Mart 28, 2024, 06:44:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: GLUTAMIN  (Pročitano 508898 puta)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #255 poslato: Maj 09, 2007, 10:44:22 posle podne »
Ja sam rekao samo za glutamin !!! A budi siguran da ces uzet srednju vrijednost a ne reci PROLAB koji je najbolji...ali i najskuplji...dakle zlatna sredina i 100% si na dobru, a recimo Whey ne dolazi u obzir vec samo BEST !!!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #256 poslato: Maj 09, 2007, 11:02:51 posle podne »
Slažem se sa neznalicom, ne bih jurio neke ultra giga lean glutamine, prosek sasvim ok, ali ne bi ni neki no name krš uzeo.Ali za kreatin mora da se gleda ;)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #257 poslato: Maj 09, 2007, 11:04:11 posle podne »
Ja sam rekao samo za glutamin !!! A budi siguran da ces uzet srednju vrijednost a ne reci PROLAB koji je najbolji...ali i najskuplji...dakle zlatna sredina i 100% si na dobru, a recimo Whey ne dolazi u obzir vec samo BEST !!!

Prolab nije najbolji,ali jeste negde u vrhu,ali ajde...Samo ne znam odkud ti ovo za glutamin da je svaki isti???Zato sam i pomenuo ovo za creatin o cemu se ranije pricalo da je svaki isti...Uglavnom,pre bih platio 15-ak % vise za Ultimate nego da uzmem Scitec...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #258 poslato: Maj 09, 2007, 11:10:50 posle podne »
Slažem se sa neznalicom, ne bih jurio neke ultra giga lean glutamine, prosek sasvim ok, ali ne bi ni neki no name krš uzeo.Ali za kreatin mora da se gleda ;)

ajde i ti mi objasni zasto treba obracati paznju na kvalitetan creatin a na glutamin ne???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #259 poslato: Maj 09, 2007, 11:31:28 posle podne »
@sasacg

Nemam razlog! Jednostavno sam pitao na jednom drugom forumu, pa sam sumnjao i trazio po netu i dobio isti odgovor,pitao par bildera koje znam, pa ne moramo da se uvijek da složimo u svemu slobodno ti uzmi najskuplji... :P

A kreatin, po koristenjima usera i ljudi sa posljedicama i efekta koji se postize sa novijim kratinima, krenuvsi od obicnog, monohidrata i na kraju ovo najnovije Etil Estera, dakle kad ima bolje zašto ne a jesi čuo kad da se glutamin mjenjao??????? Zadnjih 20 godina? Postotak topljivosti i slične stvari, nisam MR. Olimpija da me to opterećava,a  hoce li mi stradat bubrezi recimo itekako!!! Formula je i dalje ista što se tu može izmislit???

Nisam rekao da sam pobornik Bitecha i ostalih preparata kojima je upitan cak i sastav samo da je bespotrebno davat lovu za PROLAB recimo jer je ultra, naj naj.,high itd itd...neka srednja vrijednost i krkaj...

A kad već pitaš a zašto na vrhunski glutamin DA ?
« Poslednja izmena: Maj 09, 2007, 11:37:32 posle podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #260 poslato: Maj 10, 2007, 12:13:52 pre podne »
@sasacg

Nemam razlog! Jednostavno sam pitao na jednom drugom forumu, pa sam sumnjao i trazio po netu i dobio isti odgovor,pitao par bildera koje znam, pa ne moramo da se uvijek da složimo u svemu slobodno ti uzmi najskuplji... :P

A kreatin, po koristenjima usera i ljudi sa posljedicama i efekta koji se postize sa novijim kratinima, krenuvsi od obicnog, monohidrata i na kraju ovo najnovije Etil Estera, dakle kad ima bolje zašto ne a jesi čuo kad da se glutamin mjenjao??????? Zadnjih 20 godina? Postotak topljivosti i slične stvari, nisam MR. Olimpija da me to opterećava,a  hoce li mi stradat bubrezi recimo itekako!!! Formula je i dalje ista što se tu može izmislit???

Nisam rekao da sam pobornik Bitecha i ostalih preparata kojima je upitan cak i sastav samo da je bespotrebno davat lovu za PROLAB recimo jer je ultra, naj naj.,high itd itd...neka srednja vrijednost i krkaj...

A kad već pitaš a zašto na vrhunski glutamin DA ?

Nisi me dobro shvatio za ovo oko kreatina...Govorio sam o standardnom monohidratu a ne ovarijacijama...Znaci,ista formula kod svih proizvodjaca,ali nije isti kvalitet,postoji razlika u mikronizovanosto,apsorpciji,kvalitetu sirovine,postupku proizvodnje,cistoci prpoizvoda.... a sve je to creatin monohidrat,jel tako???Zasto onda isto ne vazi i za glutamin???Kapiras o cemu pricam???
Ja ne zagovaram teoriju da treba kupovati najskuplje,vec treba napraviti odnos kvalitet:cena i doneti odluku,a znamo koji su proizvodjaci dobri i kvalitetni,a koji to nisi,bilo da se radi o creatinu,glutaminu,wheyu ili bilo kom drugom proizvodu...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #261 poslato: Maj 10, 2007, 12:31:31 pre podne »
Ma sve OK kužim ja tebe i donekle imaš pravo osim sa ovim djelom koji ti mene ne razumiješ a to je: "koliko oblika GLUTAMINA ima? Koliko sam ja upućen glutamin je jedan jedini, isti koji se koristi u bolnicama i kod bildera! Dakle on stagnira jer je to to, ne znam kako da pojasnim, nadam se da razumijes sto pokusavam kazat, jedina je razlika mozda u tim finocama filtracije itd itd...ali to ne znaci da je vrijedno davanja 30-40% cijene vise jer samo hocu da ti kažem da je GLUTAMIN samo GLUTAMIN i nema varijacija, mogu oni da pisu koliko oce ali sam citao slicnu diskusiju na BB com, sutra cu probat da nadjem pa ces vidjet...

Forum je da se rapsravlja, dakle samo raspali mene isto interesira mišljenje tebe i svih ostalih koji kuže ovu materiju... :P

poz

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #262 poslato: Maj 10, 2007, 12:34:00 pre podne »
Glutamin je glutamin,ali je i creatin monohidrat creatin monohidrat,jel tako???Jel bi onda uzeo radije Biotech ili Ultimate,ako je vec to jedno te isto????
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #263 poslato: Maj 10, 2007, 12:36:17 pre podne »
Glutamin je glutamin,ali je i creatin monohidrat creatin monohidrat,jel tako???Jel bi onda uzeo radije Biotech ili Ultimate,ako je vec to jedno te isto????
E jebi ga Imaš pravo, a ja ne znam da se izrazim...što želim reć!

Sve ok, da čujemo još neka razmišljanja mi smo opalili... :D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #264 poslato: Maj 10, 2007, 12:40:36 pre podne »
Glutamin je glutamin,ali je i creatin monohidrat creatin monohidrat,jel tako???Jel bi onda uzeo radije Biotech ili Ultimate,ako je vec to jedno te isto????

UN Glutapure & UN Creapure RULES!!! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #265 poslato: Maj 10, 2007, 12:42:07 pre podne »
hahah eto ti ga na.... :D :D :D

Vladar dao najbolji komentar!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #266 poslato: Maj 10, 2007, 12:59:12 pre podne »
Glutamin je glutamin,ali je i creatin monohidrat creatin monohidrat,jel tako???Jel bi onda uzeo radije Biotech ili Ultimate,ako je vec to jedno te isto????

UN Glutapure & UN Creapure RULES!!! ;-)
Baš tako...proteine im ne volim ali ovog se ne odričem  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #267 poslato: Maj 10, 2007, 03:22:11 pre podne »
monohidrat-ultrapure....

dakle..kreatin kao sto kaze sale je monohidrat...postoje varijacije na zadatu temu gde je on mnogo cistiji..PURE..ili micronizes....u svakom slucaju je to bolja opcija od krupnih kristala koji se vide u drugim kreatinima tj od drugih firmi koji nemaju uvkete da rade te ultra,giga micro procese..
ali sustina ostaje ista....

sve drugo je samo uzimanje para

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #268 poslato: Maj 10, 2007, 08:50:17 pre podne »
@Sasacg

Eto ti na... :lol: :lol: :lol:

Spartak

  • Gost
Odg: GLUTAMIN
« Odgovor #269 poslato: Maj 10, 2007, 09:27:26 pre podne »
ja koliko sam cuo na trzistu postoje jos neki oblici glutamina(sve je to glutamin samo se drukcije brze bolje apsorbuje,barem tako mislim)
cuo sam jos za za

- glutamine peptide,http://www.bodybuilding.com/store/gat/lglutpep.html
                                 
-glutamine akg,http://www.bodybuilding.com/store/sf/glutakg.html
                   
-glutamine ethyl ester,http://www.1fast400.com/p2217_Glutamine_Ethyl_Ester_Omega_Sports.html