Mart 28, 2024, 01:14:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: GLUTAMIN  (Pročitano 508862 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #570 poslato: Januar 21, 2009, 09:51:06 posle podne »
ma prosto se ubijaju od supsa veruj ;D


ne govorim ovde o Pedji,Sharcevu itd ljudima koji imaju znanje...ono sto ti gledas u DVD izdanjima mitsuru Okabea kako oni piju tlko i tolko vitamina,neznam kolko shejkova na dan itd itd plus oni treninzi...all fake baby
« Poslednja izmena: Januar 21, 2009, 10:01:40 posle podne Filip Jovanovic »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #571 poslato: Januar 21, 2009, 10:11:09 posle podne »
kk :) a ja bio siguran da oni lome po supsima sve u 16... :)

sve u svemu sto se dvda tice nisam taj ni gledao :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #572 poslato: Januar 21, 2009, 10:15:59 posle podne »
no u offu smo debelo...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #573 poslato: Januar 21, 2009, 11:33:31 posle podne »
teskom off-u, sigurno da jedno pricaju za javnost, ipak verujem da su adekvatno savetovani, to bar manje kosta od GH-a kod njih..koriste one sve kako treba, samo nas fejkuju, mislim da je to fazon
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #574 poslato: Januar 22, 2009, 12:20:36 pre podne »
da bas smo ga zaglibili :)

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #575 poslato: Mart 11, 2009, 10:46:15 posle podne »
Sta mislite da li se isplati uzeti Hypermass i glutaim, npr. labradin?? Ili da uzmem neki bas dobar gainer, ali bez glutamina? :/
Npr. Ultimate nutritions IsoMass extreme gainer ili BSN-ov?
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže kauboj

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #576 poslato: Mart 11, 2009, 10:51:25 posle podne »
Glutamin bez gainera!!! ;D Bolje whey i glutamin
Kad je tesko,NASMESI se

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #577 poslato: Mart 12, 2009, 12:40:54 pre podne »
Ma kontam da meni whey ne bi nista znacio. Pogotovo ako uzmem samo jedno pakovanje. :-/ A nisam pri kesu. Da mi je da nabacim 5 kg, a znam da sa hm (hypermass) to mogu. Al' opet se bojim da ne dobijem malo masnih naslaga :) Pa bih zato volio neki drugi gainer. Ali opet postoji ali :) Pio sam isomass extreme gainer od Ultimate-ja i nisu bili nes' Bog zna rezultati... Hocu da kazem da je svo to reklama i naduvanost cijena. Dok sam sa hm dobio 5 kg, mada sam pio i kreatin i bcaa zajedno sa njim. :D A imam drugova koji su samo sa hm dobili preko 5 kg, sve zavisi od osobe do osobe :/
Bolje kasno, nego nikada...

Spartak

  • Gost
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #578 poslato: Mart 12, 2009, 08:57:51 pre podne »
Ma kontam da meni whey ne bi nista znacio. Pogotovo ako uzmem samo jedno pakovanje. :-/ A nisam pri kesu. Da mi je da nabacim 5 kg, a znam da sa hm (hypermass) to mogu. Al' opet se bojim da ne dobijem malo masnih naslaga :) Pa bih zato volio neki drugi gainer. Ali opet postoji ali :) Pio sam isomass extreme gainer od Ultimate-ja i nisu bili nes' Bog zna rezultati... Hocu da kazem da je svo to reklama i naduvanost cijena. Dok sam sa hm dobio 5 kg, mada sam pio i kreatin i bcaa zajedno sa njim. :D A imam drugova koji su samo sa hm dobili preko 5 kg, sve zavisi od osobe do osobe :/
vjerovatno si se lose hranio u tom periodu.Uopste nisam fan gainera bilo oni od bsn ili od biotecha, ali mislim da isomass xtreme gainer ne mozes poredit sa hypermassom koji je gomila dextoze sa malo wheya

Spartak

  • Gost
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #579 poslato: Mart 12, 2009, 08:58:46 pre podne »
i naravno, najbolja opcija je whey+glutamin

Van mreže kauboj

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #580 poslato: Mart 12, 2009, 01:12:02 posle podne »
Ma kontam da meni whey ne bi nista znacio. Pogotovo ako uzmem samo jedno pakovanje. :-/ A nisam pri kesu. Da mi je da nabacim 5 kg, a znam da sa hm (hypermass) to mogu. Al' opet se bojim da ne dobijem malo masnih naslaga :) Pa bih zato volio neki drugi gainer. Ali opet postoji ali :) Pio sam isomass extreme gainer od Ultimate-ja i nisu bili nes' Bog zna rezultati... Hocu da kazem da je svo to reklama i naduvanost cijena. Dok sam sa hm dobio 5 kg, mada sam pio i kreatin i bcaa zajedno sa njim. :D A imam drugova koji su samo sa hm dobili preko 5 kg, sve zavisi od osobe do osobe :/
Ma kontam da meni whey ne bi nista znacio. Pogotovo ako uzmem samo jedno pakovanje. :-/ A nisam pri kesu. Da mi je da nabacim 5 kg, a znam da sa hm (hypermass) to mogu. Al' opet se bojim da ne dobijem malo masnih naslaga :) Pa bih zato volio neki drugi gainer. Ali opet postoji ali :) Pio sam isomass extreme gainer od Ultimate-ja i nisu bili nes' Bog zna rezultati... Hocu da kazem da je svo to reklama i naduvanost cijena. Dok sam sa hm dobio 5 kg, mada sam pio i kreatin i bcaa zajedno sa njim. :D A imam drugova koji su samo sa hm dobili preko 5 kg, sve zavisi od osobe do osobe :/
ne znam zasto mislis da ti whey nece znaciti!??cist protein,a sa gainerom ces samo slaninu da nabacis:D
Kad je tesko,NASMESI se

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #581 poslato: Mart 14, 2009, 08:15:31 posle podne »
Naravno da se ne moze porediti Hypermass sa Isomass po sastavu, niti Biotech sa Ulimate-om, hm je skoro 80% uh, ali hm me maltene bolje uradio nego isomass. Moguce da ima veze sa ishranom, a kao sto sam vec napisao, pio sam i kratin i amino... :) Znaci pio sam vec hm i dobio sam skoro 100% samo misicnu masu, ali u uz amino, koje su takodje Biotechove i penis. Pa eto me na slici, nemam gr masti. Ali sam jos uvijek tanak. :)  SPARTAK,  jbg tebi ne treba gainer, a  ja smatram da je bolje uzeti neki dobar gainer, nego cist protein, ako se uzima 1 pakovanje. :-/ Za dobijanje misicne mase nije samo protein potreban. Mada ga jeste teze od ostalih komponenti unijeti u preporucenim kolicinama. :-/
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #582 poslato: Mart 14, 2009, 08:26:53 posle podne »
dobro je uzimati gainer (ma jeste k)ali stvarno je budalasto placat maltodextrin ili dextrozu 10-20x skuplje nego kad se placa u posebnom pakovanju. ne znam kako neko to ne moze skapirat i izracunat.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #583 poslato: Mart 14, 2009, 09:29:51 posle podne »
Naravno da se ne moze porediti Hypermass sa Isomass po sastavu, niti Biotech sa Ulimate-om, hm je skoro 80% uh, ali hm me maltene bolje uradio nego isomass. Moguce da ima veze sa ishranom, a kao sto sam vec napisao, pio sam i kratin i amino... :) Znaci pio sam vec hm i dobio sam skoro 100% samo misicnu masu, ali u uz amino, koje su takodje Biotechove i penis. Pa eto me na slici, nemam gr masti. Ali sam jos uvijek tanak. :)  SPARTAK,  jbg tebi ne treba gainer, a  ja smatram da je bolje uzeti neki dobar gainer, nego cist protein, ako se uzima 1 pakovanje. :-/ Za dobijanje misicne mase nije samo protein potreban. Mada ga jeste teze od ostalih komponenti unijeti u preporucenim kolicinama. :-/

Momak, papir u ruke i digitron pa saberi koliko možeš kupiti dextroze i wheya za taj gejner što kupuješ, e pa kad sabereš kupiš posebno whey + dextrozu i napraviš SVOJ HYPER, MAS, ULTA, palci, ovo ono i piješ.
Uštediš kintu a bude ti bolje.
Možeš i napraviti isti odnos npr 30gr whey+70dextroze i eto ti GEJNERA koji će po tebi "bolje da te odradi" :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Vlado86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #584 poslato: Mart 14, 2009, 10:22:02 posle podne »
i naravno, najbolja opcija je whey+glutamin

Da da da da :)
Najsrecniji je onaj covek koji je ucinio srecnim najvise drugih ljudi!