Mart 29, 2024, 02:28:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: GLUTAMIN  (Pročitano 509043 puta)

Van mreže brka krka

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #780 poslato: Decembar 16, 2010, 06:51:48 posle podne »
To sam teo...MNOGO HVALA !!!!!
I HATE IT...BUT, I LOVE IT...!!!!!!

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #781 poslato: Decembar 16, 2010, 07:36:11 posle podne »
a mozda decko uzeo gainer ????
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #782 poslato: Januar 13, 2011, 05:23:00 posle podne »
ali u to nitko normalan ne vjeruje da su ljudi koji su pili Xtend tokom treninga imali ne znam koliko 54% jaci bench i slicna sranja.
ovo je dobro:D

odakle si preuzeo ovo i ko je ovo napisao?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #783 poslato: Januar 13, 2011, 06:22:36 posle podne »
pa dobro kada je to nick xlll152, bilo bi problematicno da je to napisao neko pametan i iskusan..
tako da ne treba obracati paznju na to mnogo

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #784 poslato: Januar 13, 2011, 07:01:21 posle podne »
A neka on nama baci jednu studija koja tvrdi suprotno? Gluposti.
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #785 poslato: Januar 14, 2011, 11:03:48 pre podne »
hrc
dolazis na ovaj forum SA POCETNICIKIM pitanjima na jednoj temi dok si u drugoj vec strucnjak za glutamin itd
prvo
izivnjdvam se svima kojima sam pobrisao postove a to je iz razloga sto je OVO FORUM NA KOJEM GLUPOSTI STAJATI NECE I ZBOG TOGA TRAJEMO EVO HVALA BOGU VEC 6 GODINA
dakle da i tebi udovoljim hrc
o glutaminu smo toliko toga napisali i toliko toga je receno da ti kada ti se bude racili zagrej stolicu i prelsitaj
ti koji pricaje te gluposti su ljudi koji su CEO ZIVOT KONTRASI A UZ PUTE ISKOMPLEKISRANI LICNIM IZLGEDOM i naravno da ces na interentnu uvek da nadjes JEBENE STUDIJE PRO et CONTRA pogtovo kada je suplementacija u pitanju
isto tako je pre neki dan bio neki momak koji je nasao neku budalu koja je na GH vec 55 godina i on je saradjivao bla bla bla bla sa univerzitetom (saradjivati u usa jeziku znaci da kreses npr dekanovu kcer),i onda je taj majmun objavio svojih ruku delu (naravno da on to napisao nije jer verovatno je to napisao neko kome je to tako odgovaralo ali mu je bila potrebna spoljna fasada tj IZGLED neke budale kojoj ce siroke mase da verujeu) i onda je tako krenula prica o heljdi kao hrani u bb
isti slucaj je i sa glm kao i sa SVIM OSTALIM STO INDUSTRIJA SUPLEMENTA RADI

onog koga treba da se slusa to sigurno nije JOZO1234 sa nekim strasnim avatarom koji izlgeda kao ispasirano govno vec treba da PROBAS NA SEBI

a ti slobodno citaj taj forum,nemamo nista protiv,primenjuj savete sa tog foruma na sebi TO JE TVOJE DEMOKRATSKO PRAVO
ali ovde sigunrno NECEMO RASPRAVLJATI O NEKOJ GLUPOJ STUDIJI KOJI JE TAMO NEKI JOZO postavio na tamo neki hrv forum

mi smo o tome pricali dok se taj jozo mozda muckao u jajima i da nisi bio lenistina onda bi nasao gde smo pricali bas o tome tj o tim i takvim studijma koji negiraju benefite glutamina a i naravno o onima koji govore u racun glutamina

tako da kao sto sam ti vec rekao,imas svoja ljduksa prava i za tebe ono sta uradis je tako
odrastao si momak i i da nemas 18 godina sam odgovaras za svoje postoopke
mi ovde prensoimo znanje jedno drugom na osnovnu EMPRIZIMA KOJE JE DOKAZANO U PRAKSI NE IZA TASTATURE
pa s toga ako je neko nekada nekome rekao da pwm cini bcaa,glm,whey,crm....onda je to tako

zasto?
PA IZ RAZLOGA STO JEBENO RADI a ni zbog cega drugo

pa te jos jednom molim
da pre nego sto se upustis u naucne rasprave sa bilo kim,cak i jozom,pre toga ga trazi SLIKE TJ FOTOGRAFIJE DA TI POKAZE sta je on to uradio na sebi u emperisjkom smislu jeduci verovtno po nekim studijima,pa onda mozes da kernes u pricu sa njim (samo ti pre toga preprucujem da nadjes gomile studija sto blesavih sto pametnih da imate o cemu da pricate)
ako neyznas kako da nadjes sutdije,slobodno kazi ja cu da ti linkujem,a ako ja nisam vode,neko od mojih drugara ce drage volje da ti to uradi,pa se gadjaj sa njima ALI NE OVDE nego tamo na tom ...forumu

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #786 poslato: Februar 02, 2011, 02:44:26 posle podne »
bravo peki jos jednom...
neznam ovi sto pocetnici rade....... danas toliko toga ima i opet izmisljaju toplu vodu jbte...
nije vam potrebno imate sve fino objasnjeno na forumu...
meni netreba nitko pricati o glutaminu i bcaa ja sam to osobno probao na sebi i vidio sma da radi i te kako...
partije sto su mi zaostajale popravio sam stvorio sam figuru kakvu sam ja mogao sanjati samo...znao sam za bcaa i glutamin al nisam ih koristio...onda polomac sa svojim tekstovima...tu pocima sve...evo i danas sam sve kvalitetni i kvalitetni...meni je glutamin no1 prozivod...iako dosta ljudi pocetnici neobracaju paznju na njega...ali ako sam ja pravio greske nemoje vi;)
citajte x3m moja preporuka :D
ako nemate novaca bas previse neka vam to bude whey i glutamin
ako imate to posolite jos sa bcaa i cratinom malo secera i chudo mora da radi 100% ja se toga drzim tako i napredak vidljiv...
a taj jozo1234...ko je on??? di je on bio???......... i te price imam ja jednog rodjaka sto imo jednog prijatelja.... pricoa mu jedna prijatelj  imao ogromne misice....te price pustite vratite se u REALAN svijet imate polomca pekija i ostale da nenabrajam stvarne ljude...ne neki tamo jozo1234...muti neke djemove i pije sirova jaja i glutamin je bacnanje para...itd...:):)probajte polomcevu neku metodu i nekog joze1234 i vidite sto bolje radi:):):)pa tako radite hehehehh
« Poslednja izmena: Februar 02, 2011, 02:47:27 posle podne opaquer »

Van mreže soldzer

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • Zrno pijeska u oku može sakriti cijelu planinu!
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #787 poslato: Februar 06, 2011, 10:37:57 posle podne »
Pozdrav svima na forumu,imam jedno pitanje za iskusnije clanove ovog foruma u vezi glutamina. Da li sadasnje pakovanje Allmax glutamina od 1kg ima znak Ajinomoto kompanije kao na primer Labradin Glutalean?

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #788 poslato: Februar 06, 2011, 10:50:26 posle podne »
Nema  ::)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #789 poslato: Februar 07, 2011, 09:58:07 pre podne »
Pozdrav svima na forumu,imam jedno pitanje za iskusnije clanove ovog foruma u vezi glutamina. Da li sadasnje pakovanje Allmax glutamina od 1kg ima znak Ajinomoto kompanije kao na primer Labradin Glutalean?

nema kao sto vule rece ali SU OD JAPANSKIH SIROVINA
dakle nije AJI ali je JIA...hahahhahah
to sam na drugom forumu objsanjvao da je sada AJI u blagom raskoraku iz razloa sto susve companije sada nasle nekog prodizovdjaca koji rade pharmaceutical grade tj svi ostali su posegnuli za tehnologjom u kojoj je do pre godinu ili dve prednjacio babo AJI i sada ...jbg...

Van mreže soldzer

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • Zrno pijeska u oku može sakriti cijelu planinu!
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #790 poslato: Februar 07, 2011, 11:32:01 pre podne »
Porucio sam allmax glutamin pa cemo videti,znam da su japanci najbolji sto se tice sirovina.Do sada sam pio labradin glutamin ali kad se uzme u obzir cena ovaj allmax je daleko jeftiniji od labrade,a sto se tice kvaliteta mislim da su tu negde priblizno jednaki.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #791 poslato: Februar 28, 2011, 03:50:00 posle podne »
 ;D
unesi ga ti 15grama prije i 15 poslje u shake...radi on svoj posao...glutamin je mrak!!
« Poslednja izmena: Februar 28, 2011, 04:41:59 posle podne opaquer »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #792 poslato: Februar 28, 2011, 03:52:23 posle podne »
;D
unesi ga ti 15grama prije i 15 poslje u shake...radi on svoj posao...glutamin je mrak!!

x2

Van mreže stratovarius

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #793 poslato: Maj 12, 2011, 09:27:47 pre podne »
Kolko bi ja trebao da unesem, 1.80 75kg?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #794 poslato: Maj 12, 2011, 10:42:46 pre podne »
Kolko bi ja trebao da unesem, 1.80 75kg?

kao i svi drugi
15 gr pre i 15-20 gr posle treninga a ako imas para onda jos 15ak gr PRED SPAVANJE
ja i ne smem da kazem doze koje sibam pred spavanje :D