April 27, 2024, 02:08:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dan punjenja?  (Pročitano 2081 puta)

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Dan punjenja?
« poslato: Jun 12, 2007, 09:41:04 pre podne »
Posto sam trenutno na definiciji , a ne bih sad pisao kompletan jelovnik da vas ne zamaram , uglavnom svako jutro uzmem eca stack i idem na kardio . U dane kada nemam teretanu taj dan su mi svi obroci piletina i kupus salata , nekad mozda teletina kuvana za promjenu. U dane kada i trcim ujutro i posle idem u teretanu , onda mi je obrok izmedju trcanja i teretane uglavnom porcija zobenih pahuljica sa mlijekom i posle teretane u pwm obicno stavik 20-ak grama dex-a , ne idem preko 20 nikad. I posle pwm-a opet sve normalno obroci , meso i salate.. Sad me zanima posto i u dane kada idem u teretanu unos uh je relativno nizak da li je neophodan dan punjenja ? Recimo jednom sedmicno da smanjim unos masti a pojacam uh maksimalno ? Chitao sam neki chlanak , i kao mnogo je bolji napredak kad se odradi taj jedan dan punjenja , a mene nesto sve strah od tog dana punjenja da ne bude bas suprotno.. Da ne usporim napredak. Sta mi vi predlazete?
Specialization is for insects.

Spartak

  • Gost
Odg: Dan punjenja?
« Odgovor #1 poslato: Jun 12, 2007, 10:03:12 pre podne »
obavezno posle kardia ujutro proteine sa skrobom.Variraj UH nemoj ih drzati stalno na niskom nivou.Neznam koliko si tezak i visok i kakvu masu imas ali to se otprilike ovako radi 250-150-50-0-150-0-0 ili neka druga kombinacija.Vremenom ces vidjeti koja kolicina uh ti odgovara.Razbijaj se od vlakana.