Mart 28, 2024, 10:32:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: za pedjosa  (Pročitano 38754 puta)

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
za pedjosa
« poslato: Februar 07, 2006, 10:25:36 posle podne »
CAo Pedja ja sam Nenad  treniram box ali odlazim i u teretanu!medjutim to sto sam radio u teretani nije davalo rezultate jacao sam nabijao ponesto od mase ali to nisu bili hvalitetni misici nego i dosta sala valjda mi je takav metabolizam!moja visina i tezina su 175 85 imam 18 god!
resio sam da odradim ciklus sa steroidima ali mi je stvarno potrebna pomoc  ponajvise u izboru i doziranju jer ne bih zeleo da slusam amatere i upropastim se!
Cuo sam da metadrostenolon moze da da hvalitetnu masu ali kazu da se ne uzima sam nego da se kombinuje sa jos nekim steroidima,pa su mi predlozili sustanon 250 i primobolan(primobolan je valjda za definiciju sto mi je i potrebno) !medjutim opet cujem da je primobolan relativno slab steroid!meni je cilj da nabacim jedno 15 kila cistih misica s tim da mi se nagomilava salo na stomak butine pa posle moram da trcim kao lud i drzim neke dijete da bih to smako!Znam da cu morati da uzimam dosta proteina amino kiselina i vitamina i na tome ne bih stedeo (whey glutamine vitabol...)kazu da je nekako najbolje visina puta 3 za unos proteina !

takodje bih zeleo da te pitam oko hormona rasta (jintropina)da li moze da mi pomogne da odem u visinu s obzirom da imam 18 god (muskarci rastu do 23 24 otprilike)!ja stvarno ne poznajem  nikoga ko je to uzimao pa ako ne znas tacno bar mi kazi iz iskustva kako to radi jer sam cuo da se izduzuju i pojedini delovi tela stopala nos ....!!!!!

isao sam na tvoj sajt i procitao nesto o tebi izgledas extra i zelim ti puno uspeha u bodybildingu!




p.s.molim sve koji znaju nesto o ovome neka pomognu


hvala unapred!!!!!!!!!!!!

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: za pedjosa
« Odgovor #1 poslato: Februar 07, 2006, 11:39:30 posle podne »
Cak i ja kao manje iskusan od vecine ovde mislim da ti je 18 god prerano za AAS...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: za pedjosa
« Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2006, 11:42:28 posle podne »
pa evo..kada si se vec obratio meni onda je red i da ti ja prvi odgovrim......

1.NEMOJ UZIMATI AAS JER TI TELO NIJE JOS ZAVRSILO FAZU RAZVOJA TJ IMAS TEK 18 GODINA

2.DA BI NABACIO KAKO TI KAZES 15 KG MISICA TREBA TI NEGDE OKO 5-7 GODINA AKTIVNOG BAVLJENJA SA B.B STO ZNACI SVAKODNEVNO ODRICANJE U SMILSU....E BAS TIH DIJETA KOJE TI NE VOLIS I KOJE KAZES DA NEMOZES DA PODNESES.....ZNACI..NEMOZES DA NABACAS NA SEBE NISTA NA BRZINU..OSIM KAPUTA..

3.METANDROSTENOLON..NEMOZE DA URADI KVLATIETNU MASU...U KOMBINACIJI SA NEKIM AAS MOZDA ALI TO VISE OVISI OD ONOGA KAKO SE HRANIS A NE STA UZIMAS..

4.OD TRCANJA NECES DA SKINES SALO SA STOMAKA I BUTINA...TO CE DA TI POMOGNE DA SE OSLOBIDS VISKA MASNOCA ALI SAMO UZ PRAVILNU I IZBALANISRANU DIJETU...

5.HORMON RASTA TI NECE POMOCI NI U CEMU A POGOTVO NE U TOME DA NARASTES...TO STO TI SPOMINJES OO UVECANJA KOSTIJU ITD..TO JE TACNO I TO SE ZOVE AKROMEGALIJA TJ ABNORMALNO UVECANJE KOSTIJU I HRSKAVICA IZAZVANO PREKOMERNOM UPOTREBOM GH..


gle ovako...posto vidim da si u poptunoj zabludi o svemu jel ti se dosta recenica pocinj sa CUO SAM...ja bi ti iskreno preprotrucio da jos malo ohlaids motor dok ti sve cinjenice ne budu jasne i dok ti svaka recenica ne bude pocnjla bar sa...NADAM SE DA SAM U PRAVU...sto ce biti znak da si malo obratio paznju tj pokusao sam da se snadjes u moru info koje imas kako ovde tako i na drgim forimima...a mis mo tu da ti pomognemo koliko budemo mogli....

nadam se da si shvatio sta sam hteo da ti akzem.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: za pedjosa
« Odgovor #3 poslato: Februar 08, 2006, 11:11:37 pre podne »
General Pedja ti je kao i vazda sve fino objasnio :D Nema sta da se doda,osim da se ne racuna dnevni unos proteina visina x3 nego masa x3 .poz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Re: za pedjosa
« Odgovor #4 poslato: Februar 08, 2006, 02:09:10 posle podne »
Ukapirao sam sve!nastavicu sa treninzima uz proteine aminokiseline i ostale prirodne suplemente!Sto se tice unosa proteina znam da je tezina puta tri ono je greska u kucanju:)! E da sa koliko god je najbolje poceti sa AAS i kako da znam da je moje telo spremno da prihvati to POSTO JE TO VEROVATNO INDIVIDUALNA STVAR!



Jedino mi nije jasno oko hormona rasta jer sam o njemu dosta citao i dosta je hvaljen kao jedini steroid koji nema nus pojave ako se umereno koristi ,kao i njegova sposobnos da duplira celije (ostali ih samo hrane)!Naravno ima i milion drugih pohvalnih osobina ne vezano za B.B.
mozda bi mi on u nekim manjim dozama nakon nekog duzeg vremena pomagao da izdrzim bolje treninge i napravim hvalitetne misice!NADAM SE DA SAM U PRAVU !:)

PEDJA U SVAKOM SLUCAJU HVALA NA ODGOVORU!!!

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Re: za pedjosa
« Odgovor #5 poslato: Februar 08, 2006, 11:48:20 posle podne »
ODGOVORIO SI ME DEFINITIVNO!!!!!!!!!!!!!!!:)
DEFINITIVNO CU TRENIRATI I KORISTITI SAMO PRIRODNE  SUPSTANCE!
CENIM DA TRIBULUS VITAMINI PROTEINI AMINOKISELINE KREATIN,ANIMAL CUT NECE BITI LOS IZBOR!DVA PUTA NEDELJNO U BOX SALU NA KARDIO TRENING TERETANA ODMOR SAN I DIJETICE S VREMENA NA VREME DACE REZULTATE!

INTERESUJE ME SAMO RAZLIKA IZMEDJU UZIMANJA PROTEINA I AMINOKISELINA!POSTO ZNAM DA SU I PROTEINI IZGRADJENI OD AMINO KISELINA JEDINO STO MI PADA NAPAMET JE DA SU CISTE AMINO KISELINE DIJETALNIJE POSTO SVAKI PROTEIN NIJE 100% PRETEIN MORA IMATI I ODREDJEN NIVO UGLJENIH HIDRATA MASTI I OSTALOG.
DA LI SAM U PRAVU?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: za pedjosa
« Odgovor #6 poslato: Februar 09, 2006, 06:41:34 pre podne »
pa i ejsi i nisi......od pravog whey proteina ne nemoj da se bojis da ces salo da dobijes....slobodno ga kupi i konzumiraj..imas ovde par shema kako se to radi,...

sto se tice amino...takodjer odlican izbor..ali po mom misljenju bi ti bilo mnogo bolje da se opredelis za whey,glutamin i kreeatin nego da dajes pare na amino.....ne kazem da amino nis extra stvar,samo mislim da bi ti ovog trenutka vise korsitlio ovo navedeno....

znaci odustajes od gh ha???

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Re: za pedjosa
« Odgovor #7 poslato: Februar 10, 2006, 10:12:47 posle podne »
haah naravno odustajem !Neg mi krivo ja treniram godinu dana i dodju likovi nakljikaju se steroidima i ono za mesec dana postizu duplo bolje rezultate od mene plus telo im se sredi opasno za bazen leti i tako to!
Mada jebes to ako je zdravlje u pitanju!
nego sta mislis o tribulusu kao prirodnom pojacivacu testosterona !
neke studije kazu da moze da poveca nivo testosterona i do 40 %!
i zelim da te pitam jos nesto!Od pamtiveka se rade posebno vezbe za definiciju posebno za masu!ja mislim da je to glupost i da je stvar u ishrani jer ne mogu da shvatim kako 8 ponavljanja daje masu a 10 i 12 definiciju!aj mi malo razjasni to molim te!

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: za pedjosa
« Odgovor #8 poslato: Februar 10, 2006, 10:15:16 posle podne »
Citat: abadon
haah naravno odustajem !Neg mi krivo ja treniram godinu dana i dodju likovi nakljikaju se steroidima i ono za mesec dana postizu duplo bolje rezultate od mene plus telo im se sredi opasno za bazen leti i tako to!
Mada jebes to ako je zdravlje u pitanju!
nego sta mislis o tribulusu kao prirodnom pojacivacu testosterona !
neke studije kazu da moze da poveca nivo testosterona i do 40 %!
i zelim da te pitam jos nesto!Od pamtiveka se rade posebno vezbe za definiciju posebno za masu!ja mislim da je to glupost i da je stvar u ishrani jer ne mogu da shvatim kako 8 ponavljanja daje masu a 10 i 12 definiciju!aj mi malo razjasni to molim te!


Mislim da tribulus nije bas nesto mogao bi pokusati s ZMA-om.
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: za pedjosa
« Odgovor #9 poslato: Februar 10, 2006, 10:26:32 posle podne »
Citat: abadon
Od pamtiveka se rade posebno vezbe za definiciju posebno za masu!ja mislim da je to glupost i da je stvar u ishrani jer ne mogu da shvatim kako 8 ponavljanja daje masu a 10 i 12 definiciju!aj mi malo razjasni to molim te!


slazem se sa tobom apsolutno

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: za pedjosa
« Odgovor #10 poslato: Februar 11, 2006, 12:09:22 pre podne »
Pedja ce to najbolje reci,ali mislim da ni bodibilderi-takmicari ne menjaju broj ponavljanja(ne povecavaju sa npr. 6-8 u masi na recimo 15 u def) ,sve je kao sto ste rekli stvar ishrane i kardio treninga
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: za pedjosa
« Odgovor #11 poslato: Februar 11, 2006, 08:15:42 pre podne »
naravno da je naveca glu[post raditi ponavljanja od 4-6 za asu ili slicno i onda nabijati do 15 ponavljanja u defki...strasno...

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Re: za pedjosa
« Odgovor #12 poslato: Februar 12, 2006, 12:49:03 pre podne »
TAKO SAM I MISLIO :)HEHE POSTAJEM SVE BOLJI

Van mreže abadon

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Re: za pedjosa
« Odgovor #13 poslato: Februar 12, 2006, 02:19:10 posle podne »
E DA UMALO DA ZABORAVIOM KAZITE MI KAKO RESAVATE PROBLEM SA STRIJAMA JER JA CIM MALO NAPREDUJEM U SMISLU DA MI SE POVECA MISIC KOZA ISPUCA ABNORMALNO,I TO NE SAMO MENI NEKO SKORO SVIMA KOJI RADE U TERETANI!ZNAM DA TREBA UZIMATI DOSTA VODE DA BI KOZA IMALA ELASTICNOST ALI TO BAS I NE POMAZE!!!!!!
OPET GLEDAM BODYBILDERE VRHUNSKE KOJI SU BRODO MISICA A KOZA IM KAO DECIJA NI JEDNA JEDINA STRIJA!

I DON'T UNDERSTAND:))))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: za pedjosa
« Odgovor #14 poslato: Februar 12, 2006, 02:25:37 posle podne »
nisi bas dobro upucen u problem sa strijama....velike kolicine vode treba piti ali ne zbog toga da se izbegnu strije jer je to na taj nacin nemoguce....

sto se tice vrhunskih b.b,,....svi oni uglavnom imaju stirje,..ne vidim razlog zbog cega bi ti to prestavljalo toliko problem...

i ja ih imam i to u velikoj meri..a gde si ti na meni to video recimo na slici...??

pucanje koze prestne sa vremenom tako da je to prolazna pojava a suncanje i tamn ten u tome jako mnogo pomazu....ne da to spreci nego da prikrije..