Mart 28, 2024, 06:58:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: GLUTAMIN  (Pročitano 508901 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #840 poslato: Maj 29, 2012, 01:10:26 posle podne »
kure
plan ti je sasvim ok i sada obrok posle carda ima smisla ,mada bih ja radije neke komplexne UH sa tim belnacima jer ovsene imaju jako nizak GI index a glikogen je na rezervi a trebalo bi ga malo popuniti zarad kasnijeg malteretoranja u toku dana kao i sledeceg dana gde ce opet biti neki drugi broj Uh
pazi
da se razumemo
OVSENE+WHEY i belanca IDEALAN OBROK br 1 tu nema dvojbi ni tajni
ali ipak si ti bio fizicki aktivan pre tog obroka i telu bi bilo potrebno nesto bolje
moj predlog a sigurno ce ti pomoci
da u dane kada radis cardio taj after cardio obrok imas komplexne Uh a u dane kada nemas cardio uzimas te ovsene sa whey proteinom
veruj mi,mnogo bolja ocpcija
ako kg ne budu isli dole,moj ti je predlog da ostavis onda UH  na istom niovu a da saseces B na 250 gr a pojacas antikatabolike  ;) ;)

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #841 poslato: Maj 29, 2012, 01:31:07 posle podne »
kure
plan ti je sasvim ok i sada obrok posle carda ima smisla ,mada bih ja radije neke komplexne UH sa tim belnacima jer ovsene imaju jako nizak GI index a glikogen je na rezervi a trebalo bi ga malo popuniti zarad kasnijeg malteretoranja u toku dana kao i sledeceg dana gde ce opet biti neki drugi broj Uh
pazi
da se razumemo
OVSENE+WHEY i belanca IDEALAN OBROK br 1 tu nema dvojbi ni tajni
ali ipak si ti bio fizicki aktivan pre tog obroka i telu bi bilo potrebno nesto bolje
moj predlog a sigurno ce ti pomoci
da u dane kada radis cardio taj after cardio obrok imas komplexne Uh a u dane kada nemas cardio uzimas te ovsene sa whey proteinom
veruj mi,mnogo bolja ocpcija
ako kg ne budu isli dole,moj ti je predlog da ostavis onda UH  na istom niovu a da saseces B na 250 gr a pojacas antikatabolike  ;) ;)
Hvala generale, fantastična ideja za izmenu izvora UH posle kardia. Nikad mi ne bi palo na pamet, a tako je logično. Šta je iskustvo, to nikakve pare ne mogu da kupe. Hvala još jednom, probaću sigurno.

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #842 poslato: Maj 29, 2012, 02:31:17 posle podne »
Ne znam, jel ok da ovdje postavim ovo pitanje, al eto. Da se nadoveze na ovo u vezi defke i treninga na prazan stomak.
Jel neko radio ili radi trening sa tegovima na prazan stomak i kavu suplementaciju koristi?
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Spartak

  • Gost
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #843 poslato: Maj 29, 2012, 02:34:36 posle podne »
ja ponekad radim ako nemam vremena nakon posla pa odradim prije posla. Roknem hyper fx+malo beta alanina,glut i bcaa i ojha

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #844 poslato: Maj 29, 2012, 02:56:16 posle podne »
Ne znam, jel ok da ovdje postavim ovo pitanje, al eto. Da se nadoveze na ovo u vezi defke i treninga na prazan stomak.
Jel neko radio ili radi trening sa tegovima na prazan stomak i kavu suplementaciju koristi?
Mislim da Peđa trenira sa tegovima ujutro na prazan stomak.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #845 poslato: Maj 29, 2012, 03:36:40 posle podne »
Ne znam, jel ok da ovdje postavim ovo pitanje, al eto. Da se nadoveze na ovo u vezi defke i treninga na prazan stomak.
Jel neko radio ili radi trening sa tegovima na prazan stomak i kavu suplementaciju koristi?
ja ga radim vec 3 god

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #846 poslato: Maj 29, 2012, 03:37:49 posle podne »
Citat
Hvala generale, fantastična ideja za izmenu izvora UH posle kardia. Nikad mi ne bi palo na pamet, a tako je logično. Šta je iskustvo, to nikakve pare ne mogu da kupe. Hvala još jednom, probaću sigurno.

nema na cemu da hvalis buraz
ja volim da kazem sve sto znam ljudima za koje sam siguran da ce to da primene na sebi
a ti si jedan od njih ;) ;)

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #847 poslato: Maj 29, 2012, 04:23:44 posle podne »
Ne znam, jel ok da ovdje postavim ovo pitanje, al eto. Da se nadoveze na ovo u vezi defke i treninga na prazan stomak.
Jel neko radio ili radi trening sa tegovima na prazan stomak i kavu suplementaciju koristi?
ja ga radim vec 3 god

A kardio radis tad poslije tegova ili kasnije u toku dana, ako ga radis?
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #848 poslato: Maj 29, 2012, 05:05:46 posle podne »
Citat
A kardio radis tad poslije tegova ili kasnije u toku dana, ako ga radis?

ovisi dali kasnim sa formom ii ne
ako kasnim,onda imam jos jedan poslepodneveni cardio
ako ne,onda 20ak min posle trneinga (dobrog treninga a ne mlataranja) je ok

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #849 poslato: Maj 29, 2012, 07:15:33 posle podne »
OK hvala generale   :)
Trenutno radim tako nesto slicno, jer ne mogu da stignem dva treninga dnevno da uradim.
Tegovi + 25min kardio na prazan stomak.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže NikolaJov

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #850 poslato: Maj 30, 2012, 12:44:19 pre podne »
Zanima me da li je samo koriscenje glutamina+Dymitize BCCA dovoljno za rast misica ?
I posto se bavim fudbalom, trebace me odredjena doza za oporavak brzi posle treniga, al kod nogu ne zelim rast misicne mase.
Ali isto tako radim i na gornjem delu tela, pa me zanima da li za dobitak samo misicne mase na gornjem delu tela treba uzimati pre treniga za gornji deo tela i posle ili drugacijim rasporedom . Svakako da ni sa misicnom masom na rukama i gornjem delu tela ne zelim da preteram..
Hvala na odgovoru

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #851 poslato: Maj 30, 2012, 06:17:37 pre podne »
Zanima me da li je samo koriscenje glutamina+Dymitize BCCA dovoljno za rast misica ?
I posto se bavim fudbalom, trebace me odredjena doza za oporavak brzi posle treniga, al kod nogu ne zelim rast misicne mase.
Ali isto tako radim i na gornjem delu tela, pa me zanima da li za dobitak samo misicne mase na gornjem delu tela treba uzimati pre treniga za gornji deo tela i posle ili drugacijim rasporedom . Svakako da ni sa misicnom masom na rukama i gornjem delu tela ne zelim da preteram..
Hvala na odgovoru

tebe je bas neko DOBROOOOOOOOOOO slagao..da ne kazem ZJAEBAO.:D
sine
raste se od HRANE
glutamin je JEDNA AMINO KISLINA i nista vise
dakle
od tvoje zelje NEMA NISTA
a pogtovo oko toga da ti rastu grudi i ruke a da noge ostanu ok jer ih imas jake od fudbala

Van mreže NikolaJov

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #852 poslato: Maj 30, 2012, 11:11:46 pre podne »
Naravno da se raste od hrane, to se podrazumeva :)
Znaci onda masa nogu nece rasti ako nastavim ovakvom ishranom a bacim se na ruke jos jace.. ?
U principu juce sam odradio bas jak trening za telo, pio sam pre i posle treninga Glut 8g i BBCA i nikakav umor nisam osetio niti upalu danas imam..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #853 poslato: Maj 30, 2012, 11:40:59 pre podne »
Citat
Znaci onda masa nogu nece rasti ako nastavim ovakvom ishranom a bacim se na ruke jos jace..

netreba da se bacas na ruke jer ruke kao ni ostatak tela ne raste od treninga vec od hrane
a;li dobro,vidim da taj deo bas i ne ide
i zar ti je logicno da ti rastu noge a da vezbas ruke?

Van mreže NikolaJov

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #854 poslato: Maj 30, 2012, 08:00:54 posle podne »
Pa posto imam i dva treninga dnevno, nekad je to sa loptom+high inten trening, a nekad kardio+high int. nekako se bojim da ce mi noge narasti :D