April 27, 2024, 06:25:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Bob Sapp  (Pročitano 12937 puta)

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: Bob Sapp
« Odgovor #15 poslato: Februar 12, 2006, 04:14:20 posle podne »
Citat: Mladen
Pa da je brz bas i nije, a nije bas ni pokretan :) :)

Kako je pao protiv Mirka :)


extra je pao:)
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže stari profil

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: Bob Sapp
« Odgovor #16 poslato: Februar 12, 2006, 04:31:02 posle podne »
Citat: IFBBPro
Da, ima jedan mutirani Koreanac hehehehe gledao sam ga..
Ima i jedan mutirani Brazilac visok je 230cm a tezak 163kg.
Pravi mutant. Zove se Paulo Cesar Silva. Izvolite sliku.


nisam cuo za njega...imas li neku sliku na kojoj se vidi bar do koljena da vidimo kakve je grade :wink:  :wink:
I came, I sow, I hit him right!!!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Bob Sapp
« Odgovor #17 poslato: Februar 12, 2006, 08:34:02 posle podne »
Hehe nemam, ovo sam skinuo sliku sa oficijelne PRIDE-ove stranice, ima tamo nekih slika iz ringa. Da budem iskren nije gradjen uopste, znaci nema neku izrazenu misicavost. Samo je ogroman, visok, velike su mu kosti i ima nekakve ˝mase˝ sta god to bilo :)

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Bob Sapp
« Odgovor #18 poslato: Februar 13, 2006, 11:57:18 pre podne »
Taj mora da zivi u liliputu hahaha :)
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže Esteban

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Re: Bob Sapp
« Odgovor #19 poslato: Februar 14, 2006, 02:26:38 posle podne »
Ma sta fali Bobu kao borcu? Nije brz, tehniku je znatno poboljsao u zadnjim mechevima, cak je i nogama poceo da bije ... jeste li gledali onu protiv Kima Leoprada u Las Vegasu??? Opasna borba ...
Bob je dosta zajebaniji u Pride-u, Minotaura je unakazio i polomio mu sve zive koske u telu ... bez obzira sto je izgubio mech onim zahvatom ...
Protiv Le Banner-a isto u pride-u ... nereseno je bilo, a po meni Le Banner je jedan od najboljih K-1 boraca svih vremena ...
Pain is temporary pride is forever !!!

Van mreže benchpress

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Re: Bob Sapp
« Odgovor #20 poslato: Februar 14, 2006, 02:35:57 posle podne »
Po meni je najbolji Remy Boniesky

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Bob Sapp
« Odgovor #21 poslato: Februar 14, 2006, 03:07:04 posle podne »
Zerom Le Boner jeste jedna od legendi K1 ali u poslednjih par meceva je prilicno razocarao . A Bob kao borac nije los ,ali nikako ne spada u sam vrh . Ali kao atrakcija u ringu , to je vec prica za sebe

Van mreže Esteban

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Re: Bob Sapp
« Odgovor #22 poslato: Februar 14, 2006, 03:19:18 posle podne »
Pa omatoreo je Le Banner ... mada je i dalje jedan od najboljih ... jedino protiv Aertsa mi je delovao nekako izmoreno, mozda ne spremno i ako je bio ubedljivo NAJNAPUCANIJI nego ikad do sad, ramena i ruke je nabio kao lud ... Aertsu je valjda i slomio 2 rebra u tom mechu, pa zbog toga nije mogao da nastavi ..
Bobe Sappe je u Japanu prava medijska licnost, na reklama za sladoled i na TV se non stop pojavljuje ... valjda ono "jedi nas sladoled ako hoces da budes veliki ko Bob Sapp" :)
Pain is temporary pride is forever !!!

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: Bob Sapp
« Odgovor #23 poslato: April 04, 2006, 09:50:56 pre podne »
Bob Sapp ,je OGROMAN KAO GORILLA, ali je slab u ringu, popusi jo puno puta u k1 i u PRIDE , pa jesi video kako ka mirko sjebo jebote 1 udarac i ode u u picku materinu.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Bob Sapp
« Odgovor #24 poslato: April 04, 2006, 12:17:48 posle podne »
Ko je gledao Sapp-a u poslednjim mecevima mora da se sokirao, covek je puuuuno napredovao, neverovatno bije i nogama... Mirko jedan od mojih omiljenih boraca, a od K1 najjaci je Red Scorpion, Valentin Ignjashov, a jako volim i Rey Sefo-a.
A izgleda mi da je Mirko snimio i neki film...

Van mreže Predator

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Re: Bob Sapp
« Odgovor #25 poslato: April 11, 2006, 09:27:27 pre podne »
dobara porba bih bila Mriko Crocop VS Andrei "PitBull" Arlovski sampion od UFC!! Rus arlovski je ubica! imaju slican stil porbe isto.

Crocop 188cm 100kg VS Pitbull 193cm 109kg
The Predator is Silent Patient,  and Deadly. He is out there.... waiting in the unkown DARE to EXPLORE!     SEMBERSKI TIGAR=PREDATOR

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Bob Sapp
« Odgovor #26 poslato: April 11, 2006, 09:58:20 pre podne »
Lici mi na onog pravog kamiondziju ........

Al sigurno bije ko blesav......
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Bob Sapp
« Odgovor #27 poslato: April 11, 2006, 11:47:14 pre podne »
:D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Predator

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Re: Bob Sapp
« Odgovor #28 poslato: April 11, 2006, 10:15:53 posle podne »
Sarchev i Arlovski , to su slike koje su bili na bodybuidling magazinu "FLEX"  opet kako mali izlgeda arlovski za 110kg pored sarceva, ali neverojem da bih bio alvoski poji borac da bih bio veci treba tu brzina.
The Predator is Silent Patient,  and Deadly. He is out there.... waiting in the unkown DARE to EXPLORE!     SEMBERSKI TIGAR=PREDATOR

Van mreže Bojan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 147
Re: Bob Sapp
« Odgovor #29 poslato: April 25, 2006, 04:37:18 posle podne »
Bob Sapp je protiv Mirka pao zato sto je u tom periodu imao velikih problema sa levim okom. Nije bio potreban jak udarac da bio Bob osetio ogroman bol i izgubio vid na tom levom oku. Videli ste da mu je posle borbe iskocila neka kvrga ispod oka. Isto tako je predao borbu i protiv jos jednog borca zbog slicnog problema. Nije bio u pitanju jak udarac, ali...

Sad je sve u redu. Dosta su radili sa njim kako na tehnici tako i na samokontroli, posto kad se iznervira ne mari za pravila.

Najimpresivniji, po meni, Bob je bio kada se prvi put borio, jer je tada imao citavih 172 kilograma. Kasnije je poceo da gubi masu kako bi bio izdrzljiviji i brzi.
''Take no limitation as a limitation'' - Bruce Lee