April 28, 2024, 10:43:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: personal trening  (Pročitano 2708 puta)

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
personal trening
« poslato: Februar 10, 2006, 11:02:23 posle podne »
Bas me interesuje koliko su cenjeni personalni treneri kod nas
Kako rade
Plate ne intersujeme cifra intersuje me da li su placeni mesecno ili po klijentu ,satu itd

Evo malo cu reci kako je Usa opet sve zavisi od kluba do kluda
Znaci jeli radis u velikoj teretani za firu ili si independent contraktor
Velika je razlika u parama
U teretanam vecinom je placeno procentom od klijenta dok u personlanim studijima ide po satu

Ovde nasi ljudi podcjenjuju personalni trening zato sto balge veze nemaju ne od potrebe PT vec i o primanjima Ne trba ni ulaziti u takve dikusije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: personal trening
« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2006, 08:18:21 pre podne »
ta varijatna postoji samo u bg..ovo durgo je sve sramota...

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: personal trening
« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2006, 10:16:45 pre podne »
Ja znam zašto sam se školovao i to ću naplatit kako triba a kome se ne sviđa neka me neangažira.
Ja u splitu treniram jedna od 3 najbogatija splićana pa tako da mi nije novac problem !!!!!!!!!!!!to je šta se tiće fitnessa
A šta se tiće baš pravog sporta 12 EU sat je !!!!
Ali ja za svoj rad garantiran ako ne ide kako sam ja na poćetku ciklusa rekao vračam lovu (uz uvijete da se trenira po dogovoru kojim se mora pridržavat prehrana ,odmor,naćin življenja) do sad u 2,5 g nisam nikome vratio ništa nego sam cak i dobivao bonuse !!!!!!
Ja radim u fitnessu pa to obavim van radnog vremena ali nikad ne stavljam u drugi plan one redovite clanove fitness centra!!!!!
O ukupnoj mjesećnoj cifri nebi volio raćunat jer ce mi šef za kaznu smanjit plaču!!!!!!!!!!!!
Ali u principu min iznos je 10 Eu za sat a ako moš više bolje mislim da tebi 10 eurića upadne u đep!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: personal trening
« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2006, 11:34:37 pre podne »
Citat: fitness_instruktor
Ja znam zašto sam se školovao i to ću naplatit kako triba a kome se ne sviđa neka me neangažira.
Ja u splitu treniram jedna od 3 najbogatija splićana pa tako da mi nije novac problem !!!!!!!!!!!!to je šta se tiće fitnessa
A šta se tiće baš pravog sporta 12 EU sat je !!!!
Ali ja za svoj rad garantiran ako ne ide kako sam ja na poćetku ciklusa rekao vračam lovu (uz uvijete da se trenira po dogovoru kojim se mora pridržavat prehrana ,odmor,naćin življenja) do sad u 2,5 g nisam nikome vratio ništa nego sam cak i dobivao bonuse !!!!!!
Ja radim u fitnessu pa to obavim van radnog vremena ali nikad ne stavljam u drugi plan one redovite clanove fitness centra!!!!!
O ukupnoj mjesećnoj cifri nebi volio raćunat jer ce mi šef za kaznu smanjit plaču!!!!!!!!!!!!
Ali u principu min iznos je 10 Eu za sat a ako moš više bolje mislim da tebi 10 eurića upadne u đep!!!!!!!
...to je sasvim normlan cifra i tako treba da se naplacuje..ali u sredinima gde ja zivim kaa kazem 25 eu...ZA MESEC dna da me j..kako stigne je mnogo..i zato sam odlucio da prestanem sa tim i da radim online perosonalen treninge gde anravno garantujem supeh u protivnom vracam lovu..za sada imam 5 momaka sa kojima radim i vec na prolece ce svi da vide rezulate toga...

and btw>>>>jesi dobio slike???

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: personal trening
« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2006, 01:31:01 posle podne »
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: personal trening
« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2006, 04:19:46 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(
..pa kako???????pa u pon cu da im......

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: personal trening
« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2006, 06:24:02 posle podne »
Mislim da je naj vaznije imati par vjernih i dobrih klajenata i onda mozes sa strane