April 28, 2024, 10:31:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Povrede :)  (Pročitano 7007 puta)

Zoka

  • Gost
Povrede :)
« poslato: Februar 08, 2006, 01:09:13 posle podne »
Interesuje me koliko vam je ovaj, svima nam dragi sport :), dao povreda :)

1. Kostantni bol  u desnoj podlaktici, mazem sinedolom 2 puta na dan, pomaze ali i dalje osjecam bol, pogotovo kad vjezbam biceps.
2. 3 puta povrede ledja na mrtvom dizanju (odustao od te vjezbe).
3. Bol u desnom koljenu (mislim meniskus) :)
4. Nekoliko puta povreda ramena koje sam na svu srecu svaki put sanirao za mene carobnim gelom.. sinedolom :)
5. Jedna povreda (negdje u ledjima), poslije 4 intervencije kiroprakticara sanirana.

Manje vise to je to :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Povrede :)
« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2006, 02:16:00 posle podne »
pod 1(Scott posebno) i 2 isto kao ti :D Ostalo hvala Bogu OK
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: Povrede :)
« Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2006, 02:18:17 posle podne »
Da kucnem u drvo  :wink:  do sada ni jedna ozbiljnija povreda jer se uvijek dobro zagrijem, i strecham prije treninga i pocnem sa lakim tezinama, vec 7 godina treniram, 3-4 godine se takmicim bez povreda. Redovno uzimam omega-3 sto je jako dobro za zglobove, inflamaciju misica itd!

Train smart and hard!

B

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Povrede :)
« Odgovor #3 poslato: Februar 08, 2006, 02:29:35 posle podne »
Kolena me ubijaju . Vucem to vec dugo .Jedino sto cucanj radim sa manjim tezinama i vecim brojem ponavljanja

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Povrede :)
« Odgovor #4 poslato: Februar 08, 2006, 02:35:11 posle podne »
Kad smo kod povreda nisam imao nikakvih problema sa zglobovima i ramenima haval bogu ali  sam ledza izvukao pre par meseciji i dan danas imam problema sa nijima jednostavno nece misic da zaraste
Znam da treba duze vremena...

Zoka

  • Gost
Re: Povrede :)
« Odgovor #5 poslato: Februar 08, 2006, 02:41:15 posle podne »
Meni je svaka ali bas svaka povreda bila posljedica nezagrijanosti i opet to uradim... grrrrrrr
A kad se to desi, tako sam ljut na sebe.. ono znam sta ce se desiti i opet to uradim... :) glupan :)

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Povrede :)
« Odgovor #6 poslato: Februar 08, 2006, 02:45:21 posle podne »
Upravao tako i meni se to desilo
Uvek se dobro zagrejem ali slucajno jedan dan kao obicni balavac hocu nesto na brzinu i u momentumu izvucem ledza i sad ispastam dva meseca

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Povrede :)
« Odgovor #7 poslato: Februar 08, 2006, 05:31:43 posle podne »
JA NE SMEM NI DA KAZEM...ALI SAMO CU RECI..2 OPERACIJE..OVO SITNO NECU NI DA NABRAJAM..

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: Povrede :)
« Odgovor #8 poslato: Februar 08, 2006, 06:53:58 posle podne »
hehhe..pedjo imo sam i ja (prije 2god) jednu operaciju ko ti..al nije bio kriv gym nego neki ormari i ostali smestaj.. :oops:  :D

inace zadnje vreme treninga (sad inace 2mes pauze) mi se na ljevoj ruki..ustvari na dlanu kad radim sa vecim kilazama napravi ko neka rupa v ljevom delu..izgleda velko lokalno obterecenje na tkivo.. :roll: spuzve isl. ne pomazu..al sredicemo i to nekako.. :twisted:  8)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Povrede :)
« Odgovor #9 poslato: Februar 08, 2006, 07:33:16 posle podne »
-bol u lijevom koljenu dok radim cucanj i presu.neke mizerne tezine sramotsa me i rec :) jbg posledice visegodinjeg izbjegavanje treniranja nogu.
-bol u lijevom laktu. al nista strasno, moze se biceps odradit onako svinjski bash.
-i jedan hematom u desnom listu. posljedica nestrucnog nabijanja igle.

ostalo sve shljaka ok , sve po jus-u i ps-u :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže HiLife

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
  • sin kontraverznog automehanicara
Re: Povrede :)
« Odgovor #10 poslato: Februar 08, 2006, 09:27:51 posle podne »
Citat: Papageno
Interesuje me koliko vam je ovaj, svima nam dragi sport :), dao povreda :)

1. Kostantni bol  u desnoj podlaktici, mazem sinedolom 2 puta na dan, pomaze ali i dalje osjecam bol, pogotovo kad vjezbam biceps.
2. 3 puta povrede ledja na mrtvom dizanju (odustao od te vjezbe).
3. Bol u desnom koljenu (mislim meniskus) :)
4. Nekoliko puta povreda ramena koje sam na svu srecu svaki put sanirao za mene carobnim gelom.. sinedolom :)
5. Jedna povreda (negdje u ledjima), poslije 4 intervencije kiroprakticara sanirana.

Manje vise to je to :)


Poskusacu da pomognem.... Iste probleme sam imao i ja, i vjerujem dosta vjezbaca. Do toga stepena je doslo da mi ni na pemet nije padalo da uzmem e-ze sipku u ruke  :(  :( . Uzimao sam kalcijum, gelove na bazi aloe-vere, i jos nekih kremica... rezultat je bio 0. Prije 4-5 godina trnirao sam u jednoj teretani, koju je vodila jedna doktorica (fizioterapeut je bila ali nisam siguran). Pozalio sam se njoj na te KONSTANTNE BOLOVE PRILIKOM RADA BICEPSA. Ona se odmah nasmijala, vjerovatno vec znajuci u cemu je problem... jer kao nisam ni prvi ni poslednji koji se zalio na to. Obajsnila mi je da dolazi do upalenja jednog uskog ali dugackog misica koji koji se proteze uz kost cijele podlaktice (naziv tog misica naravno nisam zapamtio  :? ) prilikom pomjeranja sake dok radimo sa ovom sipkom. Ne obracamo paznju na to, a moze silne probleme da nam prouzrokuje. stoga, kada se rade te vjezbe, trebalo bi da podlaktica i saka budu u istoj liniji, da se saka ne pomjera napred ili nazad (nadam se da me razumijete). Meni je pomoglio... mozda ce i vama. od tad nikad vise nisam nikakvih problema imao sa podlakticom...

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Povrede :)
« Odgovor #11 poslato: Februar 08, 2006, 10:04:24 posle podne »
Imam dobrog prijatelj bivsi karatista trenutno ima zeljeznu sipku u ruci
a koljeno mu vec ispad 2 godine
Ni jedno osiguranje nece da ga primi
Kazu HIgh risk pacijent

Zoka

  • Gost
Re: Povrede :)
« Odgovor #12 poslato: Februar 09, 2006, 08:20:58 pre podne »
Mene kad neko hoce da udari iz zajebancije, uvijek kazem da me udari u glavu... nicemu ona ne sluzi a ne daj boze da mi povrijedi neki misic :)

Zoka

  • Gost
Re: Povrede :)
« Odgovor #13 poslato: Februar 09, 2006, 09:42:59 pre podne »
Zaboravih... Hvala Hi... probat cu :)

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Povrede :)
« Odgovor #14 poslato: Februar 09, 2006, 02:10:44 posle podne »
Ja sam imao mnogo povreda sa hokeja(sve vrste preloma, uganuca...) pa sad osecam posledice u teretani :)