Mart 29, 2024, 01:42:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: GLUTAMIN  (Pročitano 508955 puta)

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #660 poslato: Mart 12, 2010, 06:44:18 posle podne »
Ima li svrhe uzimati glutamin u periodu postoperativnog oporavka, konkretno operacije hernije?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #661 poslato: Mart 12, 2010, 07:13:57 posle podne »
Ima li svrhe uzimati glutamin u periodu postoperativnog oporavka, konkretno operacije hernije?

pa nema nikakve veze direktno sa operacijom hernije i postoperativnim tokom,ali defitivno moze da pomogne pri obnovi celija,i narocito pri odbrani imunog sistema

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #662 poslato: Mart 12, 2010, 07:40:05 posle podne »
Drago mi je da tako razmisljas,a ono sto je meni licno najbitnije a i celoj naoj ekipi sa foruma je to DA SI TI ZADOVOLJAN SA ONIM STO SI NAUCIO OVDE I ISTO TO PRIMENIO NA SEBI  a cela prica ti je dala VIDLJIVE REZULTATE
to je najbitnije u svemu ovome!!
bravo

a mene neces da pohvalis ?sad si me rastuzio :P moracu ti posaljem neki FOUTOUGRAFI :P
No time...

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #663 poslato: Mart 12, 2010, 07:51:47 posle podne »
Ima li svrhe uzimati glutamin u periodu postoperativnog oporavka, konkretno operacije hernije?

pa nema nikakve veze direktno sa operacijom hernije i postoperativnim tokom,ali defitivno moze da pomogne pri obnovi celija,i narocito pri odbrani imunog sistema

To me i interesovalo. Hvala.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #664 poslato: Mart 12, 2010, 08:12:20 posle podne »
 ;) pa dok je ovakvoga foruma i ljudi poput pedje i polomca i ostalih da ih sada sve nenabrajam sve sto te zanima interesuje i danadjes odgovor ovde mozesda ga nadjes danas kada postoji ovakav forum tko hoce da radi i ulaze moze se napredovati jer je puno starih iskusnih a mi mladji mozemo da dobijemo ono sto trazimo da nepravimo greske itd....opet cika pedja je barem mene necem naucio i tako pomalo uchim....puno hval svima :)) extra forummmm nije kao ostali forumi;))

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #665 poslato: Mart 12, 2010, 08:23:57 posle podne »
;) pa dok je ovakvoga foruma i ljudi poput pedje i polomca i ostalih da ih sada sve nenabrajam sve sto te zanima interesuje i danadjes odgovor ovde mozesda ga nadjes danas kada postoji ovakav forum tko hoce da radi i ulaze moze se napredovati jer je puno starih iskusnih a mi mladji mozemo da dobijemo ono sto trazimo da nepravimo greske itd....opet cika pedja je barem mene necem naucio i tako pomalo uchim....puno hval svima :)) extra forummmm nije kao ostali forumi;))

Potpisujem i ovjeravam. :)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #666 poslato: Mart 12, 2010, 11:06:48 posle podne »
Ima li svrhe uzimati glutamin u periodu postoperativnog oporavka, konkretno operacije hernije?

sto dzabe pitas ? ti na drugom forumu cini mi se reche da samo glupaci koriste mega doze i da je 10g dnevno dosta?
No time...

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #667 poslato: Mart 12, 2010, 11:29:55 posle podne »
;) pa dok je ovakvoga foruma i ljudi poput pedje i polomca i ostalih da ih sada sve nenabrajam sve sto te zanima interesuje i danadjes odgovor ovde mozesda ga nadjes danas kada postoji ovakav forum tko hoce da radi i ulaze moze se napredovati jer je puno starih iskusnih a mi mladji mozemo da dobijemo ono sto trazimo da nepravimo greske itd....opet cika pedja je barem mene necem naucio i tako pomalo uchim....puno hval svima :)) extra forummmm nije kao ostali forumi;))

x3  jos da dodam da ce Sale dobiti zivcani slom od mojih pm. ;D

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #668 poslato: Mart 13, 2010, 12:19:45 pre podne »
Ima li svrhe uzimati glutamin u periodu postoperativnog oporavka, konkretno operacije hernije?

sto dzabe pitas ? ti na drugom forumu cini mi se reche da samo glupaci koriste mega doze i da je 10g dnevno dosta?
Prvo bih te zamolio da ne lazesh jer nikoga glupanom nisam nazvao, a drugo nisam rekao da je dosta, nego da je neki minimum za oporavak, barem shto se mene tiche. Malo pazljivije chitaj gospodine.

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #669 poslato: Mart 13, 2010, 12:42:34 pre podne »
10g nije dovoljno ni zasta,ne prosipaj i ovde gluposti!
No time...

Van mreže Deni BG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #670 poslato: Mart 17, 2010, 09:03:59 posle podne »
Da li nije previse uzimati tokom dijete dnevno 50-60g glutamina na 75kg tezine?

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #671 poslato: Mart 17, 2010, 09:27:18 posle podne »
Zavisi kako se rasporedi, ali smatram da je 30g dnevno sasvim dovoljno (10g ujutro 10g posle treninga i 10g pred spavanje)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #672 poslato: Mart 17, 2010, 09:35:31 posle podne »
Ako nemate za 50gr, koristite 10gr bolje išta nego ništa, naravno više je bolje ali jbg ako se nema bolje i 10gr.
A na matt,seph, nitra, nitrom (isti q) ne obraćajte puno pažnje, smor je čovek.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #673 poslato: Mart 17, 2010, 10:27:55 posle podne »
Ako nemate za 50gr, koristite 10gr bolje išta nego ništa, naravno više je bolje ali jbg ako se nema bolje i 10gr.
A na matt,seph, nitra, nitrom (isti q) ne obraćajte puno pažnje, smor je čovek.

x2

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #674 poslato: Mart 17, 2010, 11:02:35 posle podne »
Da li nije previse uzimati tokom dijete dnevno 50-60g glutamina na 75kg tezine?
pa mozda je bolje da uzmes bcaa,pa da pijes 25g bcaa i 25g gluta;)uz naravno whey
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!