kojih vježbi dobit ceš odgovor ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
evo stavio sam malo više upitnika nego usklićnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


E stvarno nemam zivaca da se natezem sa tobom...
Jedina slicnost u treningu u teretani jednog npr. plivaca i bodibildera je da se radi sa tezinama... I to je jedina slicnost...
Kada si video da jedan bodibilder radi pliometrix trening ili brzinsku izdrzljivost u teretani???

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: za pedjosa
« Odgovor #42 poslato: Februar 22, 2006, 09:34:34 pre podne »
Kada si video da jedan bodibilder radi pliometrix trening ili brzinsku izdrzljivost u teretani???

Jedina slicnost u treningu u teretani jednog npr. plivaca i bodibildera je da se radi sa tezinama-I da oni u jednom djelu pripremnog perioda rade trening hipertrofije !!!!!!!!
Zašto ???
Zato jer će ućestalim treninzima u prednatjecateljskom razdoblju izgubit jedan dio mišića i ostaje im optimalni dio!!!!!
A kad nebi bilo  toga u natjecanje bi došao kao skelet!!!!!


1)Kako se može radit brzinska izdržljivost u teretani ????brzinska izdržljivost je trening gdje se razvija aerobno-anaerobni prag a tu utezi nemaju amabaš nikakvu funkciju!!!!!!!

2)Nekaže se  "pliometrix trening" nego TRENING PLIOMERIE a evo ti malo i da naućiš


                                                   PLIOMETRIJA
Pliometrijske vježbe su dodatni impuls za razvoj eksplozivne snage nogu.
Osnovno kod svih pliometrijskih vježbi je da se u kratkom vremenskom intervalu povećava opterećenje mišića.
Brzo opterećenje mišića uzrokuje naglo istezanje koje rezultira povećanom i bržom reaktivnom kontrakcijom.
Brža kontrakcija rezultira bržim i višim skokom.
Ekscentrične kontrakcije nastale brzim istezanjem su u direktnoj vezi sa snagom sportaša.
Kod bolje pripremljenih sportaša one kraće traju.
Ekscentrična kontrakcija je u direktnoj vezi s koncentričnom kontrakcijom koja djeluje u suprotnom pravcu, ubrzava tijelo i daje mu brzinu i visinu skoka.
Ukupno vrijeme ekscentrične i koncentrične kontrakcije kod vrhunski pripremljenih sportaša je kratko.
Ta razlika u brzini i snazi istezanja i stezanja mišića razlikuje bolje od lošije pripremljenih sportaša.

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: za pedjosa
« Odgovor #43 poslato: Februar 22, 2006, 01:55:28 posle podne »
Od sada fitness_instruktora cemo zvati profesorom :)  :)  :)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: za pedjosa
« Odgovor #44 poslato: Februar 22, 2006, 09:30:42 posle podne »
Citat: pedjos
ako imas nesto privatno da me pitas onda to uradis na pm..ne ovako ajvno....znaci..oko privatnih treninga ,gde sam rodjen,.koja mi je krvan grupa i tako te vazne stvari..........

st se tice mojih dimenzi...visok sam 168 a tezak u van sezoni 110-112 a na takmicenju ovisno od kategorije idem od 87.500 do 90 kg...

U ZIVOTU NSIAM PROBAO KOLIKO MOGU DA DIGNEM IZ BENCHA JER SMATRAM TO KRETENIZMOM AKO SE BAVIS B.B..




Ova zadnja recenica je odlicna poruka za sve mladje vjezbace (pocetnike) koji hoce da budu BB a ne powerlifteri i trebali bi da imaju to u glavi svaki put prije nego sto odu u teretanu i pocnu da vjezbaju.