Mart 29, 2024, 07:09:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: GLUTAMIN  (Pročitano 508989 puta)

Van mreže Eskimko

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • Uradi ili nemoj, pokusaj ne postoji...
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #810 poslato: April 01, 2012, 09:53:22 posle podne »
Ovako stoje stvari... Ispale su mi oci dok sam prelistavao forum, ali nisam nasao konkretan odg... Planiram da uzmem glutamim glutalean od labrade.. planiram da pijem 5gr pre treninga 10gr posle i 5 gr pred spavanje... danima kad ne treniram 5 gr pred spavanje... E sad zanima me koji je nacin upotrebe svi me savetuju da ga uzimam sa wheyom ali bas nisam pri parama pa tako da nema nista od wheya... Dali ima nekog efekta piti sa dekstrozom? :D

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #811 poslato: April 01, 2012, 10:02:44 posle podne »
Bolje 10g prije, 10g poslije treninga.
Kad ne treniras ne znam ima li kakve vajde piti Glutamin.

Bolje i glutamin+dex, nego nista.
Mozda bolje kad bi mogao nekako da se izcimas za whey+dextroza..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #812 poslato: April 02, 2012, 06:32:41 pre podne »
Citat
Kad ne treniras ne znam ima li kakve vajde piti Glutamin.

naravno da ima i te kako PRED SPAVANJE

a solo glutamin sa dextrozom...pa nije da nema smisla
samo sto on solo nemoze da ti zadovlji potrebe tela posle trneinga

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #813 poslato: Maj 24, 2012, 01:57:54 posle podne »
Ljudi sta mislite o Primafors glutaminu?Mislim da mu je cena oko 4200...tako nesto.I jos nesto bi pitao ovde...da li bi me glutamin spasao katabolizma?Posto bi vezbao trening tegovi i kardio ujutru na prazan stomak jer zbog vremena nemam priliku da dva puta dnevno vezbam inace bi ujutru kardio,popodne tegovi ali...Od suplemenata imam whey,kazein,dex,kre mon i uzeo bih glutamin.Pre treninga 10 g glu,5 g kre...posle celog treninga 10 do 15g glu ,5 g kre,dve merice whey...pred spavanje merica kazeina i to je to.Ako bude love i neke tecne amino u toku treninga ali videcemo za taj dea:)...Inace,ok ili?

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #814 poslato: Maj 24, 2012, 02:05:55 posle podne »
ovo je  po meni ok,ali je glut obavezan naravno da te on cuva katabolizma,sto ti kazes spasio.
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Sector

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 118
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #815 poslato: Maj 24, 2012, 02:10:04 posle podne »
Evo moje misljenje.Ako si na definiciji a vjerovatno jesi cim strijepis od katabolizma kreatin ti nije neophodan a bolje uzmi BCAA prije glutamina,najbolje oboje.Inace ja trenutno koristim taj Primaforce uz Allmax glutamin.Bilo bi dobro da udaris 15-20 g BCAA prije i toliko poslje treninga a glutamin minimum 20 g poslje treninga,znaci bolje stavi sve poslje recimo 30 g..Ako radis kardio poslje tegova onda BCAA prije i poslje tegova i pwm poslje kardia.Ako radis posebno kardio onda recimo 15-20 g BCAA prije kardia,ako imas mozes i poslje nesto BCAA ili glutamin.I misilim da ti je previse 2 mjerice wheya,do mjerice i po sasvim dovoljno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #816 poslato: Maj 24, 2012, 03:22:05 posle podne »
Ljudi sta mislite o Primafors glutaminu?Mislim da mu je cena oko 4200...tako nesto.I jos nesto bi pitao ovde...da li bi me glutamin spasao katabolizma?Posto bi vezbao trening tegovi i kardio ujutru na prazan stomak jer zbog vremena nemam priliku da dva puta dnevno vezbam inace bi ujutru kardio,popodne tegovi ali...Od suplemenata imam whey,kazein,dex,kre mon i uzeo bih glutamin.Pre treninga 10 g glu,5 g kre...posle celog treninga 10 do 15g glu ,5 g kre,dve merice whey...pred spavanje merica kazeina i to je to.Ako bude love i neke tecne amino u toku treninga ali videcemo za taj dea:)...Inace,ok ili?

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30024

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29889

tako da..

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #817 poslato: Maj 27, 2012, 12:30:43 pre podne »
Pedja sta se desava sa sajtom shopa? Nece da otvara stranice..

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #818 poslato: Maj 27, 2012, 01:53:30 pre podne »
Pedja sta se desava sa sajtom shopa? Nece da otvara stranice..

Sajt radi, ocisti cookies i pokusaj ponovo .
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #819 poslato: Maj 27, 2012, 03:04:17 posle podne »
Ma kakve to veze ima..evo ovo sto je pedja stavio,ova 2 proizvoda (glutamina) nece da otvori,a inace ovako sajt ko sajt oce..

Van mreže jerema93

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #820 poslato: Maj 27, 2012, 04:02:58 posle podne »
radi sve tebi nesto baguje :)
Your Diet is number 1! You can live in the gym but if you dont eat clean you're wasting your time"

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #821 poslato: Maj 27, 2012, 04:16:49 posle podne »
i meni baguje...moram udarim enter gore u adresu da bi krenulo otvara...a i to otvara 2 na sat..

Van mreže jerema93

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #822 poslato: Maj 27, 2012, 04:22:37 posle podne »
ne znam kod mene radi sad kako kome vrv...
Your Diet is number 1! You can live in the gym but if you dont eat clean you're wasting your time"

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #823 poslato: Maj 27, 2012, 04:45:52 posle podne »
i meni baguje...moram udarim enter gore u adresu da bi krenulo otvara...a i to otvara 2 na sat..

e bas tako i kod mene

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #824 poslato: Maj 27, 2012, 08:43:07 posle podne »
i kod mene u zadnje vreme zeza  :)
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!