April 28, 2024, 01:17:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA  (Pročitano 57386 puta)

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #165 poslato: Maj 02, 2006, 07:44:18 pre podne »
Uf jebiga sve sam propustio zbog pecenja mesa za prvi maj ali evo me tu.
 Pa ovako Igore prvo tebi svaka cast izuzetno zavidna masa,pod dva koliko primeci=ujem takmicenje je bilo na zavidnom nivou sto su koliko toliko prenosuile i tv stanice sto mi je izrazito drago ,no nadam se da ce sledeci put medijska paznja biti mnogo veca,Bugarin koji je odneo titulu apsolutnog sampiona je i zasluzuje ,ipak i boja je vazna na bini zar ne,ne kazem da je Igor vbio slabiji samo je jedan mali segmet preskocio no i ovaqj rezultat svima nama je mnogo vise nego zavidana i verujem da je i drugima kao i meni narocito drago sto je osvojio zlato.E sada sto je toliko zlata otislo ,odnosno ostalo u Srbiji ma supoer bice manja inflacija ove godine hahaha,Zezam se naravno nismo mi krivi sto se ljudi nisu odazvali na takmicenje pa da pokusaju parirati nasim sampionima>Hvala momci Mr Big i ekipi za slike zaista su super i jos jednom zelim da cestitam iz sveg srca svim nasim takmicarima na ostvarenim rezultatima.PS Sasadim mnogo si bolje izgledao u Cacku nego u Valjevu svaka cast majstrore.
PS. bez potpisa:)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #166 poslato: Maj 02, 2006, 09:36:51 pre podne »
Citat: MaliSima
...PS Sasadim mnogo si bolje izgledao u Cacku nego u Valjevu svaka cast majstrore.


Hvala Simo, znam da sam bolje izgledao, ali opet nisam zadovoljan sam sa sobom. Mislim da moze to i bolje. To je ono sto se kaze pocetnicke greske, tj.  jos uvek ne znam da natempiram formu. Za 6 meseci ovo mi je 4 takmicenje gde sam osvojio 3 medalje. Sve se stice praksom i iskustvom, osluskivanjem tela, a ne suvom teorijom. Tako da ce biti bolje.

U svakom slucaju ovo takmicenje je jedno veliko pozitivno iskustvo u mom zivotu. Manje vise zbog takmicenja, vec zbog druzenja i upoznavanja sa novim ljudima.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #167 poslato: Maj 02, 2006, 12:01:10 posle podne »
cestitke takmicarima, organiaztorima a i fotografima :)

jel mozda ima neko kakvih clipova pa bi fino bilo kad bi se okachilo?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #168 poslato: Maj 02, 2006, 12:13:33 posle podne »
Bice, nadam se uskoro DVD sa takmicenja  8)  .... ako uopste bude interesovanja za tako nesto :roll:
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #169 poslato: Maj 02, 2006, 12:19:28 posle podne »
Evo i od mene par reči tek sad jer su mi trebala dva dana da se oporavim od 10 sati sedenja u hali...takmičenje je izgledalo svetski ali stvarno mi nije jasno zašto se ne prave odvojeno polufinale i finale...umesto da se takmičari upređuju prepodne i da večernji šou bude samo za publiku kako je i uobičajeno,čovek dođe u situaciju da gleda tešku kategoriju u 00.30h kada već više ni ne zna kako se zove...
-Oko ove dvojice koji su izašli sami u kategorijama,Ivana Strugarevića i Vojkana...trebalo je da izađu u istoj i to ne zato što ja tako mislim nego što su obojica težinski pripadala tu...namerno nisu hteli da puste Vojkana da se ne bi slučajno desilo da pobedi Strugarevića koji je bio domaćin i kome su uručivana silna priznanja kao najboljem sportisti Čačka itd...na merenju kada je Vojkan pitao koliko kg ima oni su mu rekli-dovoljno!!Kada se pobunio rekli su mu da ide i da gleda svoja posla...BTW pri kupovini ulaznica svako je dobio Strugarevićevu vizit kartu sa slikom...zgodan mladić! 8O
-Sasadim,moj savet-nasmej se čoveče!deluješ jako namršteno i onaj plavi je prošao samo zato što je bio harizmatičniji a ne jer je bio bolji...
-Što se Peđe Miloševića tiče,moje mišljenje je da je zasluženo pobedio...bugarin je više izgledao kao bodibilder ali je Peđa bio spremniji ne za nijansu nego dve...
-Igor Milanović...ma glupo je bilo šta reći...mene je posle toliko odgledanih takmičenja teško fascinirati ali njega kada god vidim prosto ne verujem da je sa ovih naših prostora...doduše,zamerka i dalje stoji na formu...to još nije to...to se i videlo kada je stao pored bugarina u apsolutnoj...bugarin je bio zver...masa,definicija,detalji...ma sve...Igor da je imao takvu formu,bugarin ne bi imao šanse ni za svetlosnu godinu...

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #170 poslato: Maj 02, 2006, 08:32:06 posle podne »
Igore svaka cast,sta je sledece?!

Van mreže Snezana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 27
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #171 poslato: Maj 03, 2006, 04:00:32 posle podne »
Evo ga Igor u zurnalu danas,do dushe nije u boji ali sjajno izgleda.
Pozdrav svima

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #172 poslato: Maj 03, 2006, 09:02:15 posle podne »
Zao mi je sto nisam bio u cacku ! :(
Svaka cast svim takmicarima..   svaka cast igore.. svaka cast sasadim!
Svaka cast Mr.BIGU i EXTREMU na fotografijama... i cekamo taj dvd sa takmicenja !

Ne znam zasto kritikujete organizaciju? Meni se cini da bodi bilding kod nas ide uzlaznom putanjom..   svaka cast svima koji su za to zasluzni....  

Shto se tiche Voje i Strugarevica....   meni je sve to bilo smesno i u valjevu! Ne razumem se toliko u BB, i ne znam sta se trazi.. ali po meni Voja ima sve..  decko fenomenalno izgleda na bini..   dok mi ovaj Strugarevic deluje kao pacov pored voje...       Mislim , svaka mu cast na definiciji.. ali...

Van mreže Snezana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 27
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #173 poslato: Maj 05, 2006, 12:57:00 posle podne »
Pozdrav svima,na sajtu Saveza za BBFiA imate izveshtaj i rezultate sa Balkanskog,a ima i slika:)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #174 poslato: Maj 05, 2006, 01:08:52 posle podne »
kakva je zver onaj Dimitrov

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #175 poslato: Maj 05, 2006, 01:09:00 posle podne »
Igor je nenormalno dobro izgleda svaka mu cast. Sta li on vise trazi na nasoj sceni??? Treba ga lansirati sto pre na evropska i svetska, sve dok ne izgubi volju, posle jebiga, prodje voz.

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #176 poslato: Maj 05, 2006, 01:17:13 posle podne »
Daj ostavite ga na miru za boju, meni izgleda dosta vece od bugarina! Svaka cast

Vojislav

  • Gost
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #177 poslato: Maj 08, 2006, 10:27:18 posle podne »
Evo i novih fotografija:

http://www.x3mgym.com/sr/takmicenja.php

Jel imate neki komentar mozda???

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #178 poslato: Maj 08, 2006, 10:51:22 posle podne »
jbt,svaki put kad vidim Igora na nekoj novoj lici,odusevim se  8O  8O

Chudo od choveka  8)  8)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!