Mart 29, 2024, 11:33:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: help :)  (Pročitano 7299 puta)

Van mreže totbsm

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
help :)
« poslato: Septembar 08, 2005, 10:01:21 posle podne »
cao svima, nadam se da ce nas uskoro biti mnogo vise.
ja za pocetak imam jedno pitanje. skoro sam se doselila u mestrovicevu ulicu i jos ne poznajem kraj dobro. da li neko zna imam li neku teretanu u blizini i koja mi je teretana najbliza? narocito me zanimaju teretane sa dodatnim programima: taebo, pilates...
hvala na pomoci

Van mreže BGILLEGAL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
    • F-Gym.co.rs
Re: help :)
« Odgovor #1 poslato: Septembar 19, 2005, 11:06:09 pre podne »
a u kom ti je to delu grada? znam ja skoro sve teretane u BG-u :D al ne znam gde ti je ta ulica...

Van mreže totbsm

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: help :)
« Odgovor #2 poslato: Septembar 19, 2005, 11:16:17 pre podne »
e super. :D
ta ulica ti je u naselju brace jerkovic. ne znam koliko poznajes to naselje, ali molim te ako ista znas napisi mi sve teretane za koje si cuo da tamo postoje i ako znas tacno gde su, jer mi je zbog vremena jako bitno da mi bude sto blize.
beskrajno ti hvala
pozdrav

Van mreže BGILLEGAL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
    • F-Gym.co.rs
Re: help :)
« Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2005, 04:12:45 posle podne »
poznajem taj kraj... nije to daleko od mene... mada koliko ja znam nema neke vece teretane koje bi zadovoljile tvoje potrebe....
najbolje je da od naseg trenutnog spiska pronadjes sebi najblizu a adresa ti je http://www.teretana.org/teretana/index.php ako ti nadjes neku novu molio bih te da je na istoj toj stranici ubacis sa podacima koji se traze tamo :D pozdrav.

Van mreže totbsm

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: help :)
« Odgovor #4 poslato: Septembar 20, 2005, 07:54:46 pre podne »
znam da je postojala neka teretana na okretnici 26, koja se zvala klub a ili samo a, nisam sigurna, u nekoj prelepoj kuci i spolja je izgledala bas primamljujuce. zanima me da li znas da li jos uvek radi, posto ja za ovu informaciju znam od pre par godina i da li imas neku informaciju kakva je teretana?
pogledacu sajt, mada na sajtu uglavnom pisu ulice u kojima se nalaze teretane, ali ne i naselja, a kao sto rekoh, posto sam nova, ne znam naziv ulica, osim dve, moje i brace jerkovic, tako da ce mi biti malo tesko da pronadjem. ali uzecu neku mapu i potrudicu se.
u svakom slucaju hvala ti puno  :)

Van mreže BGILLEGAL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
    • F-Gym.co.rs
Re: help :)
« Odgovor #5 poslato: Septembar 20, 2005, 11:04:33 pre podne »
pazi najbolje sto mogu da ti preporuchim je sledece. Ti zivis u brace jerkovica i od prevoza imas 18cu koja bas cesto ide! znaci tebi do autokomande (gde ja zivim) treba max 15 min. Prolazio sam 1000 puta pa znam iz iskustva. E sad na autokomandi ima sve sto devojkama treba i sto mogu da traze od jedne teretane, MusculusLux samo ne znam da li si spremna da platis koliko oni traze, ali sto se tiche usluge oni stvarno odrade svoj deo posla. Sav info sto se te teretane tiche mozes naci na adresi http://www.musculuslux.com/ nju ti preporuchujem samo zato sto ces do nje stici pre nego do neke druge uzeti u obzir tvoju poziciju i izbor onoga sto imas.

Van mreže totbsm

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: help :)
« Odgovor #6 poslato: Septembar 27, 2005, 12:21:18 posle podne »
izvini, nekoliko dana nisam se kacila na net pa nisam imala priliku da ti se zahvalim na savetu. hvala. sad cu da odem na njihov sajt da pogledam sta nude i po kojim cenama i nadam se da cu od sledeceg meseca poceti aktivno da treniram.
hvala i pozdrav