April 28, 2024, 10:56:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: GLUTAMIN  (Pročitano 512781 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #975 poslato: Septembar 25, 2023, 04:45:17 posle podne »
Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide, imas na onoj drugoj temi gde si zdusno bacao drkicu po boru, tvoj prvi post screenovan, mada mogu i ovde da ti ga nalepim nije problem, no necemo praviti redudansu podataka.

Citat
Provalio si me, svaka cast na pronicljivosti !

nije bilo tesko stvarno, onako seljacki si copy/paste odradio, mogao si makar malo da se potrudis, izgooglas, pitas apotekarku...mozda naletis na neku dobru cupi, te ti se digne na nju? otkud znas? danasnje apotekarke su jako mlade i zgodne i imaju otprilike tvoju talasnu duzinu... Zamisli, ono pred seks, ona ti stavlja u usta tabletu borona dok te mazi po pisi (flacid state offcours), to moze da bude ultra hot. Ili eto sada znamo da postoji to sranje i u kapljicnoj formi samo treba iskopati rok 90 tih. To je tek partijanje u smislu aplikacije - ona to razmazuje po grudima, ti joj sisas bradavice, nozni palac, tebi se ne dizei dalje, i onda u jednom trenutku ona vikne PLACEBOOOOO JEBI ME PLACEBOOOOOO, pocne da stenje... Tu naravno ti je dohvatis zguzvas ga nekako u nju i citavih 15 sekundi je pojebes ko pastuv :) Razmisli o tome...

Van mreže Mirko85

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #976 poslato: Septembar 25, 2023, 05:21:20 posle podne »
Lgd 4033 je peptid !   ;D ;D ;D ;D ;D

Pobeda, nema dalje ! 

Evo ja ti skidam kapu na kreativnosti u baronisanju !  To sto ti u svojoj glavi utripujes, to malo kome moze pasti na pamet.

Jos jednom, svaka cast !  Ne moze to svako...

''Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide'' - by PIRAT

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #977 poslato: Septembar 25, 2023, 05:43:07 posle podne »
pa sarmsi su ti cesto po strukturi slicni peptidima, isto tako imas sarmse koji su bas peptidi, to je tanka linija hemijske razlike strukture komponenti... naravno ti o tome nemas pojma jer si tunguz koji je porucio to misleci da je suplement tipa tribulus ili sta vec... jer na sajtu pise SUPLEMENT  :) Ali ako ti i takve ovce kao ti i jesu za sisanje...to je zapravo ciljna grupa... tako da ono, samo napred ;)

Van mreže Mirko85

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #978 poslato: Septembar 25, 2023, 06:37:27 posle podne »
Care, kralju, da te nema, trebalo bi te izmisliti !

Znaci idemo opet sa taktikom izvrtanja. Sad malo relativizujemo, ne pominjes vise ligandrol, nego sarmse, jer je termin sarms koji je veoma uopsten, ipak blizi poistovecivanju sa peptidima, nego sto je to sam ligandrol, pa ce ti prica imati vece sanse za prodju kod svih koji to citaju. Perfidno, ali ocekivano sa tvoje strane.

Znas, drzim jednog staforda u kuci i rukovodeci se tvojom logikom, od sad ga svrstavam u konje. Moj ast ima rep, konj ima rep. Moj ast ima 4 noge, konj ima 4 noge. Moj ast ima glavu, oci i zube, konj ima glavu, oci i zube. Moj ast ima zeludac, srce, pluca i bubrege, konj ima zeludac, srce, pluca i bubrege. To je to. U sustini, kerovi su konji, kraj price. Ajkula - drakula, sve je to isto.

Ajd sto pokusavas mene da napravis budalom, neka, ne ljutim se, cak i uzivam, da li ti je palo mozda na pamet da u ovo doba dostupnosti informacija svako ko cita tvoje upise moze da izvrsi odgovarajucu pretragu i da se licno uveri da li tvoji navodi piju vodu ili ne ? Razmisli, pa onda razmisli jos jednom, malo bolje.

''Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide'' - by PIRAT

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #979 poslato: Septembar 26, 2023, 05:09:30 pre podne »
Nije tesko tebe praviti budalom, kada taj posao obavljas dobro i sam a i to ljudi mogu da vide...
Hmmm da, internet... Ko zna sta si jos strpao u sebe citajuci tako informacije. Ne znas ni kako koje stvari deluju a rokas i onda cudo, pao test... Pali bre decko, ti vec sada nemas kontakt sa realnošću, svadjas se sa zenom kolegama... Uskoro ces uci i u vece zivotne probleme, nemoj misliti da neces, kakav boron redit retardi i ostale picke materine debilu jedan, idi kod endo, vadi krv i gledaj koliku si papazjaniju napravio i LECI TO DOK NIJE KASNO. Ovo ti sada najozbiljnije kazem... Cuj stafordi i konji...  ::) da nije tuzno bilo bi smesno
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2023, 05:15:20 pre podne pirat »

Van mreže Mirko85

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #980 poslato: Septembar 26, 2023, 10:05:51 pre podne »
Eto gospodo, tako to izgleda kad se covek pogubi u sopstvenim lazima i kad mu ponestane argumenata, krece (odnosno nastavlja) sa vredjanjem, jer mu nista drugo ne preostaje... Klasika, svako od vas koji ovo citate je vec imao nekada sa nekim takvu situaciju, tako da sam siguran da vam je to dobro poznato.

Ima u pravoslavlju jedan pojam koji se zove prelest i u kojem se ova zlonamerna osoba itekako moze pronaci, samo kada bi na trenutak pogledala istini u oci, mada to ne ocekujem.

Indijanac najobicniji...

p.s. hvala za potpis !
''Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide'' - by PIRAT

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #981 poslato: Septembar 26, 2023, 10:45:20 pre podne »
hmm da... evo par reci i od mene, posto vidim ovde jedan manipulativan sablon koji je poprilicno svima poznat, i kojim se koriste teska govna i djubrad, da ja, nemam dlake na jeziku kada prepoznam takve osobe... nazovi to kako hoces, zabole me iskreno...

Citat
Ima u pravoslavlju jedan pojam koji se zove prelest

Ovo je klasika u nas Srba, bolest zvana "veliki pravoslavci"... Da si pravi pravoslavac i covek od religije, na prvom mestu ne bi u sebe stavljao toliko hemije, pa onda ne bi se svadjao sa zenom, decom, kolegama itd... To je to licemerje koje je karakteristicno za degenerike poput tebe.  Sakrivanje iza religije, u pozadini bolesti , devijacije, psihicki teski poremecaji, kompleksi itd. Pa nije neretko da bas takvi kao ti sa velikim krstacama oko vrata, veliki poznavaoci pravoslavlja, upravo se nadju u naslovima tipa "pretukao zenu i decu", "ubio oca", majku, silovao itd itd... A veruj mi na rec to, je sledeci korak, ako ne budes nasao profesionalnu pomoc. Pod time ne mislim na uzimanje "suplemenata", za koje samo ti mislis da su suplementi...

Citat
samo kada bi na trenutak pogledala istini u oci,

Upravo si isprojektovao ono sto tebi nedostaje, Bog ti pomogao Mirko!

Van mreže Mirko85

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #982 poslato: Septembar 26, 2023, 11:31:49 pre podne »
Genije !

Sposoban da od jednog dela slagalice isprojektuje svih 256, od jedne note izvede celu simfoniju, od jedne reci celu knjigu. Pa ti sklopis oci i jasno vidis !

Divim ti se, hocu da budem kao ti kad porastem...

Kad bih samo isao stavku po stavku, koliko si samo lazi i laznih konstrukcija izneo, pa to ne bi stalo u 3 ekrana.

Ali nemoj stati sa otkrivanjem cinjenica iz mog zivota, kojih nisam ni svestan. Veoma uzivam u tom pogledu. Trenutno mi je najsocnija cinjenica da imam decu i jos da se sa njima svadjam  ;D Stvarno to nisam znao, hvala ti sto si mi rekao. Koliko ih je, kog su pola, uzrasta, kako se zovu ?

Nisi ti ni car ni kralj, izvinjavam ti se. Ti si Bog otac !  Ali nemoj mi pomagati, preklinjem te...

Nerealno jbt cega sve ima na ovom svetu...


''Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide'' - by PIRAT

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #983 poslato: Septembar 26, 2023, 11:48:17 pre podne »
Da li ti zaista Mirko mislis da mene interesuje tvoj privatan zivot, sam si izneo te podatke i to u opisu "suplemenata" koje si koristio hahhaha pa nema tu niceg genijalnog druze sa tvoje strane... Ti si sposoban da tvrdis da ti jedan mineral stabilizuje testosteron, a sa druge strane iznosis simptome tipa nervoze, agresije, ankisoznosti sta vec zbog koriscenja istog... Pa jebem ti zivot, da li neko moze toliko da bude glup ili sta god da je u pitanju sa tobom... ili nabedjen, ne znam, da ne vidi moc svog zakljucivanja na delu, da tu nesto ne stima kako treba. I nije problem sto si ti takav, nego sto se ti obracas sirem auditorijumu eksplicitno, ne shvatajuci da time ugrozavas tudje zdravlje... Naravno ti o tome nisi ni na tren pomislio, jebe ti se, jer ti mukica imas svoje probleme i svoja iskustva... Imas dovoljno materijala za razmisljanje u svakom slučaju...

Van mreže Mirko85

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #984 poslato: Septembar 26, 2023, 12:06:02 posle podne »
Ja sam sam izneo podatke da se svadjam sa zenom i decom !?

Koliko samo patologije ima u tvom lagajucem nacinu razmisljanja, to se recima ne da opisati.

Necu ti davati nikakve savete, jer ako zelim da pomognem budali, veca sam budala od njega (tebe) samog.

Ali dobro, ovaj siri auditorijum ima sve crno na belo, pa moze sam da vidi ko prica jedno, a ko to pretvara u nesto sasvim drugo.

Teraj ti svoju pricu, baronisi, lazi, mazi, izvrci kako ti odgovara i ne zaustavljaj se, molim te, ne uskracuj mi zadovoljstvo koje dozivljavam citajuci tvoje navode na konto mene i mog zivota.

Ziv bio !  Zdrav, na zalost, tesko...

''Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide'' - by PIRAT

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #985 poslato: Septembar 26, 2023, 01:16:46 posle podne »
Citat
Znacajne nezeljene pojave su bile tesko utonuce u san, a i njegova nestabilnost (bilo je dosta budjenja nocu), nesto jace zujanje u usima i poprilicno skracen fitilj (lako se ulazilo u rasprave i svadje, znao sam da planem na keca, bez ikakve zadrske) sto je znalo negativno da utice na moje okruzenje na poslu, a i u kuci, sto mi je najzalije. Te nuspojave su i prevagnule da prestanem da ga koristim, ali nije iskljuceno da cu mu opet nekad dati sansu,

jaoooo jaooo , nije sa zenom i decom, nego "skracen fitilj i rasprave u svadje, planem na keca bez ikakve zadrske... i u kuci..." izvini molim te, nije sija nego vrat... a izvini i sto je za mene kuca zena deca, porodica, verovatno ni o tome nemas pojma, a siguran sam i da nemas sa takvim problemima...

btw u ovom quote se vidi sve i sve je jasno...

u svakom slucaju nisi ti u poziciji nikakvoj da trazis crno na belo, samog sebe zalivas govnima, koje si sam izasrao, smesan si, tacnije jadan.... jebalo te baronisanje samo prdis jednu te istu pricu, trebalo bi politikom da se bavis... mada znam da je tebi i zadovoljstvo i privilegija da imas skim da popricas i smanjis malo dusevne probleme, tako da hteo to ti ili ne hteo, malo sam ti pomogao, makar na trenutak hahahhahah ali moram jbg ti to zadovojstvo uskratiti, moram, jer ne mogu se mlatiti sa tobom ceo dan... pisi ti svoja sranja pa cu kasnije pregledati :)
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2023, 01:31:22 posle podne pirat »

Van mreže Mirko85

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #986 poslato: Septembar 26, 2023, 02:03:37 posle podne »
To je to, ajkula - drakula, po tebi je sve to isto, peptidu manipulativni...

Ajde ajde, nemoj sad da mi se predajes i odustajes, mozes ti jos sebe da ukopavas...
''Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide'' - by PIRAT

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #987 poslato: Septembar 26, 2023, 02:17:41 posle podne »
Mirko BORON  ;D

Van mreže Mirko85

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #988 poslato: Septembar 26, 2023, 02:36:17 posle podne »
Pricaj srpski, ne pravi se englez... Verujem ti ja da vise volis tudje nego svoje i da volis da izvrces sve sto mozes, al' ajd malo se prizemlji. Radi tebe, mene licno zabole tuki...
''Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide'' - by PIRAT

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #989 poslato: Septembar 26, 2023, 02:47:18 posle podne »
ne znam sta aludiras, ali mislim da je i bolje da ne znam... iovako ce ovo sve da se brise, ali gubis kompas sada stvarno, i nije vise ni interesantno... poz