Mart 28, 2024, 11:42:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: GLUTAMIN  (Pročitano 508858 puta)

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #795 poslato: Maj 12, 2011, 02:21:17 posle podne »
garant jedno 60 grama :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #796 poslato: Maj 12, 2011, 06:38:11 posle podne »
garant jedno 60 grama :)

smajlikojisestidi

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #797 poslato: Maj 12, 2011, 06:42:27 posle podne »
ma ja ga nekad i ujutru popijem i prije treninga i poslje i prije spawanja 4x dnevno...a massa ga ljudi nekoristi i prica da glutamin neradi i da je to bacanje para bar u fitnessu di ja idem pa i negovorim da ga pijem GALAME onda i rugaju se hahahah :):)

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #798 poslato: Maj 12, 2011, 07:31:50 posle podne »
ja pijem 5 gr pre treninga i 5 gr posle. Zasto neki ljudi kaze ako ne pijem po 20gr pre i posle treninga bolje da ga i ne koristim...Da li je to istina? da li uopste ima svrhe sto ga tako koristim? pozdrav,

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #799 poslato: Maj 13, 2011, 11:12:16 pre podne »
podebljaj min za jos 5 gre, znaci 10gr gr i 10 gr posle, to je neka minimala....

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #800 poslato: Maj 13, 2011, 01:43:49 posle podne »
 ;D podeblja jos za 10set da nebude minimala nego ideala 15 prije i 15 poslje :)
« Poslednja izmena: Maj 13, 2011, 01:45:33 posle podne opaquer »

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #801 poslato: Maj 13, 2011, 02:31:52 posle podne »
podebljam dozu i smrsam novcanik :)

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #802 poslato: Maj 13, 2011, 05:15:52 posle podne »
jbga misici su skupi...:):) koliko para toliko muzike heheheheh

Van mreže Aleksandarat

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
  • Zabodem Deku pa se ozderem u Meku!
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #803 poslato: Jun 20, 2011, 10:16:09 posle podne »
Porucio sam allmax glutamin pa cemo videti,znam da su japanci najbolji sto se tice sirovina.Do sada sam pio labradin glutamin ali kad se uzme u obzir cena ovaj allmax je daleko jeftiniji od labrade,a sto se tice kvaliteta mislim da su tu negde priblizno jednaki.

Moze li jos neko da potvrdi ovo sto se tice kvaliteta ALLMAX glutamina? Pitam jer je jeftiniji od drugih proizvodjaca pa me zanima koliko muzike se dobije za te pare? :)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #804 poslato: Jun 20, 2011, 10:40:55 posle podne »
zaista je jeftiniji od drugih ali ipak mislim da su tu bitne kolicine.... 30 - 40g dnevno i to je to..... ko ima bas viska para imam od ultimata glura pure ali je cena drasticno veca e sad da li tu ima neke bitne razlike mogla bi eventualno da otkrije analiza oba proizvoda mada da ne valja allmax uzeli bi vec svi da ga pljuju a to nisam video nigde jos uvek....

Van mreže Aleksandarat

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
  • Zabodem Deku pa se ozderem u Meku!
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #805 poslato: Jun 21, 2011, 02:23:34 pre podne »
Pa to i mene muci. Minimum dnevni od 30-40 grama kosta kao djavo i finansijski su ove anonimus frime tipa ALLMAX , SNI itd. najbolje resenje, ali ako je kvalitet ispod nekog minimuma onda se pitam da li uopste ima svrhe kupovati to ?

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #806 poslato: Jun 21, 2011, 03:15:53 pre podne »
woooow polako ko ti je rekao da je allmax anonimus, ne mozes druze moj stavljati sni i allmax u isti kos, allmaxov glutamin je nekad bio simbol kvaliteta da li je jos uvek ne znam pretpostavljam da jeste, i ponovo se vracamo na ono gore pitanje i ako je sad malo losiji od lupam gluta pure od ultimata da li je razlika u kvalitetu tolika da nadomestava razliku u ceni - iskreno cisto sumnjam

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #807 poslato: Jun 21, 2011, 10:49:50 pre podne »
All Max sasvim ok izbor,sta vise stavljaju se u njejga farmaceutske sirovine,odavno....
paradox svemu,SNI se pojavio na bodybuilding.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #808 poslato: Jun 21, 2011, 12:46:15 posle podne »
All Max sasvim ok izbor,sta vise stavljaju se u njejga farmaceutske sirovine,odavno....
paradox svemu,SNI se pojavio na bodybuilding.com

yes
a bb.com je  jedna fina ustanova u kojoj vlada zapdanjcaka demkorkatija po prinicpu KO DA VISE TAJ JE BOLJI I JACI
meni odista nije jasno da ljudi jos nisu ukapirali da je bb com farsa za deblne amere kojima je bb com jedinica tj reper za odredjivanja kvlaiteta,pa onda p sistemu snaznog i jakog marketinga bummmmm

ne kazem da firme kao sto su ON,MT ili slicno nisu vodeci ali biloi bi odista ilzorno da tako jedna debilna stranica krene da sere po takvim firmama pa onda iz tog razloga ..
ma ne vredi da pricam...

srpski mit o sarenilu prozivoda i kvalitetu istog kada je sto sarenije NIKADA NECE IZMURETI
pre neki dan mi covek rece...

brale,ovo je srbija a srbinu daj sto sareniju kutiju a unutra mozes i govno da stavis on ce da ga kupi i jos ako pise USA..

ihaaaaaa-narodno veselje

Van mreže Aleksandarat

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
  • Zabodem Deku pa se ozderem u Meku!
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #809 poslato: Jun 21, 2011, 01:12:08 posle podne »
Pa upravo tako, ja pokusavam da saznam da li je proizvod sranje samo po sebi, ne gledajuci kakav im je marketing i gde i kako se reklamiraju.
Znaci SNI proizvodi su sranje kvaliteta i treba ih zaobici?