April 29, 2024, 05:37:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: OZBILJAN PRISTUP  (Pročitano 3870 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
OZBILJAN PRISTUP
« poslato: Jun 14, 2007, 06:52:39 posle podne »
Uradili ste fenomenalan trening a odmah nakon njega niste uneli post workout meal-PWM.
Naravno da ste napravili veliku gresku i time limitirali brzo napredovanje.Sta se dogadja ako
 ovo propustite?Pa prilicno toga,ali nista dobro.Prvo za naredne treninge necete obnoviti
vise od polovine glikogenskih rezervi.Naredni trening nece sigurno biti dobar.
Takodje se izlazete mogucnosti jaceg katabolickog efekta kada se vasi misici mogu pretvarati
u krvni secer da bi bile zadovoljene energetske potrebe.Razlog,pa odmah nakon treninga niste
 imali primarne energetske izvore,tj.u nasem slucaju proste secere koji bi nasim misicima dali
neophodnu glukozu.
Neunosenjem PWM propustate priliku da date misicima sve ono od cega ce oni postati i jaci i veci,
a i taj trenutak je takodje povoljan jer je mogucnost gomilanja masnih naslaga gotovo nikakva.
Zato uradite nesto sto vam pomaze u stimulaciji rasta misica.Ne propustite PWM,ulozite isti napor
 u ishranu koliko i u trening jer jedno bez drugog nikako ne idu.Radite sve to na pravi nacin,naucite
sta je tajming jer vasi misici to znaju i traze da to ispostujete.To je ta razlika izmedju nikakvih i velikih rezultata.
« Poslednja izmena: April 14, 2010, 08:44:45 pre podne Polomac »

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2007, 07:00:47 posle podne »
Bravo polomac, odličan siže svega toga!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2007, 07:22:17 posle podne »
Na ovu temu se sigurno moze jos dosta toga reci.Radeci sa mnogo ljudi u teretani stekao sam utisak da mnogo njih sve to shvati kao trend,kao nesto prolazno.Objasnis im vaznost PWM-a,i ok mesec,dva,pa onda sve po starom.Oslone sa samo na trening.Pitam se po milioniti put zasto li ti ljudi vezbaju.Zbog zdravlja??Ok,ali ishrana je takodje zdravlje,a o sportskim rezultatima koji zavise 50 i vise posto od ishrane i da ne pricamo!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #3 poslato: Jun 14, 2007, 08:36:26 posle podne »
Pomisljam da bi neki mogli reci-Svarceneger je bio dobar i bez dextroze i wheya.Stoji,ali ja to gledam ovako.On je shvatao sta znaci ishrana,pa bi pre treninga jeo brdo mesa i ko zna cega pa bi na treningu u krvotoku imao raspolozive aminokiseline,a posle treninga bi seo i pojeo brdo krompira,celo pile,ili banene i mleko,tako su radili i on i Oliva i ostali.Znaci ipak su znali sta je ishrana.A danas sve napreduje,naravno i body building.Mnogo toga se zna ,to treba i iskoristiti i primenjivati dosledno.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #4 poslato: Jun 15, 2007, 11:11:48 pre podne »
Pomisljam da bi neki mogli reci-Svarceneger je bio dobar i bez dextroze i wheya.Stoji,ali ja to gledam ovako.On je shvatao sta znaci ishrana,pa bi pre treninga jeo brdo mesa i ko zna cega pa bi na treningu u krvotoku imao raspolozive aminokiseline,a posle treninga bi seo i pojeo brdo krompira,celo pile,ili banene i mleko,tako su radili i on i Oliva i ostali.Znaci ipak su znali sta je ishrana.A danas sve napreduje,naravno i body building.Mnogo toga se zna ,to treba i iskoristiti i primenjivati dosledno.
znali su oni za jos po nesto... :lol: zato je Svarci imao nekoliko puta operaciju srca.... :D

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #5 poslato: Jun 15, 2007, 02:47:27 posle podne »
Ok,licno ne verujem da ima neke veze ta operacija sa onim sto se tada koristilo.Covek kao i svako drugi.Vecina bildera tog doba su zivi ,zdravi,i vecina i dalje vezba.Jednostavno mi smo svi ljudi i postoje neke stvari koje cak ni uz extra zdrav zivot ne mozes spreciti,ali to ne znaci da sudbinu treba izazivati.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #6 poslato: Jun 15, 2007, 06:35:19 posle podne »
pa to ti kazem-on je izazivao sudbinu koliko ja znam... cuo sam neke price ne secam se dal je bio u pitanju metan ili sta vec .... u svakom slucaju Arni je nesto uzimao i rekli su mu da ako nastavi sa time da ce imati ozbiljnih zdravstvenih problema...a njegov odgovor je bio nesto tipa-Ili cu biti najveci ili cu umreti ...tako nesto... inace covek je sinonim za bodibilding...
« Poslednja izmena: Jun 15, 2007, 09:10:54 posle podne pirat »

Van mreže FLEXns

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #7 poslato: Jun 29, 2007, 07:44:40 posle podne »
E jel moze neko da mi objasni zasto kada ne jedem kako treba jedan dan (sto se retko deshava, ali se desi), i kada odem u teretanu, podignem Boga oca kao nikada u zivotu, a u danima kada jedem redovno (2h pre treninga) ne deshava se isti efekat.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #8 poslato: Jun 29, 2007, 09:36:37 posle podne »
zavisi ti jednostavno od dana... nekad si extra raspolozen ... odmoran ... nekad ti jednostavno ne ide...malo pretrniran i to je to...zavisi dosta od raspolozenja... barem meni...

Van mreže FLEXns

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #9 poslato: Jun 30, 2007, 03:41:40 pre podne »
nekad pokidam, a bash je u suprotnosti sa svime sto se pricha o ishrani itd...naprimer, desilo mi se da sam ceo dan krechio i otishao posle 10 h neprestalnog rada u teretanu i digao sve i svasta... chudo kako raspolozenje utiche...

Van mreže istok

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: OZBILJAN PRISTUP
« Odgovor #10 poslato: Jul 03, 2007, 02:08:37 pre podne »
znali su oni za jos po nesto... :lol: zato je Svarci imao nekoliko puta operaciju srca.... :D

Arnold je imao urođenu srčanu manu, "bikuspidna aortna valvula". To znači da je rođen sa srčanim zaliscima koji imaju dva umesto tri listića. Oko 2% svih ljudi imaju ovu manu koja može u kasnijim godinama života da se iskomplikuje, i to se upravo njemu desilo.

Sve druge priče vezane za njegove operacije srca su samo urbane legende. (Izvor: Wikipedija)